قبلا ناشناس قربانی Gilgo ساحل قتل به شناسایی

قربانی شده بود به عنوان Jane Doe #6.

پلیس در لانگ آیلند جمعه اعلام کرد آنها را انتشار هویت قبلا ناشناس قربانی حل نشده Gilgo ساحل قتل.

این Suffolk County اداره پلیس در بیانیه ای گفت: آنها تا به حال مثبت شناسایی “منرویلل جین سازمان حفاظت محیط زیست” و همچنین به عنوان “Jane Doe #6” که باقی مانده بودند واقع در منرویلل در سال 2000 و Gilgo ساحل در سال 2011.

آن را بلافاصله روشن نیست که آنها را اعلام اما پلیس گفت: ABC اخبار آن را “بعید” هر چیزی خواهد بود منتشر شد جمعه یا شنبه.

این Gilgo ساحل قتل بوده است در رمز و راز پوشیده.

در سال 2010 و 2011 باقی مانده از 10 نفر کشف شده در Gilgo ساحل در weedy بخش از اقیانوس در نزدیکی پارک وی جونز ساحل. پنج تن از قربانیان هنوز شناسایی شده تا اعلام جمعه.

یک گمان است و نه گرفتار شده است; با این حال پلیس قبلا گفته ABC News آنها در حال کار با این فرض که یک قاتل زنجیره ای مقصر است, در برخی از, اگر نه همه از قتل.

پلیس ساخته وحشتناک کشف در حالی که جستجو برای از دست رفته کارگر جنسی ، شنان گیلبرت. بدن او شد و در نهایت در دسامبر سال 2011 در نزدیکی بلوط است و همچنین در کنار اقیانوس پارک وی. پلیس او را باور نمی کند مرگ به دیگران چرا که او “مطابقت ندارد الگوی Gilgo ساحل قتل” اما باید همچنین گفت که مرگ او بخشی از فعال رسیدگی به Gilgo ساحل قتل.

در ماه ژانویه پلیس منتشر شد آنچه آنها به نام “قطعه مهم از شواهد و مدارک” مربوط به قتل است. شواهد بود یک عکس از یک کمربند چرم سیاه و سفید برجسته با حروف “WH” یا “HM,” بسته به اینکه چگونه آن برگزار شد.

Suffolk County کمیسر پلیس جرالدین هارت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی او بر این باور مظنون در قتل “به” کمربند, اما نمی خواهد استادانه درست شده.

یک وب سایت نیز راه اندازی شد برای این مورد gilgonews.com به ارائه به روز رسانی و جمع آوری راهنمایی.

شناسایی Jane Doe #6 ساخته شده با استفاده از تکنولوژی DNA به گفته پلیس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>