Pompeo اعلام هنگ کنگ ‘دیگر خودمختار’ از چین

ایالات متحده آمریکا وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام کرده است کنگره آمریکا که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دیگر توجه هنگ کنگ به عنوان مستقل از سرزمین اصلی چین است.

چهارشنبه اطلاع رسانی به نمایندگان مجلس مجموعه صحنه را برای ما به برداشت ترجیحی تجارت و وضعیت مالی که مستعمره سابق بریتانیا می برد پس از آن بازگشته و به قانون در سال 1997.

“هنگ کنگ ادامه نمی دهد به حکم درمان در ایالات متحده قوانین در همان شیوه ای که قوانین ایالات متحده به کار گرفته شد به هنگ کنگ قبل از جولای سال 1997” Pompeo در بیانیه ای گفت.

بیشتر:

Pompeo گواهینامه به کنگره نمی شد همراه با لغو هرگونه امتیازات. اما از آن میان می آید تماس برای ما و دیگران به واکنش در برابر پکن حرکت به اعمال چینی قوانین امنیت ملی بیش از این سرزمین است.

چین در مجلس شورای اسلامی است که انتظار می رود به تصویب یک پیشنهاد امنیتی قانون را کاهش دهد که هنگ کنگ را جداگانه وضعیت حقوقی در روز پنج شنبه. این قانون است که با هدف مقابله با تجزیه طلبی براندازی و “تروریستی” را فعالیت در این شهرستان است.

“پکن فاجعه تصمیم تنها آخرین در یک سری از اقدامات است که اساسا تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال و آزادی و چین وعده خود را به هنگ کنگ مردم” Pompeo روز چهارشنبه گفت:. او گفت: “هیچ فرد معقول و منطقی می تواند ادعا امروز که دلار هنگ کنگ حفظ درجه بالایی از استقلال از چین داده حقایق بر روی زمین است.”

روابط بین ایالات متحده و چین بدتر شده بر ما اتهامات که مقامات چینی به دنبال پوشش coronavirus همه گیر و تحت فشار سازمان جهانی بهداشت در برابر گرفتن اقدام اولیه برای مبارزه با آن است. که اضافه شده است به مدت طولانی از تنش ها بر سر تجارت, حقوق بشر, آزادی مذهبی و وضعیت تایوان.

روز سه شنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما مشغول به کار بود در یک پاسخ قوی به چین برنامه ریزی امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ و آن را اعلام خواهد کرد قبل از پایان هفته.

در یک خانه اخبار جلسه تهمت بود پرسید: اگر او برنامه ریزی شده تحریم ها علیه چین بر هنگ کنگ و اگر او در نظر گرفته شده برای قرار دادن محدودیت های ویزا برای دانشجویان و محققان از چین است.

“ما در حال انجام چیزی در حال حاضر. من فکر می کنم شما پیدا کردن آن بسیار جالب … من صحبت کردن در مورد آن طی چند روز آینده” به او پاسخ داد.

فشرده در مورد اینکه آیا این امر شامل تحریم ها گفت: “نه آن چیزی است که شما در حال رفتن به شنیدن در مورد … قبل از پایان هفته بسیار با قدرت می کنم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نداد.

Hong Kong

گروه زیادی از بازداشت شدگان دیده می شود نشسته بر روی زمین به عنوان پلیس راه اندازی یک کمربند در اطراف منطقه در کازوی خلیج هنگ کنگ در اعتراض یک بحث برانگیز چینی سرود قانون و پیشنهاد قانون تامین [میگوئل Candela/سازمان حفاظت محیط زیست]

چین در پاسخ به تهمت نظرات با هشدار آن را مقابله به مثل در برابر هر گونه اقدامات جدید.

“ما نمی خواهد قبول هر گونه دخالت خارجی و به اشتباه اقدامات خارج از قدرت در مداخله در هنگ کنگ ما را لازم است اقدامات متقابل برای ضربه زدن به عقب” سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: به طور منظم جلسه.

“مسئله … صرفا چین در امور داخلی.”

مقامات چینی و پکن مورد حمایت دولت در هنگ کنگ وجود دارد که می گویند هیچ تهدیدی برای این شهر درجه بالایی از استقلال و امنیت عمومی در قانون خواهد بود محکم متمرکز شده است.

پیشنهادی قانون, پرده برداری در پکن در هفته گذشته باعث شده عمده خیابان ناآرامی ها در هنگ کنگ در ماه در روز یکشنبه با پلیس و شلیک گاز اشک آور و توپ آب.

گفته می شود پلیس هنگ کنگ اخراج فلفل گلوله برای متفرق کردن معترضان به صدها نفر از مردم جمع آوری شده در مرکز مالی hub به مخالفت با لایحه بحث انگیز در چین سرود ملی و پیشنهادی امنیت ملی قانون است.

‘اشتباه بزرگ’

Pompeo گواهینامه به کنگره در روز چهارشنبه مورد نیاز بود هنگ کنگ حقوق بشر و دموکراسی عمل می کنند که به تصویب اکثریت با حمایت هر دو حزب در سال گذشته است. قانون نیاز ما را به اعمال تحریم علیه مقامات مسئول نقض حقوق بشر در هنگ کنگ و همچنین تعیین اینکه آیا این شهر همچنان به حکم وضعیت خاص است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور اقتصادی لری Kudlow به نام پکن آخرین اقدامات “بسیار نگران کننده”.

“چین در حال ساخت یک اشتباه بزرگ رک و پوست کنده,” او گفت:.

Kudlow گفت: واشنگتن خواهد خوش آمدید هر گونه شرکت های ایالات متحده از دلار هنگ کنگ یا چین سرزمین اصلی. “ما آنچه که ما می توانیم به صورت کامل expensing و پرداخت هزینه های در حال حرکت اگر آنها بازگشت خود را در زنجیره تامین و تولید خود را به ایالات متحده آمریکا,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت و نمایندگان مجلس بوده است, بررسی راه هایی برای تشویق شرکت های ایالات متحده به حرکت زنجیره تامین برای بحرانی محصولات به آمریکا از چین در میان به طور پیوسته بدتر شدن روابط و تلخ recriminations بیش از coronavirus همه گیر آغاز شد که در چین است.

طرح های مورد بحث شامل معافیت مالیاتی یارانه ها از جمله پتانسیل $25bn “reshoring صندوق” جدید و محتوای محلی قوانین.

اتاق بازرگانی ایالات متحده کسب و کار لابی خواست پکن به د-تشدید این وضعیت گفت: این امر می تواند “یک اشتباه جدی” به خطر انداختن هنگ کنگ وضعیت خاص است.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>