قوی طوفان رهبری به کالیفرنیا بهار-مانند درجه حرارت در شرق ما

Heavy rain 2 تا 3 اینچ حرکت خواهد کرد و به بخش هایی از جنوب کالیفرنیا.

یک پیشانی نظام است که در حال حرکت از طریق intermountain west پس از آوردن برخی از باران و برف به غرب ایالات متحده در روز شنبه.

در میان فصل بارانی سان فرانسیسکو به پایان رسید 37 روز خشک خط و دریافت بارش در روز شنبه. در حالی که در فرودگاه خود را تنها با دریافت .08 اینچ برخی از مناطق بالا در منطقه خلیج دریافت بیش از یک و نیم اینچ از باران.

پیش از این پیشانی سیستم خشک توفانی باد در دشت بالا باعث چمن آتش سوزی به سرعت گسترش خارج از کنترل در اوکلاهما تکدی. ساکنان بیش از حد, اوکلاهما, تشویق شدند به تخلیه به علت آتش سریع گسترش است.

خبر خوب این است که این پیشانی نظام در حال حرکت به دشت امروز به ارمغان بیاورد برخی از دوش به منطقه است که باید کمک به سهولت شرایط آتش در منطقه است. برخی بیشتر تثبیت باران سنگین را به حرکت در شرق تگزاس و اوکلاهما میسوری و کانزاس در روز دوشنبه.

پیشانی نظام را در رسیدن به سواحل شرق سه شنبه اما به نظر می رسد به از دست دادن قدرت خود و تنها تعداد انگشت شماری از دوش به نظر می رسد به احتمال زیاد در این زمان در سواحل شرق.

این سیستم همچنین فشار برخی از خفیف هوا است که نشسته است در مرکزی آمریکا به سمت سواحل شرق. شهر نیویورک بوستون و واشنگتن و فیلادلفیا همه را ببینید درجه حرارت به 60 و 70 را در نقاط. خواهد بود که نزدیک به 20 درجه بالاتر از حد متوسط برای این زمان از سال است.

جالب توجه است که آخرین بار آن را بالاتر از 65 درجه در شهر نیویورک بود که اخیرا در Jan. 11 و 12 با 69 و 68 درجه بود.

در ضمن با توجه به قابل طوفان رهبری برای کالیفرنیا و جنوب غربی آمریکا آغاز در اواخر روز دوشنبه و ماندگار به سه شنبه و چهارشنبه.

باران سنگین را به حرکت در بخش هایی از جنوب کالیفرنیا و محلی 2 تا 3 اینچ امکان پذیر خواهد بود. مقادیر بالاتر از بارش باران خواهد بود و ممکن است در تپه ها و در نتیجه رانش زمین می تواند یک نگرانی در نقاط. بادها به احتمال زیاد تند باد تا 45 مایل در ساعت است و می تواند وجود داشته باشد برخی از رعد و برق نیز هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>