اولیه برنده به جو بایدن فرمانده لبه در ما دموکراتیک مسابقه

در دیربورن میشیگان – در ادامه از شنبه مشارکت دموکراتیک رای دهندگان در خیل تبدیل شده در روز سه شنبه به صورت مقدماتی در شش کشور با هدف پاک کردن این سئوال که در مقابل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر – بازی-تعویض برنی ساندرز و یا وضعیت موجود نامزد جو بایدن.

در نهایت دموکراتیک رای دهندگان تصمیم گرفتند بایدن برای بالا بردن این سوال که آیا ساندرز را به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود.

بیشتر:

در حالی که دقیق نماینده شمارش را روز به شمارش بایدن برنده رای مردمی در میشیگان میسوری و می سی سی پی. نتایج از کشورهای غربی – آیداهو واشنگتن و داکوتای شمالی – هنوز برجسته در 10 بعد از ظهر به وقت شرق (00:20 به وقت تهران در روز چهارشنبه).

خروج سنجی نشان داد که الگوی تاسیس شده در اوایل متحده ادامه داد: در روز سه شنبه با رای دهندگان و مسلمانان امید بستن برای ساندرز و رای دهندگان همراه با آمریکایی های آفریقایی تبار و حومه پیدا کرده اند تبدیل کردن به صورت بایدن. رای دهندگان گفت: در نظرسنجی که در یکی از آنها انگیزه اصلی بود پیدا کردن یک نامزد که می تواند شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ،

میشیگان مردم در انتخابات

میدان نبرد ایالتی میشیگان که ساندرز به سختی برنده خود را در سال 2016 مسابقه با وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون شد جایزه بزرگ شب با 125 نمایندگان در خطر است و مردم در انتخابات آنقدر سنگین است که انتخابات تمام شد اما غرق شده است.

در ساندرز دژ Dearborn یک شهر با یکی از بزرگترین غلظت از مسلمانان در ایالات متحده وجود صف های طولانی در این شهر کارمند دفتر به عنوان مردم منتظر به ثبت نام برای رای دادن. روز سه شنبه بود و اولین انتخابات در میشیگان که رای دهندگان مجاز به ثبت نام در همان روز و منشی آماده نمی شد حجم.

فعال و ساندرز حامی لیندا Aldo شاهد هرج و مرج است. هیچ یک از کارکنان صحبت کرد و به عربی گفت و اواسط بعد از ظهر خطوط بودند تا زمانی که او را دیدم در مورد هفت نفر را بدون رای گیری از آنجا که آنها تا به حال به خود را انتخاب کنید تا بچه ها از مدرسه.

“خوب مشکل ما به عنوان یک جامعه این است که مشارکت مردم در این منطقه بالاتر از حد انتظار حداقل با توجه به منشی دفتر” Aldo گفت.

در مجموع 352 نمایندگان بودند تا برای grabs در تمام شش کشور در روز سه شنبه. قبل از رای گیری بایدن رهبری ساندرز توسط 628-545 در متعهد نمایندگان. در مجموع 1,991 مورد نیاز است برای نامزدی.

ساندرز ؟

قبل از سه شنبه شب نتایج ساندرز تا به حال در تمسخر این مفهوم است که او را رها از مسابقه اگر جمعه رفت و ضعیف. در طول سفر به ایستگاه های رای گیری در دیترویت در روز سه شنبه گفت: “در حال حاضر مبارزه دموکراتیک “استقرار” و رد این ایده است که بایدن تر است electable.

“در انتخابات پارلمانی که نامزد می تواند در ایجاد شور و شوق و هیجان و مشارکت نیاز داریم؟” ساندرز پرسید. “اگر شما می خواهید به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن که همه دموکرات ها انجام و اکثریت مستقل انجام دهد و برخی از جمهوری خواهان ما هستند که در مبارزات انتخاباتی.”

ساندرز است در یک مبارزه فوری به نوبه خود چیزهایی در اطراف به عنوان تقویم اصلی به سرعت تغییرات به کشورهای دیگر – فلوریدا و اوهایو, ایلینوی و آریزونا در مارس 17 و گرجستان در مارس 24 – است که می تواند به نفع بایدن و باریک ساندرز’ مسیر به نامزدی. بایدن به راحتی می تواند با ایجاد مانع نماینده رهبری اگر او اجرا می شود تا نمره در آینده مسابقات.

رای گیری های اخیر در فلوریدا باعث می شود که دولت مانند یک فاجعه قریبالوقوع برای ساندرز عمدتا به دلیل از گذشته خود را دفاع از اواخر فیدل کاسترو رهبر کوبا و چهره او احتمال طولانی در اوهایو و ایلینوی با توجه به نتایج در میشیگان. کارت های وحشی در هفته آینده می تواند آریزونا که در آن ساندرز خواهد شد شمارش قوی لاتینی, پشتیبانی, که برداشته او را به پیروزی در کالیفرنیا است.

اتحادیه رای

اعضای اتحادیه قدرتمند بخشی از دموکراتیک پایه صنعتی میشیگان معلوم به شدت برای بایدن روز سه شنبه.

در طول روز اعضای متحد در اینجا یک مهمان نوازی اتحادیه شد قوز بیش از تلفن خود را در دیترویت ستاد در تلاش برای به دست آوردن خود را 7,000 اعضای کردن برای رای دادن به معاون سابق رئیس جمهور.

Biden supporter

آلیشیا ویور, اتحادیه سازمان در دیترویت, میشیگان, تماس, اعضای متحد در اینجا مهمان نوازی اتحادیه در یک get-out-the-رای تلاش در روز سه شنبه. [Hilary Beaumont/الجزیره]

آلیشیا ویور یک سازمان برای اتحادیه اروپا بوده و در آن برای نزدیک به یک هفته ، او گفت که او شده است نگران عدم احترام به دست آورد توسط دفتر رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و می خواهد به تغییر است که در ماه نوامبر.

“آن را تقریبا مانند یک واقعیت نشان می دهد” ویور گفت. او گفت که او می بیند بایدن به عنوان کسی که می تواند متحد این کشور دوباره. “وجود دارد بیش از حد را بدست آورد و ما باید دوباره با هم به صورت مشترک برای همه خوب,” او گفت:.

بایدن برخوردار پشتیبانی قوی در میان اعضای اتحادیه به دلیل دولت اوباما کمک مالی است که نجات صنعت خودرو از فراموشی پس از بحران مالی 2008-2009. ترل جورج متحد اینجا محلی عضو هیئت مدیره گفت: اعضای طولانی خاطرات او چگونه نجات آنها از آستانه فاجعه است.

“بایدن وجود دارد برای ما, او ایستاده بود تا برای ما” جورج گفت. “بسیاری از اعضای اتحادیه و عموی من در خصوص شغل خود را نگه داشته. بنابراین او وجود دارد برای ما راه قبل از ما وجود دارد برای او.”

اعضای متحد در اینجا می گویند که آنها در حال حاضر توجه خود را به ماه نوامبر مسابقه. ویور به یاد بودن اعتماد به نفس در مورد میشیگان رفتن به دموکرات هیلاری کلینتون در مسابقه مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 است که او در سفر به نوادا برای کمک به خارج شدن رای گیری وجود دارد.

“این یک کابوس بود,” او می گوید از سال 2016. “ما از دست میشیگان. ما باید در خانه مانده. اگر ما تا به حال در خانه مانده و متمرکز در خود ما و دولت ما احتمالا می تواند به دست آورد.”

ویور می گوید او نمی خواهد همان اشتباه این سال است.

اتوبوس مدرسه سحر و جادو

در Dearborn, David Lam از ترنتون نیوجرسی بود انجام آنچه او می تواند به ساندرز یک لبه در میشیگان. لام نورد به یک مسجد در یک اتوبوس مدرسه زرد با برنی نشانه ها در ویندوز, داوطلب به رانندگی مردم به شهر کارمند دفتر به ثبت نام برای رای دادن. یک آقایی سوار اتوبوس خود را.

Election 2020

دیوید لام (چپ) سوار به Dearborn, Michigan از ترنتون نیوجرسی به منظور کمک به رای دهندگان در این ایالت رای برنی ساندرز در روز سه شنبه اولیه. [Hilary Beaumont/الجزیره]

لام شروع به کار داوطلبانه برای ساندرز در سال 2016. در این سال او به طور داوطلبانه برای سناتور ورمونت در آیووا و نیوهمشایر. آنها قرار بود به طور رسمی برنی اتوبوس در نیوهمپشایر اما مبارزات انتخاباتی فرستاده شده است که بودجه به Iowa.

“من همیشه می خواستم یک اتوبوس چون من می خواستم به نوبه خود در اتوبوس به یک خانه کوچک بر روی چهار چرخ بنابراین گفتم بچه ها چرا من نمی توانم اتوبوس زود؟’ آنها مانند ‘دیو به دنبال آن بروید.’ من اتوبوس یک روز و دو روز بعد. یک هفته پس از آن ما در نیوهمپشایر.”

او را متوقف کند. او سوار اتوبوس به کارولینای جنوبی کارولینای شمالی و در حال حاضر میشیگان. قبل از روز سه شنبه, نتایج او گفت که او انتظار دارد که آخرین سفر خود به اوهایو.

در مورد 7 بعد از ظهر به وقت محلی (23:00 به وقت تهران) پس از انتظار حدود یک ساعت در خط مسن آقایی که روی لام را گفت او رای دادند. او راه می رفت از منشی با لبخند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>