Pompeo در دیدار نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا در عربستان دیدار پس از مذاکرات با MBS

در روز دوم در عربستان سعودی, وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo بازدید سربازان آمریکایی پس از بحث در مورد نگرانی های امنیتی ایران با ولیعهد و محمد بن سلمان.

بیشتر:

Pompeo ملاقات با ما فرماندهان نظامی در عربستان هوایی که در آن حدود 2500 نیروهای نظامی آمریکا مستقر هستند در پاسخ به تهدید درک شده از جمهوری اسلامی است.

این پایگاه شامل یک اسکادران از US Air Force F-15E جت های جنگنده که پرواز ماموریت های روزانه بیش از عراق و سوریه و آمریکایی دو موشک پاتریوت آماده به دست کشیدن پایین هر ایرانی حمله علیه این پادشاهی است.

“Pompeo سفر به شاهزاده سلطان پایگاه هوایی و نزدیکی ما Patriot باتری برجسته دیرینه آمریکا و عربستان سعودی رابطه امنیتی و تعهد امریکا عزم راسخ برای ایستادگی عربستان در برابر ایران بدگویی رفتار” وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت.

200217222143105

Pompeo گفت: آمریکا حضور نظامی شکل بازدارندگی “به تحویل ما را به یک محل که در آن من به عنوان وزیر امور خارجه می توانید دیپلماتیک نتیجه است که رئیس جمهور است که به دنبال”.

ما شروع به ساختن آن حضور نظامی خود را در انگلستان در تابستان گذشته به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را غنی از روغن متحد ریاض متهم کردن ایران از حمله به نفتکش ها در خلیج فارس و نفت عربستان تاسیسات حوادث که roiled جهانی بازار انرژی در سال گذشته است.

تهران با رد دخالت در حملات و ریاض است پس به نظر می رسد مشتاق به شرکت در محتاطانه دیپلماسی برای کاهش اصطکاک.

تنش ها در این منطقه بیشتر افزایش تا پس از ما ترور برتر ایران فرمانده نظامی قاسم سلیمانی به عنوان او در بازدید از عراق در ژانویه 3.

این حرکت باعث شده ایران مقابله به مثل با حملات موشکی هدف قرار دادن ارتش عراق پایگاه های مسکن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا.

متعادل عمل

قبل از عزیمت به عربستان سعودی Pompeo گفت که او برنامه ریزی شده برای افزایش نگرانی پادشاهی حقوق بشر.

برخی از عربستان-شهروندان آمریکایی بوده اند زندانی در انگلستان به عنوان بخشی از سرکوب گسترده تر در درک منتقدان قدرتمند ولیعهد. آنها عبارتند از: بدر آل ابراهیم نویسنده و پزشک و Salah al-حیدر که مادر است برجسته و فعال حقوق زنان Salim al-Yousef که در شیراز برای او می برند.

دیگران منع از ترک عربستان سعودی مانند ولید Fitaihi یک بوستون-منطقه پزشک بود که جاروب در یک ضد فساد کمپین راه اندازی شده توسط تاج شاهزاده محمد در اواخر 2017.

“عربستان سعودی از ما به اشتراک گذاری اهداف استراتژیک. آنها متحد مهم و شریک” Pompeo پنجشنبه به خبرنگاران گفت.

“در همان زمان ما همچنان به روشنی انتظارات ما با توجه به طیف گسترده ای از مسائل مربوط به حقوق بشر.”

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>