رئیس جمهور تهمت را تحسین کرد Weinstein اعتقاد راسخ به عنوان ‘پیروزی’ برای زنان

فیلم مغول بود به جرم تجاوز جنسی و تجاوز به عنف در درجه سوم است.

در واکنش به Harvey Weinstein اعتقاد بر جرم تجاوز جنسی و سوم-درجه تجاوز به اتهامات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد ستایش قرار داد نیویورک داوران تصمیم به عنوان یک “پیروزی بزرگ” برای زنان و به دنبال کراوات خوار فیلم مغول به برجسته دموکرات.

“من فکر می کنم از نظر زنان این بود که چیز زیادی از آن را یک پیروزی بزرگ می فرستد و بسیار قوی پیام” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول گسترده کنفرانس خبری روز سه شنبه در دهلی نو, هندوستان, وقتی پرسیده شد که چه نتیجه وسیله ای برای زنان که ممکن است ترس به جلو آمده و با تجارب خود را با تجاوز جنسی یا آزار و اذیت.

رئیس جمهور اقدام به کراوات 67 ساله Weinstein به دموکرات ها در حالی که به طور همزمان فاصله خود را از در حال حاضر زندانی مجرم جنسی گفته او “هرگز یک فن” از Weinstein و ادعا برجسته دموکرات ها — به طور خاص میشل اوباما و هیلاری کلینتون — “او را دوست داشتم.”

“کسانی که دوست او بودند دموکرات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او فوق العاده ای پول به دموکرات ها.”

حال سؤال این تهمت است که آیا دموکرات ها به پول ؟

“بنابراین من هرگز از طرفداران Harvey Weinstein به عنوان شما می دانید. در واقع, او گفت که او قرار بود به کار سخت برای شکست من در انتخابات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “چگونه است که کار کردن ، من در تلاش برای کشف که از. او یک فرد من نمی خواهم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او شده است بیش از حد شلوغ سفر و جلسات به دنبال محاکمه نزدیک است.

Weinstein بود مجرم جنایی تجاوز جنسی و تجاوز به عنف در درجه سوم در نیویورک دادگاه. او را از اتهام جدی تر به اتهام درنده تجاوز جنسی و تجاوز به عنف در درجه اول.

قاضی در مورد remanded Weinstein به بازداشت بدون وثیقه در برابر وکلای’ درخواست.

وکلای او گفت: آنها تجدید نظر محکومیت این ادعا وجود دارد “بسیار نگران کننده” مسائل با دادگاه است.

نتیجه پرچین دادگاه دیده می شود به عنوان یک لحظه نقطه عطفی در #MeToo جنبش بود که موجب به جریان اصلی آگاهی پس از اتهامات علیه Weinstein شد اولین گزارش در ماه اکتبر سال 2017 توسط نیویورک تایمز و نیویورکر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>