نوجوان باردار می میرد پس از سقوط از آمریکا و مکزیک, مرز دیوار

باردار 19 ساله مهاجر از گواتمالا درگذشت پس از تلاش برای صعود بیش از یک حصار مرزی در تگزاس, مقامات گفت. پزشکان قادر به نجات فرزند خود است.

ایالات متحده آمریکا رسانه ها به نقل از یک بیانیه از گواتمالا وزارت امور خارجه گزارش داد که زن میریام Estefany گیرن لونا, کاهش یافت و در بازگشت او از بالای 18-پا-بالا (5.5 متر) طول جراحی مش شمشیربازی در حالی که در تلاش برای عبور با پدر کودک. گیرن لونا بود که 30 هفته باردار درگذشت از آسيب در روز سه شنبه.

Tekandi Paniagua یک گواتمالا کنسولی رسمی مستقر در ایالت تگزاس گفت واشنگتن پست که محدودیت های جدید اعمال شده توسط آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است باعث شده است متقاضیان پناهندگی به ریسک بیشتری است و از آنجایی که در ماه اکتبر حداقل پنج دیگر Guatemalans دچار شکستگی استخوان و دیگر آسیب های جدی پس از سقوط از مرز دیوار.

بیشتر:

“این بسیار نگران کننده, روند,” او گفت: واشنگتن پست. “مردم در حال گرفتن بیشتر و بیشتر خطرات و آنها در حال از دست دادن زندگی خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که یک سرکوب مهاجرت مرکزی تمرکز خود را در انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب مجدد او به کمپین اتحاد در جای خود قرار داده و اقداماتی را که از آن ساخته شده اند به طور فزاینده سخت تر برای مهاجران برای درخواست پناهندگی در ایالات متحده است. حداقل 60,000 پناهجویان فرستاده شده اند به مکزیک بازگشت به صبر در حالی که پرونده های آنها در حال پردازش در آمریکا تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “باقی می ماند در مکزیک” برنامه.

در ضمن در طول سال 2019 سال مالی مقامات ایالات متحده در زمان به بازداشت بیش از 470,000 مهاجران که وارد میان یک رکورد هجوم مرکزی آمریکایی که در حال فرار از خشونت و فقر و اذیت و آزار سیاسی در کشور خود.

کسانی که اقدامات منجر به 75 درصد کاهش در مرز بازداشت پس ممکن است مقامات ایالات متحده می گویند حتی به عنوان آخرین آمار و ارقام نشان می دهد با اندکی چشم انداز مثبت در تعداد واحد مکزیکی بزرگسالان و افراد زیر سن قانونی بدون همراه در تلاش برای عبور.

با علاوه بر این از بلندتر و بیشتر توانمند موانع در امتداد مرز با بیش از 135 مایل (217km) جدید 30-پا بلند (نه متری) مرز شمشیربازی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از نصب قاچاق کالا و ارز سازمان شده اند با استفاده از بداهه نردبان به مهاجران بیش از بالا.

این تاکتیک نیاز به مهاجران چسبیده به بالای ساختمان و سپس بالا رفتن از نردبان پایین سمت دیگر و یا پایین اسلاید با بسته بندی بازوها و پاهای خود را در اطراف جراحی.

با توجه به واشنگتن پست گزارش گیرن لونا بود یک مددکار اجتماعی و یک مراسم مجلل زیبایی برنده در زادگاه او در کشور خود قوتزلتننگو بخش. او بنا به گزارش میریزم در حالی که تلاش برای فرود از بالای مانع فرود بر پشت او. زن شریک زندگی Dilver اسرائیل گارسیا دیاز, 26 انجام شده خود را به دور از صحنه به دنبال کمک و مواجه ماموران گشت مرزی ایالات متحده که radioed برای یک آمبولانس.

با توجه به روزنامه پزشکان در ال پاسو سعی تحویل کودک از طریق سزارین و گیرن لونا تحت جراحی های متعدد قبل از مرگ. او شریک دیاز گارسیا همچنان در گشت مرزی ایالات متحده بازداشت جایی که او چهره اخراج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>