Pompeo حاضر به توضیح دهد که چرا او توصیه می شود بازرس کل شلیک

وزیر امور خارجه مایک Pompeo کاهش یافته است به مصاحبه توسط دفتر بازرس کل در مورد فشار برای “اورژانس” فروش اسلحه به عربستان سعودی و امارات متحده عربی با توجه به کنگره دستیار و یک منبع با آگاهی از این بررسی است. Pompeo به جای ارائه پاسخ کتبی به OIG با توجه به منبع.

تعامل با کارکنان برای بازرس کل استیو Linick آمد قبل از Linick اخراج شد آخرین شب جمعه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Pompeo درخواست تماس به سوال که آیا آن را تلافی یا انسداد OIG ،

دولت است و نه ارائه یک دلیل برای اینکه چرا Linick اخراج شد. اما Pompeo را رد کرده آن را تلافی گفتن واشنگتن پست در مصاحبه ای که روز شنبه او غافل از OIG تحقیقات و لذا آن را “به سادگی امکان پذیر نیست برای این کار به یک عمل تلافی.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه با این حال او تایید کرد که او آگاه بود از یک “خاص تحقیق” و ارائه پاسخ کتبی به آن “برخی از زمان در اوایل سال جاری” بدون مشخص کردن آن شد. این OIG نیز بررسی اینکه آیا Pompeo استفاده سیاسی منصوب به اجرای کارهای شخصی مانند راه رفتن سگ و چیدن تمیز کردن و خشک.

بالا دیپلمات های ایالات متحده تلفیق شدهاست این دو در رد این گزارش به عنوان “crazy stuff” گفتن خبرنگاران شنید “کسی بود که راه رفتن سگ من به فروش سلاح به خشک پاک کن. منظور من این همه فقط دیوانه است.”

هیچ کس پیشنهاد کرد مسائل مرتبط شد. وقتی از او پرسیدند Pompeo دوباره کاهش یافته و به ارائه دلیل برای Linick را حذف فراتر از آن گفت: “من رک و پوست کنده باید آن را انجام داده اند چند وقت پیش. … بر خلاف دیگران من نمی بحث در مورد مسائل مربوط به پرسنل. من نمی نشت به خانواده” او اضافه کرد و گفت: این بخش به اشتراک گذاری آن منطق “با مناسب مردم است.”

در حالی که اعتراف او آگاه بود حداقل یک تحقیق Pompeo منتقل goalposts و گفت: آن را هنوز هم ممکن نیست برای شلیک شده اند به مقابله به مثل چون او نمی دانست که دامنه یا طبیعت از پروب و یا اینکه آیا آن تکمیل شده است یا ادامه دارد: “من هیچ حس که. دوباره, آن را ممکن است برای به وجود شده اند تلافی.”

یک OIG سخنگو گفت که آنها نمی تواند تایید یا رد وجود هر گونه تحقیقات است.

روشن نیست که چرا Linick شده بود ، مغلوب ساختن پیشی جستن نامه ای به رهبران کنگره گفت که او “دیگر” تا به حال اعتماد به نفس در او اما روز بعد او به خبرنگاران در کاخ سفید که او آن را در Pompeo درخواست.

“من گفت: نگاه من را خاتمه او. من نمی دانم چه خبر است دیگر از آن, اما شما مجبور به درخواست مایک Pompeo, اما آنها از من بپرسید به آن را انجام دهد و من آن را ناروا” روز دوشنبه گفت:.

بازرس کل مستقل فدرال ناظر با نظارت آژانس است. همه بازرسان به طور کلی در خدمت رئیس جمهور انتصاب می شود و می تواند از کار اخراج شده توسط کاخ سفید, اگر چه آنها به تایید نقش خود را توسط سنا.

در بیانیه ای سی نیوز رئیس کمیته روابط خارجی مجلس, پارچه مبلی. الیوت انگل D-n. y. گفت که OIG بررسی به عربستان سلاح های فروش “ممکن است دلیل دیگری برای آقای Linick را شلیک.”

در مارس 2019, Pompeo را به وزارت امور خارجه اعلام کرد اضطراری به طوری که دولت می تواند دور زدن کنگره برای تصویب به ارسال 8 میلیارد دلار سلاح به عربستان سعودی و امارات متحده عربی در میان خود ادامه جنگ در کشور همسایه یمن.

کنگره دارای اختیارات لازم برای تایید یا رد ایالات متحده در فروش سلاح و نقل و انتقالات. جمهوری خواه و دموکرات به قانونگذاران مخالف فروش ویژه به دلیل عربستان عوامل قتل و تجزیه واشنگتن پست مقاله نویس جمال Khashoggi و ائتلاف به رهبری عربستان سعودی تا به حال شده است با استفاده از آمریکا-ارائه بمب به هدف قرار دادن غیرنظامیان و زیرساخت های غیر نظامی در یمن با توجه به سازمان ملل متحد و گروههای نظارتی بر روی زمین است.

اما وزارت امور خارجه با صدور توجیه قانونی برای دور زدن آن اعتراض با استناد به یک تهدید فوری از ایران و حوثی ها در یمن که تهران پشتیبانی می کند حتی اگر بسیاری از سلاح خواهد منتقل نمی شود برای ماه ها یا حتی سال.

انگل گفت: در بیانیه ای که وزارت امور خارجه OIG “بررسی شد — در صورت درخواست — مغلوب ساختن پیشی جستن را ساختگی اعلام شرایط اضطراری به طوری که او می تواند به ارسال سلاح به عربستان سعودی است. ما لازم نیست که تصویر کامل نشده ولی این مشکل که وزیر Pompeo می خواستم آقای Linick تحت فشار قرار دادند و قبل از این کار می تواند تکمیل شود” با توجه به انگل.

به جای پرداختن به آن Pompeo تبدیل به حمله انگل سنا همکار, باب منندز, D-NJ, نماینده دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا.

“من نمی من اخلاق هدایت از یک مرد است که با عنوان جرم جنایی محاکمه — شماره پرونده 15-155 در نیوجرسی فدرال دادگاه منطقه” Pompeo گفت: — یک مرجع به فدرال به اتهام فساد مالی علیه منندز در سال 2015 برای پذیرش هدیه و غیر قانونی کمک های مبارزات انتخاباتی از فلوریدا ، این قاضی فدرال نظارت بر پرونده او در نهایت اعلام mistrial و دوم قاضی فدرال را رد کرد و باقی مانده اتهامات عنوان شده علیه. وزارت دادگستری در سال 2018 کاهش یافته است در مورد آن در ابتدا پس از اعلام آن را دوباره سعی کنید او را در برخی از اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>