پرادا را تحت حساسیت آموزش پس از لحاظ نژادی توهین آمیز در صفحه نمایش محصول

پرادا حل و فصل با نیویورک کمیسیون حقوق بشر به حساسیت آموزش.

زیر پست های رسانه های اجتماعی که به نام برچسب مد پرادا برای فروش و ترویج نژادی, حساس, محصولات این برند ایتالیایی است که در حل و فصل تحت حساسیت آموزش و اجرای تغییرات.

در دسامبر 2018, حقوق مدنی, وکیل Chinyere سقف ارسال شده چندین عکس در Facebook پرادا مجسمه های نمایش داده شده در شهر نیویورک نمای که او گفت: چپ او را “تکان دادن با خشم.”

تصاویر از محصولات تحت پرادا را “Pradamalia” صف که شامل keychains و لوازم جانبی در شکل میمون مجسمه که شبیه blackfaced قرمز-lipped “Sambo” کاریکاتور — یک نژادپرست تصویر استفاده شده است که به مسخره و dehumanize مردم رنگ برای نسل های.

“من وارد این فروشگاه با همکار و تنها به حمله با بیشتر و بیشتر سردرگم نمونه از آنها Sambo-مانند تصاویر” سقف گفت: در پست.

“تاریخ نمی تواند همچنان به تکرار خود” او ادامه داد. “سیاه امریکا سزاوار بهتر است. و ما تقاضا بهتر است.” او به این نتیجه رسیدند که پست با تشویق دیگران به استفاده از هشتگهای #StopBlackface #BoycottPrada #EndRacismNow.

سقف اصلی Facebook پست به آنجا رفته ویروسی با بیش از 11,0000 سهام.

مدت کوتاهی پس از او پست پرادا صادر عذرخواهی از طریق آن حساب توییتر.

“ما متعهد به ایجاد محصولات که جشن های گوناگون مد و زیبایی از فرهنگ ها در سراسر جهان” با نام تجاری نوشت: در بیانیه ای. “ما برداشته ایم همه Pradamalia محصولات که توهین آمیز از بازار و در نظر گرفتن گام های فوری را از این یاد بگیرند.”

پس از اعتراض به نیویورک در کمیسیون حقوق بشر راه اندازی شد رسیدگی به پرادا را در نمای صفحه نمایش و نشان داد که “این نمایش از جمله نژادپرستانه پیکرنگاری آشکار به عنوان تبعیض بر اساس نژاد نشان می دهد که مردم ناخواسته” و فرستاده خانه مد بس و دست برداشتن نامه در ماه دسامبر گذشته.

دوشنبه در نیویورک کمیسیون شکایت متهم پرادا از درگیر شدن در فعالیت های تبعیض آمیز است که این شرکت را تکذیب کرد. امروز شهر نیویورک و پرادا رسیده اند حل و فصل. با توجه به بیانیه ای از نیویورک کمیسیون حقوق بشر “این راه حل مستلزم آن است که پرادا سرمایه گذاری در عدالت ترمیمی تلاش برای مبارزه با ضد سیاه نژادپرستی و ترویج تنوع و شمول در پرادا فعالیت های کسب و کار تبلیغات و محصولات است.”

حل و فصل نیز مورد نیاز است که پرادا به اطمینان حاصل شود که آن شهر نیویورک و میلان کارکنان دریافت نژادی سهام, آموزش توسعه برنامه بورس تحصیلی برای مردم در طول تاریخ کمتر در مد و ایجاد تنوع و شمول سیاست ها و شیوه های.

حل و فصل نیز مورد نیاز پرادا را در شهر نیویورک کارکنان تحت نیویورک شهرستان, حقوق بشر, قانون آموزش با مجوز دادستان.

“د Blasio دولت متعهد به حفاظت از حقوق همه نیویورکی به زندگی عاری از تعصب نژادی و تبعیض” گفت: Phillip J. Thompson, معاون شهردار برای سیاست راهبردی طرح در بیانیه ای گفت. “برای دیدن یک نماد Jim Crow دوران ظلم و ستم به فروش می رسد به عنوان یک لوکس بسیار مهم یادآوری است که هنوز هم وجود دارد کار انجام می شود. با درگیر شدن پرادا با جوامع شده اند که در طول تاریخ محروم از لوکس, مد, صنعت, امروز حل و فصل است
گام مهم در جهت دستیابی به تغییرات مثبت اجتماعی در شهر نیویورک است.”

همراه با بسیاری دیگر سقف ابراز قدردانی برای حل و فصل. “هیچ یک از کسانی که تجربه نژادپرستی باید در سکوت رنج می برند,” او گفت: در یک Instagram post. “ما صدای ما خشم و خواسته های ما برای وقار درمان می تواند جهان را تغییر دهید. من افتخار می کنم که برای دیدن من تماس بگیرید-از #blackface در @پرادا به پایان رسید با تعمیر. این چیزی است که پاسخگویی به نظر می رسد. “

“صبح به خیر آمریکا” درخواست نظر از پرادا است و در عین حال برای دریافت یک.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>