سهام خصوصی حمایت IPOs نمی, نمایشی, رانندگی, شرکت های بیشتری به ماندن خصوصی

سرمایه گذاران که شرط در حقوق صاحبان سهام خصوصی-حمایت از بازار سهام لیست شده اند به شدت نا امید کرد.

هنر و صنعت آبجو زنجیره ای BrewDog لوکس خودرو ساز استون مارتین و تخفیف خرده فروش Poundland تنها برخی از شرکت هایی که خریداری گروه های شناور و نه زندگی می کردند تا به وعده های خود را تحویل سهامداران می گرداند.

این بخشی از روند گسترده تر میان عرضه اولیه به رهبری صندوق های سهام خصوصی بیش از دهه گذشته است. در سطح جهانی 90 IPOs شد حمایت buyouts بین سال های 2010 و 2014. بیش از 70 درصد از این underperformed با توجه به تحقیقات جدید توسط Bain & Co.

مشاوره نگاه در عملکرد شرکت و پنج سال پس از IPO و متوجه شد که آنها به طور متوسط سالانه کل سهامداران بازگشت بود که 12 درصد کمتر از مربوطه عمومی محک.

به طور کلی دو سوم از مجموع 981 جهانی عرضه اولیه اوراق بهادار underperformed با توجه به Bain. که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا شرکت های سهامی خصوصی ترجیح می دهند به فروش سرمایه گذاری های خود را به استراتژیک خریداران و یا به هر یک از دیگر.

بازار سهام در لیست حساب های کوچکتر نسبت sals توسط شرکت های سهامی خصوصی. در سال گذشته تنها وجود دارد 67 فروش از طریق عرضه اولیه اوراق بهادار, بالا بردن مجموع $35bn جهان در 10 سال اخیر. تعداد کل فروش بود 1,078 به ارزش $405 میلیارد دلار در سال 2019 در مقایسه با $414 میلیارد سال قبل است.

نتایج Bain گزارش آمده است پس از ملال انگیز سال برای IPO حجم آن را کاهش یافته است به عنوان شرکت های بیشتری را انتخاب کنید به ماندن خصوصی برای طولانی تر است. جدید flotations در لندن برای مثال کاهش یافت و به یک دهه پایین در 2019 با توجه به مشاوره ای.

فقیر تاریخی عملکرد منصرف نشده برخی از خریداری گروه از braving بازارهای عمومی. بیش از نیمی از عرضه اولیه اوراق بهادار در لندن سال گذشته توسط سهام خصوصی حمایت شرکت.

این شامل پرداخت پردازنده شبکه بین المللی NETW, -2.00%, شناور توسط واربورگ Pincus و کلی اطلس — که لندن بزرگترین IPO در سال 2019 افزایش £1.2 میلیارد دلار رسیده است.

در ماه ژوئن KKR-حمایت Trainline TRN, -1.87% فهرست شده در بورس سهام لندن ارزش نهادن به شرکت در £1.7 میلیارد دلار — حدود چهار برابر آنچه که این گروه سهام خصوصی پرداخت می شود برای به دست آوردن آن در سال 2015.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>