مقدماتی زنده به روز رسانی: بایدن پیش بینی شده را به نفع خود می سی سی پی و میسوری

اولیه رای دهندگان در کلید میدان نبرد ایالت میشیگان به عنوان به خوبی به عنوان Missouri, می سی سی پی, آیداهو, داکوتای شمالی و واشنگتن سر به پای صندوق های رای در یک از نزدیک به تماشای مسابقه است که می تواند کمک به تعیین مرحله بعدی دموکراتیک نژاد برای نامزدی ریاست جمهوری.

وجود دارد 352 نمایندگان برای grabs در سراسر شش متحده است.

در اینجا چگونه شب اتفاق می افتند. لطفا تازه کردن برای به روز رسانی.

8:26 p. m. ABC اخبار پروژه های که بایدن برنده خواهد شد میسوری دموکراتیک اولیه

ABC اخبار پروژه های که بایدن برنده خواهد شد میسوری دموکراتیک اولیه بر اساس تجزیه و تحلیل از خروج نظر سنجی و رای گیری در تا کنون.

8:25 p. m. ABC اخبار پروژه های مغلوب ساختن پیشی جستن برنده خواهد شد میسوری توافق اولیه

ABC اخبار پروژه های که برنده برنده خواهد شد میسوری جمهوری خواه اولیه بر اساس تجزیه و تحلیل از انتخابات تا کنون.

8:17 p. m. در اینجا آنچه را در انتخابات به صورت دو جبهه دموکراتیک-دونده

ریسک به خصوص بالا برای ایالت ورمونت برنی ساندرز مترقی-پرچمدار که عقب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در نمایندگان. ساندرز امیدوار است که در میشیگان ارائه خواهد شد تکرار خود 2016 ناراحت زمانی که او eked از پیروزی در برابر وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون– كه مورد علاقه را به نفع خود دولت در طول اولیه مسابقات.

بایدن در عین حال دارای باد در پشت خود داشتن مشبک تعداد متوسط تاییدیه. او با اشاره به این لیست در حال رشد از چنین افرادی به عنوان رقبای سابق بهداشت ، Cory Booker, D-نیوجرسی و سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا به عنوان یک نشانه آن است که او بهتر است مجهز به کاخ سفید با این استدلال که او تنها کاندیدایی است که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

8:02 بعد از ظهر بایدن آگهی در میسوری

بر اساس یک تجزیه و تحلیل از خروج سنجی بایدن پیشرو در میسوری اولیه.

8:01 p. m. ABC اخبار پروژه های بایدن برنده می سی سی پی

بر اساس یک تجزیه و تحلیل از خروج سنجی ABC اخبار پروژه های بایدن را برنده می سی سی پی اولیه.

8 p. m. بایدن ارائه در می سی سی پی و میسوری اولیه خروج از نتایج نظرسنجی نشان می دهد

سیاه رای دهندگان تحویل قریب به اتفاق مزیت بایدن در می سی سی پی با توجه به مقدماتی خروج نتایج نظرسنجی.

آنها اختصاص 64 درصد از رای دهندگان در ایالت اولیه انتخابات, نتایج بیشتر از هر دموکراتیک اولیه یا حزبی تا کنون. و مردم حمایت بایدن با گسترده حاشیه بیش از Sanders, 84-13% ساخت سابق معاونت بزرگترین برنده و در عین حال در میان سیاه و سفید رای دهندگان اولیه این فصل است.
بایدن همچنین برنده سفیدی بیش از ساندرز با 66-32% در مقدماتی می سی سی پی خروج نتایج نظرسنجی. این تعداد به راحتی پیشی قبلی خود بهترین نتیجه را در میان سفید پوستان 57 درصد در آلاباما یک هفته پیش.

در میسوری بایدن برنده یک کلید اندازه گیری از نامزد قدرت با توجه به مقدماتی خروج نتایج نظرسنجی. شصت و دو درصد از رای دهندگان او را برداشت به عنوان نامزد بهترین قادر به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر در مقابل 30% برای Sanders.

و بایدن غالب در دو سر-به-سر اقدامات و همچنین: میسوری رای دهندگان او را برداشت بیش از ساندرز توسط 61-27% به عنوان نامزد آنها اعتماد ترین برای رسیدگی به بحران بزرگ و 52-30% به عنوان کسی که بهترین درک نگرانی های نژادی و اقلیت های قومی.

ABC News گری لانگر گزارش

7:31 p. m. حجم بالایی از رای گیری غایب در میان رمان coronavirus گسترش

با ترس بیش رمان coronavirus بالقوه تأثیر حضور برخی از نشانه های اولیه از سراسر شش متحده نشان می دهد حجم بالایی از رای دهندگان در حال تبدیل به غایب گزینه است.

از میشیگان به داکوتای شمالی به آیداهو به میسوری و به می سی سی پی, برخی از دولت و مقامات حزب در حال هل دادن در برابر این تصور که مردم در انتخابات تحت تاثیر قرار خواهد شد.

در واشنگتن-یک رای-با-ایمیل-تنها دولت است که همچنین دارای بسیاری از موارد تایید شده از COVID-19 — گزارش داد که از شب گذشته وجود دارد نزدیک به 1.6 میلیون برگه رای دهی دریافت در سراسر هر دو طرف است.

ABC News’ مگ Cunningham, Kendall Karson و کوین Scanlan گزارش.

7:28 بعد از ظهر تهمت تظاهرات تعیین می شود روز به روز: پنس

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت را تصمیم گیری در آینده تظاهرات و اینکه آیا آنها را در یک روز به صورت روز در طول رمان coronavirus گسترش معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در کاخ سفید در نشست خبری روز سه شنبه.

“من بسیار با اعتماد به نفس است که این کمپین را به بهترین اطلاعات و تصمیم بهترین رفتن به جلو” پنس گفت.

پنس گفت: اقدامات احتیاطی او قبلا مورد بحث — اجتناب از شلوغ فضاهای با توجه به بزرگ مرتب فعالیت — آنهایی بودند که “هر آمریکایی می تواند انجام دهد در سراسر کشور” به منظور کاهش خطر ابتلا و یا بودن در معرض COVID-19.

پیام خود را سه روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh گفت: ABC اخبار که در آنها “اقدام به عادی” و با انتخاب مجدد حوادث.

6:38 بعد از ظهر بایدن به صحبت در فیلادلفیا

زیر است سه شنبه شب اولیه آرا سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت خواهد شد در 9:30 بعد از ظهر در مرکز ملی قانون اساسی در فیلادلفیا با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را.

بایدن که در حال حاضر در مسیر از کلیولند.

ABC اخبار سیاسی مدیر ریک کلاین گزارش

6:12 بعد از ظهر میشیگان غیر رسمی نتایج نیست و انتظار می رود تا روز چهارشنبه

میشیگان وزیر خارجه را تایید کرد به ABC News, که, کامل, نتایج غیر رسمی از دفتر خود را در حال انتظار نمی رود تا جمعه شب. با وجود این تاخیر شهرستان کارمندان هنوز هم انتظار می رود برای شروع گزارش کردن نتایج.

اگر شهرستانهای گزارش نتایج و انتشار آنها تعداد زیادی از غایب/رای اولیه وجود دارد هنوز هم می تواند یک طرح امشب از میشیگان.

تاخیر در نتایج جستجو است که با توجه به یک سال 2018 قانون اجازه داده است که برای رای گیری غایب بدون نیاز به بهانه ای و در نتیجه هجوم غیابی.

دولت انتخابات در حال حاضر در “قلمرو ناشناخته” این چرخه تریسی Wimmer یک سخنگوی وزیر امور خارجه گفت: ABC News. میشیگان دموکرات ها می گویند در مجموع 821,124 رای غایب شده اند بازگشت به وزیر امور خارجه برای تمام رای دهندگان (در سراسر احزاب) که 55 درصد افزایش از سال 2016.

“این یک تغییر در حجم کار برای کارمندان و وجود ظرفیت های مختلف در هر حوزه قضایی است. ما انتخابات غیر متمرکز بنابراین تلاش برای اجرای شمارش – این نامزدها روند – هر شهرستان است که دست زدن به آن و هر کارمند است که دست زدن به آن” Wimmer گفت.

ABC News’ Kendall Karson و مگ کانینگهام گزارش.

6:01 بعد از ظهر تهمت بازدید Dems بیش از سبز معامله جدید در بازی به رای دهندگان میشیگان

با دموکرات میشیگان اصلی در پیشرفت جمهور تهمت است استدلال در توییتر که دموکرات “همه می خواهند برای خلاص شدن از اتومبیل” در اشاره آشکار به سبز معامله جدید است که در واقع نمی تماس برای که.

“اگر شما مانند اتومبیل چگونه می تواند به شما رای برای حزب دموکرات که همه می خواهند برای خلاص شدن از اتومبیل به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به خصوص اگر آنها طراحی شده توسط بنزین است. همچنین به یاد داشته باشید بیش از یک خودرو در هر خانواده است. من از سوی دیگر باید گیاهان جدید ساخته شده در سراسر میشیگان به علاوه!” رئيس جمهور توییتی.

در حالی که اسناد منتشر شده توسط Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز را قبل از سبز جدید مقابله آزادی به نام برای طرح های مشابه (دفتر او گفت: آنها نبودند نهایی و قرار نبود منتشر شود) طرح خود را می کند فشار برای این ممنوعیت.

خواندن یک واقعیت را بررسی کنید اینجا.

ABC News’ خواهد Steakin گزارش.

5:45 p. m. علاقه به بازگشت به دولت اوباما سیاست های متفاوت: مقدماتی خروج نتایج نظرسنجی

علاقه به بازگشت به سیاست های دولت اوباما به طور گسترده ای متفاوت در امشب متحده است. در می سی سی پی در نتایج اولیه 61 درصد می گویند که آنها می خواهم برای دیدن رئیس جمهور بعدی در سیاستهای اوباما – در هر دولت تا کنون در این سال که ما خروج نتایج نظرسنجی. در واشنگتن این آبشار به 41 درصد با 44 درصد به جای آن گفت: آنها می خواهم برای دیدن بیشتر لیبرال سیاست با توجه به مقدماتی خروج نتایج نظرسنجی.

نتایج همچنین پیدا کردن کلی نارضایتی اقتصادی کشور سیستم. تنها 4 به 10 درصد می گویند آن را با این نسخهها کار به خوبی به اندازه کافی به عنوان است; در میان بقیه 45 درصد و یا بیشتر در میسوری واشنگتن و میان فرد رای دهندگان در میشیگان می گویند که این سیستم نیاز به “تعمیرات اساسی کامل” با بقیه خواستار تغییرات جزئی. (این سوال نبود خواسته در می سی سی پی.)

چرا که از یک نمونه مشکل امروز میشیگان انتخابات را شامل نمی شود تلفن نظر سنجی که انجام شد به تصرف خود در نظرات اولیه و غایب رای دهندگان وجود دارد. آنها حساب برای حدود 40 درصد از رای دهندگان در میشیگان دموکراتیک اولیه.

شبکه خبری’ رای گیری مدیر گری لانگر گزارش.

5:38 بعد از ظهر در اینجا یک نگاه اجمالی در رای گیری شکست تا کنون در میان نژادها بر اساس گزارش اولیه به خروج نتایج نظرسنجی

از نظر نژاد و قومیت در مسابقات, به, تاریخ, سفید رای دهندگان باید تقسیم نزدیک 30-28% بین بایدن و ساندرز و اسپانیایی ها رفته اند 44-25% برای Sanders. (اسپانیایی هستند نامتناسب جوان و ساندرز می کند بهترین با رای دهندگان.) سیاه پوستان در مقابل باید رای اکثریت برای بایدن 56-17% با توجه به مقدماتی خروج نتایج نظرسنجی.

سیاه پوستان را به خود اختصاص 15 درصد از رای دهندگان دموکرات در قبلی مسابقات این سال است. در مقدماتی خروج نتایج نظرسنجی امشب تعداد آنها طیف وسیعی از 64% در می سی سی پی به 18 درصد در میشیگان (به استثنای حدود 40% به طور کلی در میشیگان که رای اولیه یا غایب) و 17% در میسوری و 4 درصد در واشنگتن است. (سهم سیاه پوستان در می سی سی پی مقدماتی است از 71 درصد در سال 2016.) اسپانیایی ها کمتر شایع است.

شبکه خبری’ رای گیری مدیر گری لانگر گزارش.

5:37 بعد از ظهر جنسیتی مشارکت مردم در میان گروه مهم است: مقدماتی خروج نتایج نظرسنجی

مشارکت مردم در میان گروه های مهم است که در این مسابقه با نژاد یا قومیت ایدئولوژی تعصب و سن در میان عوامل کلیدی.

دیگر برنامه به طور بالقوه است جنسيت: زنان اختصاص 57 درصد از رای دهندگان در قبلی مقدماتی و قفقاز برای ما که در خروج و یا ورود سنجی و حمایت کرده اند بایدن بیش ساندرز توسط 35-26%. مردان باید پشتیبانی Sanders بیشتر دقت 34-30 درصد است. در نتایج اولیه تا کنون زنان حساب برای 52 تا 58 درصد از مردم در انتخابات امروز است.

چرا که از یک نمونه مشکل روز سه شنبه میشیگان انتخابات را شامل نمی شود تلفن نظر سنجی که انجام شد به تصرف خود در نظرات اولیه و غایب رای دهندگان وجود دارد. آنها حساب برای حدود 40 درصد از رای دهندگان در میشیگان دموکراتیک اولیه.

شبکه خبری’ رای گیری مدیر گری لانگر گزارش.

5:36 p. m. بایدن سر به فیلادلفیا

معاون رئیس جمهور جو بایدن را در راه خود را به فیلادلفیا پس از لغو راهپیمایی خود را در کلیولند. بایدن را به خود علائم از وجود دارد پس از امشب مقدماتی. او انتظار می رود به ترک اوهایو در مدت کوتاهی.

ABC News’ Molly ناگل گزارش.

5:16 بعد از ظهر بایدن غالب در اعتماد به رسیدگی به یک بحران عمده در مقدماتی خروج نتایج نظرسنجی

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن غالب در اعتماد به رسیدگی به یک بحران عمده در اولیه انتخابات, نتایج پیشرو برنی ساندرز در سوال 34 درصد در میان رای دهندگان امروز در میسوری 19 امتیاز در واشنگتن و 19 امتیاز به عنوان به خوبی در میان امروز رای دهندگان در میشیگان.

در حالی که لزوما نشان می دهد رای تنظیمات حاشیه قابل توجهی – 61-27% برای بایدن بیش ساندرز در اعتماد به رسیدگی به یک بحران عمده در میسوری 46-27% در واشنگتن (با 21 درصد انتخاب الیزابت وارن که کاهش یافته است خارج از مسابقه) و 51-32% میان فرد رای دهندگان امروز در میشیگان. سوال این بود که نمی خواست در چهارم دولت با خروج نظرسنجی امروز, می سی سی پی.

میشیگان نتایج نیاز به یک نکته مهم: انتخابات استخر گزارش می دهد که یک نمونه مشکل مانع از آن از جمله تلفن بررسی نتایج تولید شده به ضبط این نمایش از اوایل رای دهندگان در میشیگان انتخابات به عنوان در نظر گرفته شده. مانند خروج نظرسنجی را شامل نمی شود این نمایش از اوایل رای دهندگان وجود دارد و حدود 40 درصد از رای دهندگان در بازار اولیه وجود دارد.

“اعتماد در یک بحران” سوال ممکن است به خصوص مربوطه داده می شود نگرانی در مورد گسترش این کروناویروس جدید در ایالات متحده است. واشنگتن بوده است, کانون شیوع و وجود گسترده 82 درصد بسیار یا تا حدودی نگران آن از جمله 38 درصد “بسیار” نگران است. نگرانی بیشتر است در میان رای دهندگان مسن تر به طور معمول یک گروه قوی برای بایدن.

شبکه خبری’ رای گیری مدیر گری لانگر گزارش.

5:05 بعد از ظهر, کانزاس, شهرستان, شهردار تبدیل شده به دور از انتخابات بیش از ورود نام خطا

کانزاس سیتی شهردار Quinton لوکاس تبدیل شده بود به دور از محل رای گیری صبح امروز پس از یک نظرسنجی کارگر وارد شده نام خود را به اشتباه در سیستم.

لوکاس نوشته شده در مورد این حادثه در توییتر گفت که نام خود را “نبود در این سیستم حتی اگر من رای داده ام وجود دارد برای 11 سال از جمله برای خودم چهار بار! به شکل اما خوب است. ما خواهید بود بعد از امروز!”

شاون Kieffer, مدیر مدیره از انتخابات و بعد از آن گفت: ABC اخبار که دلیل Lucas’ نام نمی آمد تا بود چرا که این نظرسنجی وارد شده نام خود را به عقب به عنوان لوکاس Quinton نه Quinton لوکاس.

شهردار هنوز به بازگشت به نظرسنجی با توجه به Kieffer.

ABC News’ مگ کانینگهام گزارش.

4:44 بعد از ظهر بایدن کمپین همچنین لغو تجمع امشب در کلیولند

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن مبارزات انتخاباتی نیز خود را لغو تجمع امشب در کلیولند.

“مطابق با راهنمایی از مقامات دولتی و از فراوانی احتیاط تجمع ما در کلیولند اوهایو امشب لغو شده است. ما ادامه خواهد داد برای مشورت با مقامات بهداشت عمومی و بهداشت عمومی راهنمایی و اطلاعیه در مورد حوادث آینده است. در روزهای آینده. معاون رئیس جمهور بایدن با تشکر از همه هواداران خود را که می خواست می شود با ما در کلیولند این. جزئیات بیشتر در جایی که معاون رئیس جمهور بایدن به آدرس مطبوعات امشب آینده” مدیر ارتباطات و معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield توییتی.

ABC News’ جانی Verhovek گزارش.

4:29 بعد از ظهر تاخیر انتظار می رود در میشیگان نتایج اولیه پس از قانون جدید

میشیگان انتخابات در حال آماده سازی برای تاخیر در نتایج اولیه پس از وجود افزایش غیابی فرستاده شده در این سال است.

این حجم بالا از رای غیابی می آید پس از “بی سابقه تغییر در راه است که مردم شده اند رای گیری” به گفته یک سخنگوی وزیر امور خارجه.

دولت اصلاح قانون اساسی آن در سال 2018 به اجازه می دهد برای رای گیری غایب بدون نیاز به بهانه ای.

بیش از 500 ، 000 برگه های رای شده اند بازیگران با دولت شاهد 80 درصد افزایش در برنامه های کاربردی به صورت غیابی در این سال نسبت به سال 2016 به گفته وزیر امور خارجه ،

مقامات گفت که قانون جدید نه رمان coronavirus است بیشتر احتمال دارد به دلیل هجوم برگه های رای.

ABC News’ Kendall Karson گزارش.

4:27 p. m. ساندرز کمپین لغو کلیولند تجمع امشب در میان نگرانی های بهداشت عمومی

سناتور. برنی ساندرز من-Vt., لغو یک تجمع در کلیولند اوهایو سهشنبه شب در میان رمان کروناویروس در آمریکا

“ما غذای عمومی از هشدارهای مقامات ایالتی اوهایو که ابلاغ نگرانی در مورد برگزاری بزرگ داخلی حوادث در طول شیوع کروناویروس” با توجه به بیانیه ای از کمپین ارتباطات مدیر مایک کسکا. “ساندرز سناتور. می خواهم برای ابراز تاسف خود را به هزاران نفر از Ohioans که در حال برنامه ریزی برای حضور در این رویداد امشب.”

کسکا گفت: تمام آینده برنی 2020 حوادث مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت بر اساس مورد به مورد.

شده اند وجود دارد حداقل 808 تایید موارد COVID-19 در ایالات متحده با توجه به یک مورد شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 28 نفر کشته شده اند در ایالات متحده در هر ABC News’ تعداد.

ABC اخبار ” آدم Kelsey گزارش.

4:06 p. m. انتخابات آماده در میان coronavirus گسترش

به عنوان رای دهندگان در شش کشور سر به پای صندوق های رای برای روز سه شنبه مقدماتی و رمان coronavirus همچنان به گسترش در U. S, انتخابات, مقامات نزدیک وضعیت را به عنوان دولت فدرال شیفت از یک استراتژی مهار به کاهش فاز.

جدید کروناویروس است و پیچیده 2020 انتخابات فصل با آن قدرت جهانی تاثیر کشته شدن بیش از 4000 نفر و آلوده کردن بیش از 110,000 در سراسر جهان است.

برخی از مقامات دولتی در حال ساخت به تنظیمات اولیه خود را دولت تلاش حتی قبل از تایید موارد coronavirus رسیدن به خود دولت است.

در آیداهو که در آن دولت دارای ریاست جمهوری اولویت های رای در روز سه شنبه و اولیه در ماه مه مقامات دولتی باید با سرعت بالا بخش هایی از برنامه های احتمالی که در حال حاضر در محل برای رسیدگی به انتخابات انجام دهند. آیداهو وزیر امور خارجه را شتاب سفارشات اضافی برای لپ تاپ ها به منظور افزایش انعطاف پذیری برای کارکنان به کار از راه دور و یا در شرایط اضطراری.

ABC News’ لوک Barr و کلی توپ گزارش

11:03 صبح بایدن spars با خودرو کارگر بیش از حقوق تفنگ

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کردم به مبادله گرم با یک خودرو کارگر در حالی که بازدید از فیات-کرایسلر خودرو (FCA) کارخانه مونتاژ در دیترویت میشیگان جلوتر از مقدماتی.

هر چند بایدن استقبال گرمی توسط بسیاری از کارگران اخراج او در یکی از افرادی که ادعا کرد او می خواست به “ما اسلحه.”

“شما به طور فعال تلاش برای دور دوم ما متمم” کارگر گفت.

“شما کامل از s—,” بایدن پاسخ داد.

او در ادامه گفت که او از متمم دوم, اما کسی باور نمی کند نیاز به 100 دور. بایدن در نهایت گفت: مرد نمی تواند مانند “اسب یک–.”

ABC News’ خواهد Steakin گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>