فقر مجموعه به تعمیق با Lebanon’s بحران اقتصادی

بیروت لبنان – مانند بسیاری از مردم در لبنان, محمد ابراهیم قصاب در بیروت را Aicha Bakkar منطقه متحمل شده است ماه از مشکلات مالی.

و او می بیند چیزی جز درد بیشتر در افق.

پس در سراسر کشور تظاهرات شروع شد و در ماه اکتبر با هزاران نفر نرده علیه دولت فساد و سوء مدیریت اقتصادی و حتی ابراهیم ترین مشتریان وفادار قطع کرده و خرید خود را توسط تقریبا نیمی.

بیشتر:

“کار این است که پس از رسیدن به میزان 50 درصد به خاطر کسانی که پول در حال از دست دادن آن,” او گفت: Al Jazeera.

کسانی که ضرر و زیان ناشی از یک میزبان از عوامل مرتبط با آن. کاهش اعتماد به نفس در بخش بانکی کشور است و بانک فدرال نرخ تورم, ارسال قیمت های سر به فلک کشیده. به عنوان ایمان در اقتصاد دچار تزلزل کسب و کار فروشگاه نزدیک و یا اخراج کارکنان پرتاب بیشتر و بیشتر مردم از کار.

سارا Daouk یک زن 34 ساله حرفه ای منابع انسانی در بیروت گفت: او خود را دریافت paycheque در ماه نوامبر نزدیک به یک ماه دیر با توجه به بحران بانکی. در حال حاضر از دو نگران است شرکت او ممکن است بریده بریده حقوق و دستمزد و کاهش ساعت در ماه های آینده, گاز گرفتن عمیق تر به درآمد او در زمانی که او می تواند حداقل آن را ندارند.

“طبقه متوسط تبدیل خواهد شد از بین برود” Daouk به الجزیره. “که در آن آنها را من نمی دانم.”

به عنوان اقتصادی کشور و بحران سیاسی راکد شده است که این موجب نگرانی است که سطح فقر خواهد سنبله در سراسر لبنان. و هر چند برخی از تحلیلگران بر این باورند که کشور می تواند به نوبه خود آن ثروت های مالی در بلندمدت دیگران هشدار داد که تظاهرات خشونت آمیز هستند به احتمال زیاد به رشد استانداردهای زندگی شاقول.

ادامه اعتراضات به فقر خواند

191207162032018

پس از اینکه به طور رسمی وظیفه تشکیل یک دولت برای رسیدگی به بحران اقتصادی و ناآرامی های اجتماعی باعث در پی آن نخست وزیر حسن دیاب اعلام کرد که کابینه جدید در ژانویه 21.

اما مردم همچنان به راه آهن در برابر ناتوانی دولت در عمل با فوریت بسیاری از احساس بحران خواسته است.

در اوایل این ماه به معترضان هدفمند موسسات مالی در “هفته خشم” در طول دولت انفعال و پا کشیدن که تا به حال به طول انجامید حدود سه ماه.

در ژانویه 18 و 19, تظاهرات ضد دولتی در پایتخت بیروت درگیری با نیروهای امنیتی در برخی از خشن ترین درگیری ها پس از تظاهرات آغاز شد در ماه اکتبر گذشته.

“مردم [در حال تبدیل شدن] ضعیف تر به طوری که آنها [در حال تبدیل شدن بیشتر] قهر” Hady Ezzeddin یک تظاهرات که به درگیری با نیروهای امنیتی در ژانویه 18 الجزیره گفت:. “من نمی سرزنش مردم من را سرزنش مقامات که آنها نمی دهد هر گونه راه حل برای حل این وضعیت است.”

“مردم هیچ انتخاب,” او اضافه شده است. “متاسفانه آن را تبدیل به بیشتر های خشونت آمیز.”

در ژانویه 21 معترضان خیابان ها دوباره به دریچه بی اعتمادی در تازه تشکیل کابینه است که بسیاری بر این باورند حفظ قدرت در این کشور سنتی حزب بلوک.

در حالی که همه از ترس از آنچه که در آینده نگه می دارد و قابل لمس است در کشور خیابان.

پوند لبنان شده است ثابت به دلار ایالات متحده برای 22 سال است. رسما 1500 پوند لبنان می توانید خرید $1. در بازار مبادلات آن در حال حاضر طول می کشد تا 2000 پوند لبنان پوند برای خرید یک دلار آمریکا است.

“اگر شما عامل در افزایش قیمت [مردم را] قدرت خرید کاهش یافته توسط 90 درصد” سامی نادر مدیر خاورمیانه موسسه امور راهبردی گفت: Al Jazeera.

ترکیب که درد از دست دادن ناگهانی درآمد. شرکت تحقیقاتی InfoPro تخمین می زند بیش از 160000 کارگران به طور موقت یا به طور نامحدود گذاشته بین اواسط ماه اکتبر و پایان ماه نوامبر.

بسیاری از لبنان در حال حرکت و نزدیک به آستانه فقر است.

بانک جهانی هشدار داد در ماه نوامبر که اگر اعتماد به نفس است نه بازسازی در لبنان اقتصاد نرخ فقر می تواند به افزایش تقریبا نیمی از جمعیت از حدود یک سوم در سال 2018 است. بیکاری جوانان – در حال حاضر بالا همچنین می توانید ببینید و حتی تندتر افزایش است.

“تفکر که سطح فقر ممکن است رشد به 50 درصد چیزی است بسیار منطقی و ممکن است رشد و حتی بالاتر” ادیب Nehme سابق سازمان ملل متحد کمیسیون اقتصادی و اجتماعی برای آسیا و اقیانوسیه گفت: Al Jazeera.

Nehme می گوید که اگر چه فقر مطلق رای باقی خواهد ماند بالاتر در لبنان شمالی و در Beqaa دره تاریخی کمتر افسرده مناطق مانند بیروت و بخش هایی از کوه لبنان را بیشتر افزایش قابل توجه به طور بالقوه آوردن آنها را به یک نرخ فقر از 40 درصد است.

Lebanon protests

معترضان را به ادامه را به خیابان ها پس از یک کابینه جدید شد [حسن عمار/AP Photo]

آینده نامشخص

“از شروع ما در لبنان بود و نرخ بالای فقر” اسامه یک مرد جوان است که با این نسخهها کار در یک فروشگاه قلیان الجزیره گفت: در اعتراض Diab را نامزدی در بیروت.

“در حال حاضر اگر لیره همچنان به افزایش است و ما اصلا آن را پایین آورد من نمی دانم آنچه که ما انجام خواهد داد.”

طرابلس لبنان بزرگترین و فقیرترین شهر بزرگ فراهم می کند یک پنجره به زندگی در لبنان ممکن است مانند نگاه کنید اگر Nehme و بانک جهانی تخمین می زند به تصویب می آیند.

پنجاه و سه درصد در سن کار مردم در طرابلس بیکار بودند در سال 2017, به گفته بانک جهانی و 77 درصد شد “محروم” از نظر اقتصادی وضعیت با توجه به 2015 سازمان ملل متحد مطالعه است.

“ما لازم نیست که خانه یا هر شغل و یا هر چیز” باسم ضد دولتی معترضان در طرابلس را Nour مربع الجزیره گفت: در ماه گذشته. “من باید کودکان که می خواهند به غذا خوردن.”

191229135952800

“در طرابلس وضعیت در حال حاضر وخیم برای چند سال گذشته و از آن بدتر” مصطفی Allouch سابق مجلس از طرابلس با نخست وزیر سعد حریری آینده جنبش حزب الجزیره گفت:. “طرابلس احتمالا بیشتر رنج می برند.”

Nehme پیش بینی نرخ فقر در طرابلس به زودی ممکن است به 80 درصد است و در سراسر کشور مشارکت در لبنان تظاهرات به احتمال زیاد افزایش خواهد در هفته های آینده و ماه به عنوان دسترسی به کالاهای اساسی و خدمات می افتد. او حتی در این می بیند در مکان های که در آن احزاب مانند حزب الله لبنان سعی در کنترل مخالفان از طریق سرکوب خشونت آمیز با مخلوط موفقیت است.

Wadih Akl عضو دفتر سیاسی این جنبش آزاد وطن پرست – یکی از تنها تعداد انگشت شماری از احزاب که مورد حمایت Diab در طول مشاوره – الجزیره گفت: که جنگ در برابر نصب فقر آغاز می شود با دوره نقاهت بودجه دست به فساد و تسهیل بازگشت پناهندگان به سوریه – بحث اندازه گیری در سیاست لبنان.

راه خروج از بحران را نیز به احتمال زیاد نیاز به یک طرح نجات از جمله اصلاحات به باز کردن کمک از خارج از کشور و احتمالا یک کمک مالی از صندوق بین المللی پول.

اما با بسیاری از اعضای دولت جدید دست برداشت سنتی و احزاب سیاسی و برخی از دیدن امید کمی برای تغییر معنی دار.

“همان سیستم در محل است” گفت: نادر. “این سیستم که مسئول بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>