زلزله قدرتمند حملات بین جامائیکا و کوبا

ABC News Developing

یک 7.7 ریشتری زلزله است که در پایان بالا از مقیاس ریشتر.

قدر 7.7 زلزله رخ داده بین کوبا و جامائیکا در روز سه شنبه بعد از ظهر. کانون بود واقع در دریای کارائیب حدود 83 مایلی شمال مونتگوبی, پایتخت سنت جیمز و حدود 87 مایلی جنوب Granma, کوبا با توجه به سروی جیولوجی ایالات متحده امریکا خدمات.

آن را نسبتا قوی اما کم عمق زلزله با عمق حدود 6 مایل است. یک 7.7 ریشتری زلزله است که در انتهای بالایی مقیاس ریشتر.

در ابتدا گزارش شده در 7.3 اما به سرعت تجدید نظر شد تا 7.7. وجود دارد هیچ گزارش فوری از آسیب یا خسارت.

ساکنان آنجا که میامی گفت: آنها احساس لرزش از زمین لرزه قدرتمند. رابرت لی که مشغول به کار بود در 25 طبقه از برج میامی در مرکز شهر میامی در آن زمان گفت که او می تواند احساس ساختمان “swaying به عقب و جلو.”

“این دیوانه بود! من نگاه کردم و دیدم یک نور ثابت swaying و من از” لی گفت: ABC News. او گفت: وجود دارد به راحتی صدها نفر از مردم در خارج در یک نقطه است.

پلیس میامی گفت هیچ صدمات گزارش شده وجود دارد.

اندرو Jowett, یک وکیل است که با این نسخهها کار در گرند کیمن گفت که او دیده است هیچ نشانه ای از عمده زیرساخت های آسیب در منطقه اما متوجه چند پنجره شکسته و ترک در ساختمان های اطراف آن. او گفت که او احساس کوچک چند پس لرزه در ساعت اولیه زلزله.

“مردم می ترسند یک سونامی ممکن است در راه است” Jowett گفت: ABC News. “من می توانم شنیدن بسیاری از آژیر و وجود ترافیک سنگین در همه جا وجود دارد اما به نظر نمی رسد به هر چیزی اشتباه بزرگ است.”

او گفت: در جزایر ویرجین بریتانیا برای طوفان ایرما و این است که هیچ چیز از راه دور قابل مقایسه است.

Belkis Guerrero, که با این نسخهها کار در یک کاتولیک مرکز فرهنگی در مرکز سانتیاگو کوبا گفت که او احساس تاثیر وجود دارد. او گفت: وجود دارد هیچ آشکار آسیب.

“ظاهرا برخی از ترک ها در جاده ها در کریکت مربع,” او گفت: “وجود حفره فرو رفتن در اطراف برخی از فاضلاب و یا تخلیه.”

“همه ما نشسته و ما احساس صندلی حرکت” Guerrero گفته آسوشیتد پرس پس از زلزله. “ما شنیده سر و صدا همه چیز در حال حرکت در اطراف.”

“این احساس بسیار قوی, اما آن را نمی کند شبیه هر چیزی اتفاق افتاده است’,” او اضافه شده است.

هشدار سونامی صادر شد برای مناطق خارج از سواحل بلیز, کوبا, هندوراس, مکزیک جزایر کیمن و جامائیکا در زلزله از خواب بیدار با توجه به اقیانوس آرام هشدار سونامی مرکز. این مرکز گفت: این مناطق می تواند تجربه امواج به عنوان بالا به عنوان 3.3 فوت بالاتر از سطح جزر و مدی.

ABC News’ کریستین Theodorou ویکتور Oquendo and Zoe مگی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>