Pompeo, تماس, گزارش, مجبور, عقیم سازی از Uighurs ‘تکان دهنده’

ایالات متحده آمریکا وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز دوشنبه به عنوان برچسب “تکان دهنده و نگران کننده” گزارش می دهد که حزب کمونیست چین است که با استفاده از عقیم سازی اجباری مجبور به سقط جنين و سرکوبگر خانواده برنامه ریزی علیه اقلیت مسلمانان است.

Pompeo برجسته یک گزارش در مورد وضعیت در چین سین کیانگ منطقه توسط محقق آلمانی Adrian Zenz منتشر شده توسط واشنگتن-بر اساس بنیاد جیمز تاون فکر می کنم تانک.

Pompeo مداوم منتقد چین از جمله درمان آن از مسلمانان در سین کیانگ در بیانیه ای گفت که این یافته ها سازگار با دهه چینی حزب کمونیست شیوه “است که نشان می دهد به یک بی اعتنایی مطلق به حرمت زندگی انسان و کرامت انسانی”.

“ما در حزب کمونیست چین بلافاصله پس از پایان این وحشتناک شیوه ها و درخواست سازمان ملل برای پیوستن به ایالات متحده خواستار پایان دادن به این dehumanizing موارد نقض حقوق بشر.”

Uighurs, Xinjiang

قومی اویغوری زن حمل نوزاد پیاده روی در خارج از یک رستوران در شهر اورومچی سین کیانگ اویغوری استان خودمختار چین است. چین متهم است که با استفاده از مجبور عقیم سازی و سقط جنین اجباری علیه اقلیت مسلمانان در این منطقه [فایل: Hwee جوان/سازمان حفاظت محیط زیست]

در گزارش خود Zenz گفت: یافته های خود را به نمایندگی از قوی ترین شواهد در عین حال که پکن سیاست در سین کیانگ ملاقات یکی از نسل کشی معیارهای ذکر شده در کنوانسیون سازمان ملل متحد برای پیشگیری و مجازات جرم نسل کشی یعنی “تحمیل اقدامات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از تولد در گروه”.

Zenz گفت: تجزیه و تحلیل از دولت چین اسناد و مدارک نشان داد که رشد جمعیت در سین کیانگ افتاده بود “به طور چشمگیری”. او گفت که در آن دو تا از بزرگترین اویغوری اسلامی استان نرخ رشد کاهش یافت 84 درصد بین 2015 و 2018 و بیشتر در 2019.

به سفارت چین در واشنگتن با اشاره به بیانیه سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian و گفت که “برخی از موسسات در حال خم در پخت و پز تا دروغ در سین کیانگ-مسائل مربوط به … اتهامات آنها به سادگی بی اساس و نادرست است.”

اسناد و مدارک از 2019 نشان داد قصد دارد برای یک مبارزه توده زن عقیم سازی با هدف قرار دادن 14 درصد و 34 درصد ازدواج زنان در سن باروری در دو اویغوری شهرستان Zenz نوشت. این کمپین گفت: به احتمال زیاد با هدف جماهير روستایی زنان اقلیت با سه یا بیشتر از کودکان به عنوان به خوبی به عنوان برخی با دو فرزند خود – معادل حداقل 20 درصد از تمام زنان در سن باروری است.

“آمار و ارقام بودجه نشان می دهد که این پروژه تا به حال بودجه کافی برای انجام صدها نفر از هزاران نفر از عقیم سازی لوله های رحمی روش در سال 2019 و 2020,” او نوشت.

Zenz گفت که توسط 2019 سین کیانگ برنامه ریزی شده به موضوع حداقل 80 درصد از زنان در سن باروری در آن چهار جنوبی اقلیت استان به نفوذی تولد پیشگیری جراحی – قرار دادن دستگاه داخل رحمی یا sterilisations.

او گفت: در سال 2018 80 درصد از همه جدید يو سرمایه گذاری در چین, انجام شد در سین کیانگ در حالی که تنها 1.8 درصد از جمعیت زندگی می کند وجود دارد.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>