نخست وزیر بوریس جانسون بستری با کروناویروس

ورود او به بیمارستان آمد و ده روز پس از آزمایش مثبت است.

لندن — انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری شد با “مداوم علائم” از coronavirus روز یکشنبه شب به عنوان یک “گام احتیاطی,” خیابان داونینگ گفت.

جانسون در بیمارستان بستری شد و تحت آزمون در مشاوره از دکتر خود را ده روز پس از او نشان داد او تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. نخست وزیر شده است متوسط و هیچ به روز رسانی داده شد در وضعیت خود را در روز دوشنبه.

“در مشاوره از دکتر خود را نخست وزیر کرده است امشب شده بستری در بیمارستان برای آزمایش” سخنگوی دولت گفت. “این یک گام احتیاطی به عنوان نخست وزیر در ادامه به علائم مداوم coronavirus ده روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس.”

“نخست وزیر تشکر NHS [خدمات بهداشت ملی] کارکنان برای همه باور نکردنی خود را کار سخت و انگیزش عمومی برای ادامه به دنبال دولت را توصیه به ماندن در خانه محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی” آنها اضافه شده است.

نخست وزیر ادامه خواهد داد به رهبری دولت اگر چه Dominic Raab وزیر امور خارجه بریتانیا را به طور موقت در به عنوان رهبر اگر Johnson قادر به کار کردن است.

رئیس جمهور تهمت پیوست یک گروه کر از صدای مایل نخست وزیر بازیابی سریع از بیماری است.

“اما قبل از اینکه من شروع من می خواهم به بیان ملت ما به خوبی خواسته های نخست وزیر بوریس جانسون به او دستمزد شخصی خود را مبارزه با این ویروس گفت:” شب گذشته. “همه آمریکایی ها در حال دعا کردن برای او است. او از دوستان من است. او یک نجیب زاده و یک رهبر بزرگ و او را به عنوان شما می دانید او را به بیمارستان امروز اما من — من امیدوار هستم و مطمئن شوید که او برای رفتن به خوب است.”

نخست وزیر گذشته بود دیده در عمومی در درب شماره 10 خیابان داونینگ در پنج شنبه شب به عنوان او تبدیل به کف زدن برای خدمات بهداشت ملی کارگران همراه با بسیاری از کشور است.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • جانسون شریک کری Symonds که باردار با فرزند خود همچنین اعلام کرد که او تا به حال شده است تخت زده در طول هفته گذشته با علائم کروناویروس بیش از آخر هفته.

  “من هفته گذشته با علائم اصلی کروناویروس” او ارسال شده در توییتر. “من نیاز به آزمایش می شود و پس از هفت روز استراحت من احساس می کنم قوی تر و من در بهبود.”

  “باردار شدن با Covid-19 بدیهی است که اشتباه است,” او اضافه شده به عنوان او را تشویق دیگر زنان باردار به دنبال آخرین بهداشت راهنمایی در coronavirus در زنان باردار است.

  از صبح روز یکشنبه 47,806 مردم در انگلیس در حال آزمایش مثبت برای coronavirus با 4,934 مرگ و میر با توجه به بخش مراقبت های بهداشتی و اجتماعی.

  اخبار نخست وزیر بستری آمد به عنوان ملکه خطاب به ملت بسیار تلخ تلویزیونی آدرس. ستایش پاسخ به این کشور بهداشت و مراقبت کارگران و او گفت: “ما باید به راحتی در حالی که ما ممکن است هنوز هم بیشتر برای تحمل روز بهتر خواهد شد بازگشت: ما با دوستان ما دوباره ما خواهد بود با خانواده ما دوباره ما دوباره ملاقات خواهد کرد.”

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>