نماز, خشم, پس از فیلیپین گزارش اولین coronavirus مرگ

مانیل فیلیپین – اعلام اولین coronavirus مرگ در فیلیپین – برای اولین بار در خارج از چین آمد فقط به میلیون ها نفر از فیلیپینی رهبری به کلیسا برای جرم عمدتا کاتولیک ملت است.

وجود خشم بود. و بیش از یک کمی اضطراب.

مقامات دولت که رو دوربین و تحویل اخبار, نگاه خسته, به عنوان آنها سعی در توضیح وضعیت عمومی و دفع کردن سوالات از روزنامه نگاران.

این بود که فقط کسی که مرده بود اما وحی که وجود دارد دو مورد زمانی که وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو سوم اعلام کرده بود پنج شنبه گذشته بود که فقط یکی.

“(وزارت بهداشت) اطمینان است که تمام اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که به شدت اجرا شده و به دنبال” دوقو گفت که این بیمارستان که در آن بیمار گرفته شده بود “به اجرا دقیق کنترل عفونت پروتکل در حالی که مراقبت از این بیماران است.”

چهار نفر دیگر در انتظار نتایج از آزمون خود را در حالی که 24 تا به حال آزمایش منفی که از اواخر روز یکشنبه ،

فیلیپین اولین کشور خارج از چین به رکورد یک coronavirus مرگ کرده که تکان طریق مترو مانیل – یک شهر با جمعیت 12.8 میلیون و سوالات مطرح شده در مورد دولت شفافیت و توانایی خود را برای مقابله با عفونت است.

در سنت کلمنت کلیسای کاتولیک در حومه مانیل پدر Lody گارسیا صرف بخشهایی از وعظ خود را در روز یکشنبه هشدار خود را 800 محله های کشیش نشین به اقدامات احتیاطی اضافی برای جلوگیری از عفونت و رعایت بهداشت مناسب است.

او همچنین به مردم هشدار داد برای جلوگیری از معمول از دست دادن زمانی که سلام همکار churchgoers.

“ما باید دست در دست در حالی که ما خواندن دعای خداوند” پدر گفت: Lody جماعت خود را.

بسیاری از کسانی که در توده انتخاب کرده بود به پوشیدن ماسک صورت, اما بسیاری هنوز هم تصمیم به رفتن بدون. حداقل 86 درصد از این کشور 102 میلیون جمعیت کاتولیک می باشد.

China virus Philippines

مردم در صف برای ربانی روز یکشنبه در مانیل به عنوان دولت اعلام کرد یک مرد مرده بود از coronavirus [Ted Regencia/الجزیره]

در پایان از خدمات ویژه نماز ارائه شد به سلامت کارگران در خط مقدم مبارزه با شیوع این بیماری و بیماران مبتلا به ویروس است.

این کشور در سازمان اسقف نیز صادر نادر نماز شناخته شده به عنوان یک Oratio Imperata ویژه نیایش ساخته شده در طول زمان از فاجعه.

تقلا برای ماسک

دوقو گفت: 44 سال مردی که مرده بود شریک زن که عفونت بود هفته گذشته اعلام کرد. هر دو بستری شد به سان لازارو بیمارستان مرکز بیماری های عفونی در مانیل در ژانویه 25.

انسان بنا به گزارش ها و شکایت سرفه و گلو درد قبل از در حال توسعه تب و ذات الریه. او همچنین نشان داد که “نشانه هایی از بهبود” قبل از وضعیت او رو به وخامت گذاشته و ناگهان 24 ساعت قبل از مرگ او, وزیر بهداشت گفت.

این دو تا به حال سفر به جزایر دیگر در فیلیپین در این دوره از سفر خود را از ووهان در معرض خود را به یک نامشخص تعداد زیادی از مردم در این کشور پس از ورود به کشور از ووهان از طریق هنگ کنگ در ژانویه 21.

مقامات فیلیپین در حال حاضر در تلاش برای پیگیری کردن تمام کسانی که در همان پرواز به عنوان دو coronavirus بیماران و همچنین افراد شاغل در هتل ها و دیگر مکان های آنها بازدید کردند.

پس از زن مورد اعلام شد, فیلیپینی با عجله به داروخانه تخلیه قفسه های ماسک حتی به عنوان دوقو ادعا کرد که آنها تا به حال “هیچ تاثیری” در برابر عفونت است.

مقیاس نگرانی عمومی به حدی زیاد بود که رئیس جمهور رودریگو Duterte مجبور شد به منظور بخشی از ممنوعیت پوشش مسافر از استان هوبئی که در ووهان پایتخت است.

با مرگ روز یکشنبه Duterte دستور مابعد ممنوعیت سفر چیزی است که بسیاری از شهروندان شده بود خواستار پس از چین به طور موثر به مهر و موم کردن ووهان.

نظم جدید را پوشش می دهد تمام مسافران که در سفر به طور مستقیم از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و ماکائو با توجه به Duterte مشاور و سناتور بونگ بروید.

China virus Philippines

زمانی که اولین مورد از coronavirus اعلام شد در فیلیپین مردم با عجله به ماسک [Eloisa لوپز/رویترز]

رئوس مطالب این فرمان اجرایی منتشر شد بعد از آن در روز یکشنبه همچنین اعلام کرد که کسانی که برای سفر از کشورهای دیگر بود اما به چین بوده است و این دو نیمه خودمختار سرزمین در 14 روز گذشته نیز منع از ورود به فیلیپین.

فیلیپینی شهروندان و دارندگان اقامت دائم از این مناطق خواهد بود موضوع را به قرنطینه.

Duterte زیر آتش

Duterte که تا به توسعه یک رابطه نزدیک با رئیس جمهور چین شده بود و تمایلی به سفارش ممنوعیت به دلیل فیلیپین می خواستم برای جذب بازدید کننده بیشتر از چین است. در طول 10 ماه اول سال 2019, 1.4 میلیون چینی در بازدید از این کشور تقویت گردشگری آن بازار است.

در اواخر پنجشنبه به عنوان سرایت گسترش در سراسر جهان است Duterte خار کنار این مسئله است. “مشکل ما در حال حاضر مواد مخدر” گفت: نقشه کشی سراسیمگی از انتقاد.

در کشور اصلی فرودگاه بین المللی در مانیل در یکشنبه, سلامت کارگران راه اندازی اسکنر حرارتی که منجر به مهاجرت و خروج.

بسیاری از مسافران فرودگاه کارگران و به خوبی wishers بودند با پوشیدن ماسک محافظ.

راجر Agias آداب و رسوم رسمی الجزیره گفت: که آنها مشغول به کار بودند از نزدیک با مهاجرت و سلامت سازمان برای نظارت بر ورود بازدید کنندگان است.

در مانیل شهردار فرانسیسکو مورنو گفت: دولت شهر نیز توزیع 400,000 ماسک صورت برای دانش آموزان در مدارس سراسر شهرستان.

China virus

قرنطینه ای برای بیماران مبتلا به سفر اخیر سابقه از چین و یا کسانی که با علائم ویروس جدید در خارج از یک بیمارستان خصوصی در مانیل. تا زمانی که مرگ اعلام شد پنج نفر در فیلیپین به فکر این کشور تا به حال تنها یک مورد از coronavirus [هارون Favila/AP Photo]

ریاست جمهوری وزیر ارتباطات مارتین Andanar به دادگاه تجدید نظر برای آرام روز یکشنبه گفت: Duterte دولت بود “انجام همه چیز … برای جلوگیری از گسترش ویروس.”

آنتونیو Montalvan نویس و استاد از Mindanao, اشاره, چگونه به حذف Duterte بود trended آنلاین, چرا که خود را “شکست خورده” حکومت.

“رئيس جمهور در اواخر تصمیم به صدور موقت ممنوعیت سفر هیچ ربطی به حفاظت از ما, فیلیپینی و همه چیز را با او حفظ خود سرمایه سیاسی چون احساس کردند این کشور خشم” سیاستمدار مخالف سابق و وکیل کلی Florin Hilbay نوشت: در رسانه های اجتماعی.

Elsie Corimo یک مرد 43 ساله مادر تنها الجزیره گفت: که او نگران بود در مورد ایمنی از دو فرزند او پس از یادگیری از coronavirus مرگ است.

او شکایت کرده است که قیمت ماسک صورت تا به حال به شدت افزایش یافته و در چند روز گذشته و نگران است که در داروخانه ها ممکن است اجرا. او با توسل به بازیافت ماسک فرزندان او استفاده می شود که قبلا شستن آنها را با دست با مواد شوینده قبل از خشک کردن.

“بهتر است برای آنها را به حداقل برخی از حفاظت از داشتن هیچ یک در همه” Corimo گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>