پوپولیستی پارادوکس: Brexit ‘منجر به درک بهتر از مهاجران

London, United Kingdom – وجود یک روایت غالب در بازی در انگلستان قطعا در رسانه های لیبرال محافل و در سمت از دست دادن 2016 اتحادیه اروپا خروج همه پرسی که فکر بیگانه ستیزی بود و یک نیروی محرک اصلی در پشت Brexit.

قطعا ضد مهاجرت تم بودند شایع در طول مبارزات انتخاباتی و بخش هایی از گفتمان و شعارهای تبدیل کشید زشت است. پیروزی برای ترک حرکت بود که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک پیروزی برای جناح راست populists.

بیشتر:

و این بخش که تثبیت و تعمیق در طول همه پرسی در ادامه به تقسیم انگلستان با افراد بیشتری شناسایی به صورت یک “Leaver” یا “Remainer” از آنها با هیچ حزب سیاسی وابستگی.

اما تحقیقات جدید از یک گروه از چهار دانشگاه نشان می دهد چیزی است که ممکن است به نظر می رسد ضد شهودی: Brexit در واقع تغییر دیدگاه افراد از مهاجران برای بهتر شدن در هر دو باقی می ماند و ترک-رای گیری مناطق.

کسانی که رای دادند به ترک اتحادیه اروپا بر ضد مهاجر نگرش نرم به دلیل احساس بهتری داشتن “گرفته کنترل” در کلمات از مبارزات انتخاباتی.

اما این همه نیست. وضعیت افراد و Remainers یکسان نیز احساس نیاز به رد خود را از بیگانه views bandied مورد در رفراندوم و در این روند شد واقعا کمتر ضد مهاجر.

وجود دارد این است که واقعا آسان داستان گفته شود در مورد مردم احساس اطمینان توسط دولت کنترل گرفتن” پروفسور دیوید هادسون از دانشگاه بیرمنگام یکی از نویسندگان این مطالعه گفت: Al Jazeera.

“این آسان است اما فقط تا حدی درست است. که منطق را می کند و توضیح دهد که چرا وضعیت افراد نگرش تغییر کرده اما نتایج ما نشان می دهد که آن را توضیح نمی دهد چرا Remainers نیز معطوف به مثبت تر در مورد مهاجران و مهاجرت.

“تنها پاسخ است که توضیح همه تغییر در وضعیت افراد و Remainers است این حس از افرادی که مایل به فاصله خود را از مردم و موقعیت است که آنها به عنوان افراطی و تبعیض آمیز و خوب [Nigel] Farage بودن ازلی ، و این مهم است, زیرا آسان و ساده داستان در مورد ‘کنترل’ آیا آن را قطع نمی کند.”

Leader of the United Kingdom Independence Party (UKIP) Nigel Farage poses during a media launch for an EU referendum poster in London, Britain June 16, 2016. REUTERS/Stefan Wermuth

Nigel Farage از جناح راست پوپولیستی بود که پس از آن سر از حزب استقلال بریتانیا (UKIP) در مواجهه با یک مجموعه از سخنان فریم از مهاجرت به انگلستان در رفراندوم کمپین [فایل: Stefan Wermuth/رویترز]

پس از Brexit مطالعه یافت Remainers شد 9 درصد کمتر احتمال دارد به این باور است که مهاجران در زمان شغل دور از غیر مهاجر جمعیت در حالی که وضعیت افراد نگرش نرم را با 4 درصد – حدود نیمی از این مقدار است.

کسانی که در حمایت از باقی مانده بودند 12 درصد کمتر تمایل به این باور است که مهاجران افزایش خطر تروریسم و 7 درصد کمتر احتمال دارد به این باور است که پناهندگان پایمال کردن خدمات عمومی پس از همه پرسی. وضعیت افراد بودند 5 درصد و 2 درصد کمتر احتمال دارد به توافق با این دو امتیاز.

180812070545640

این مطالعه با عنوان پوپولیستی پارادوکس ؟ چگونه Brexit نرم ضد مهاجر نگرش و منتشر شده در مارس شماره از مجله انگلیسی علوم سیاسی بود انجام شده توسط محققان در بیرمنگام رویال هالووی دانشگاه اسکس و دانشگاه کالج لندن است.

“که ضد مهاجر کاهش تمایلات مهم است که در حق خود اما مهم این سهم از این پژوهش این است که ما توضیح دهد که چرا نگرش تغییر” این گزارش منجر نویسنده Dr Cassilde شوارتز از دانشگاه رویال هالووی لندن گفت: Al Jazeera.

“مردم در سراسر طیف سیاسی با تجربه یک واکنش علیه ملی گرایی و بیگانه ستیزی. این یک عهد به هنجارهای دموکراتیک این کشور است که افراد خود را اصلاح کرد یکهو در پاسخ به سیاسی که از آنها به عنوان دشمن یا تحمل است.”

که ممکن است به کمی آسایش به قربانیان جنایات نفرت – که رسید پس از رفراندوم.

لهستانی جوامع به خصوص هدفمند در حملات مختلف از جمله توزیع جزوات توصیف آنها به عنوان “موذی” و نژادپرستانه گرافیتی در خارج از یک مرکز فرهنگی در لندن است.

در شهر لیدز یک گروه 20 نفره از جوانان حمله یک مرد ترک او به بیمارستان منتقل شد.

بین ژوئیه و سپتامبر سال 2016 33 از بریتانیا 44 نیروهای پلیس تا به حال دیده می شود تعداد بی سابقه ای از جنایات نفرت با بیش از 1 ، 000 ثبت شده در, Greater Manchester, و, West Yorkshire police مناطق و بیشتر از 3000 در لندن – فقط در سه ماه.

خشونت شد اما افزایش و سرعت کاهش می یابد با توجه به آمار از انگلستان است.

“در حالی که افزایش جرم و جنایت نفرت بیش از پنج سال گذشته شده اند عمدتا رانده شده توسط بهبود در جرم ضبط شده توسط پلیس وجود داشته است خوشه در جرم و جنایت نفرت زیر برخی حوادث مانند اتحادیه اروپا و حملات تروریستی در سال 2017” را بخوانید 2018-2019 دفتر خانه گزارش به جرایم ناشی از نفرت.

Home Office hate crime stats - graph

تعدادی از لحاظ نژادی یا مذهبی تشدید جرائم ثبت شده توسط پلیس در ماه آوریل 2013 تا مارس 2019 [منبع: پلیس ثبت, جرم, دفتر خانه]

آخرین مطالعه همچنین دارای درس های بزرگی برای سیاستمداران در برخورد با بسیاری از غیر Brexit در حال حاضر با چالش های مواجه شده توسط انگلستان گفت هادسون.

“در یک زمان از عدم از دست دادن کنترل و ترس – به ویژه از آنچه که احساس می شود خارجی و بسته شدن مرزهای نتایج حاصل از این مقاله نشان می دهد که وجود خواهد داشت یک واکنش در برابر بیش از حد قربانی و بیگانه مواضع” او گفت:.

“این درست است که در مورد COVID-19 اما همچنین اخیرا در دبیر خانه را در سکوت به چشم پوشیدن از بیمه خدمات درمانی مهاجر اضافه تولید شده است که یک واکنش به خصوص با توجه به خلق و خوی کلی نسبت به بیمه خدمات درمانی با توجه شگفت انگیز و شجاع کار کارگران خط مقدم انجام شده است.

“یک محدودیت وجود دارد به پوپولیسم است که به دنبال قربانی خارجی – اگر و هنگامی که مردم احساس می کند که آن را می شکند هنجارهای اجتماعی. U-نوبه خود در بیمه خدمات درمانی اضافه بها برای مهاجر سلامت کارگران می تواند بسیار قابل درک باشد این نور است. دولت متوجه باشند – به درستی – که این امر کشش مردم تبعیض هنجارهای.”

این پژوهش تعبیه شده به نظرسنجی انجام شده دو هفته قبل و پس از همه پرسی و خواست اگر پاسخ دهندگان توافق با شش کلید اظهارات: پناهندگان پایمال خدمات پناهندگان را تهدید می کند, فرهنگ, پناهندگان را بهبود نمی بخشد انگلستان تصویر کاهش تعداد مهاجران, مهاجران را شغل و مهاجران را ترور است.

پاسخ دهندگان نمونه برداری شد و وزن با توجه به منطقه ای خاص جمعیتی با سن و جنس اجتماعی کلاس منطقه وابستگی حزب و روزنامه های خوانندگان, ساخت دیتا نمایندگی از جمعیت بزرگسال این کشور به عنوان یک کل گفت: محققان.

با وجود این تقسیم که باقی می ماند در جامعه یافته های تحقیقاتی در حال خبر خوب و باید منعکس کننده احساسات فعلی گفت: تحلیلگران.

“این واقعیت است که مردم در حال حاضر به مراتب بیشتر نگرش مثبت به مهاجرت تعجب” جاناتان کتابداری و اطلاع رسانی, معاون نفوذ انگلستان فکر می کنم تانک الجزیره گفت:.

“در چهار سال گذشته مردم شروع به درک که چقدر مهاجران به کمک بریتانیا, جامعه, اقتصاد و فرهنگ است. این فقط یک شرم است که آن را در زمان ملی خرابکاری از Brexit به تحقق بخشیدن به آن است.”

دنبال جیمز Brownsell در توییتر: @JamesBrownsell

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>