Pompeo باعث می شود 1st سفر به آفریقا در تلاش برای reassert ما به عنوان پیشرو شریک

پس از نزدیک به 22 ماه در دفتر, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo را در سفر به کشورهای جنوب صحرای آفریقا در روز شنبه در یک پیشنهاد به reassert آمریکا به عنوان شریک برجسته به جهان جوانترین و به احتمال زیاد پرجمعیت ترین قاره در میان قوی چینی و نفوذ رو به رشد روسیه حضور.

بالا دیپلمات های ایالات متحده خواهد سفر سنگال و آنگولا و اتیوپی توصیف آنها به عنوان “سه کشور در مراحل مختلف توسعه در گذار به دموکراسی و ثبات است.”

او تم اصلی شامل ترویج تجارت با آمریکا و حکومت داری خوب و حاکمیت قانون در حالی که همچنین اصرار آفریقایی مقامات و رهبران کسب و کار به اجتناب چینی سرمایه گذاری.

اما او را به صورت قابل توجهی headwinds به دلیل تهمت و دولت را عدم تعامل با آفریقا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش اظهارات تحقیر در مورد قاره و چندین سیاست های جدید از جمله پیشنهاد کاهش بودجه برای برنامه های گسترش رئيس جمهور در سفر ممنوعیت شامل نزدیک به یک چهارم از قاره جمعیت و به طور بالقوه کاهش ارتش ایالات متحده حضور.

“چالش که Pompeo رو در آفریقا توضیح پیام های متناقض که از واشنگتن گفت:” ویتنی Schneidman یک همکار در موسسه بروکینگز و آفریقا رشد ابتکار. “این فقدان توجه است که پرداخت شده است. این واقعیت است که (سابق مشاور امنیت ملی جان) بولتون نورد آفریقا این استراتژی 14 ماه پیش و پس از آن بسیار کمی انجام شده است که در آن بسیاری از کشورهای دیگر باید جلو رفت.”

Pompeo سفر را به یک برگ برنده دولت رسمی وجود دارد در 19 ماه پس از تجارت وزیر ویلبر راس بازدید اتیوپی و کنیا و ساحل عاج و غنا و متعهد ایالات متحده را تسهیل $1 میلیارد دلار از بخش خصوصی معاملات در ماه جولای سال 2018 است. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلی وزیر امور خارجه رکس Tillerson تنها بازدید یک بار در 13 ماه از اخراج شدن روز پس از بازگشت از اتیوپی و جیبوتی و کنیا, چاد و نیجریه.

هنوز مقامات آفریقایی هستند تا حد زیادی مایل به گذشته که نگاه و مشتاق برای افزایش سرمایه گذاری در ایالات متحده به ویژه به عنوان یک جایگزین برای تامین مالی با مقادیر بیش از حد از اعتبار بسته به شیب نرخ بهره و ریسک بالا از جریمه. این یک پیام است که Pompeo, یکی از دولت منجر چین بازها انجام داد تقریبا در تمام سفرهای خارجی, هشدار کشورهای جنوب شرق آسیا از چین را “دام بدهی دیپلماسی” یا اروپای غربی و متحدان در مقابل با استفاده از هواوی چینی مخابراتی غول پیکر است که در فناوری 5G. فقط شنبه گذشته هشدار داد چین است که همیشه “کار شما … کار این تیم در اطراف شما” در یک سخنرانی به آمریکا فرمانداران.

اما رهبران آفریقایی در حال حاضر می دانیم که با توجه به Ahmadou Aly Mbaye اقتصاد استاد شیخ آنتا دیوپ دانشگاه در سنگال که گفت که آنها می خواهند به شنیدن آنچه که آمریکا را به کمک به آنها را به امور مالی خود رشد اقتصادی و ارائه خود را برای رو به رشد جمعیت به جای.

“نیاز به سرمایه گذاری هستند به ویژه از نظر زیرساخت های سرمایه گذاری” Mbaye گفت: اما “موجود در مسیرهای غرب و آمریکا با استفاده از نشان داده اند که محدودیت های خود را. بانک جهانی و غربی در سازمان های بین المللی ارائه بسیار کمی برای پر کردن این شکاف. … اگر شما حذف چین شما تقریبا هیچ چیز باقی مانده است.”

Pompeo به خبرنگاران گفت: سفر با او در روز پنج شنبه است که او می خواهد به صحبت کردن با رهبران سه کشور در اتحادیه آفریقا مورد تشویق اصلاحات اقتصادی برای افزایش دسترسی به بازار, مبارزه با فساد و ترویج حاکمیت قانون — که همه آنها را بیشتر در آمریکا سرمایه گذاری, او گفت:.

که خواهد بود به خصوص پیام مهم در اتیوپی به عنوان نخست وزیر Abiy احمد هل برای آزاد سازی اقتصاد خصوصی انحصار دولتی و آنگولا که در آن رئیس جمهور جاو lourenço از اتحاد و پنجه فساد و تلاش برای تغییر کشور فعال اقتصادی وابستگی به صادرات نفت. Pompeo گفت ایالات متحده همچنین می تواند ارائه کمک های فنی برای کمک به خار این اصلاحات.

به این منظور تهمت مارس میزبان رهبران آفریقا برای ایالات متحده-آفریقا سرمایه گذاری در اجلاس واشنگتن شرکت میزبانی آفریقای جنوبی با توجه به لانا علائم سفیر ایالات متحده در پرتوریا و نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن ،

دولت همچنین درخواست جدید خود را در سال مالی 2021 بودجه 800 میلیون دلار برای توسعه سرمایه گذاری شرکت به تازگی ایجاد سازمان دولتی فراهم می کند که تامین مالی برای پروژه های توسعه است. که بیش از دو برابر $299 میلیون کنگره به آن در سال مالی سال 2020 است. مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه پیشنهادی نیز در پی اضافی 50 میلیون دلار برای آن رستگار آفریقا ابتکار برای افزایش تجارت دو طرفه برای یک جدید در مجموع $75 میلیون نفر است. اما به طور کلی بودجه پیشنهادی اسلش کمک به آفریقا توسط 39 ٪ یا $3.23 میلیارد دلار و بودجه برای کلید برنامه های بهداشت در آفریقا مانند رئیس جمهور در بيمارستانها و یا این طرح آن را به 26 درصد کاهش دهد.

مشابه وجود دارد تناقض در دولت استقرار نظامی در سراسر این قاره است. مقامات ارشد از جمله دستیار وزیر امور خارجه برای امور Tibor Nagy اند هشدار داد و برای ماه ها در حال حاضر در مورد بدتر شدن وضعیت امنیتی در ساحل این منطقه واقع بین صحرا صحرا و دشت بی درخت و کشش در سراسر این قاره از سنگال و موریتانی به سودان و اتیوپی.

با تروریست های مبارزان و سلاح های جریان جنوبی از لیبی به نیجر دیده است یک افزایش چشمگیر در حملات تروریستی — با Nagy هشدار در ماه نوامبر که آمریکا و اروپا استراتژی برای مهار آن کار نمی کند: “ما باید بسیار قوی تر سازند. باید خیلی قوی تر هماهنگی است.”

اما پنتاگون در حال حاضر در حال بررسی این که آیا به خود را بریده بریده حضور نظامی در غرب آفریقا است. وزیر دفاع علامت Esper گفت: هیچ تصمیم گیری ساخته شده بود در مورد ایالات متحده در مبارزه با تروریسم ماموریت وجود دارد اما پنتاگون چهارشنبه اعلام کرد که حدود یک هزار نفر از اعضای خدمات را ترک به عنوان بخشی از یک تغییر در ماموریت در شرق آفریقا که در آن یک ویژه واحد ارتش به قطار محلی شریک نیروهای جایگزین خواهد شد اعضای یک پیاده نظام ارتش را بدست آورد.

حتی که پوسته پوسته شدن “حس بسیار کمی” با توجه به مایکل o’hanlon یک عضو ارشد نیز با بروکینگز که نام آن را “بیش از حد باریک تثبیت در کشیدن نیروهای خارج از آفریقا و جاهای دیگر به منظور آنها را نزدیک به روسیه و چین” و موقعیت آنها را برای “قدرت بزرگ” رقابت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان استراتژی امنیت ملی می گوید.

Mbaye گفت: هر گونه کاهش به مجموع نیروهای نظامی در ساحل عاج خواهد بود “بسیار بسیار نگران کننده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>