Pompeo متهم چین و ایران از سانسور اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس

به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo روز سه شنبه متهم به دولتهای چین و ایران از سانسور اطلاعات در مورد شیوع بیماری در کشورهای خود و قرار دادن بقیه جهان در معرض خطر بیشتری از آن گسترش یافته است.

بالا دیپلمات های ایالات متحده را تیز تن نسبت به پکن بود همسان بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت که کنگره در روز سه شنبه که در این جهان است نه گرفتن داده های قابل اعتماد در خارج از چین در مورد مسائل مانند میزان مرگ و میر.

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد خارج از سنکرون با هر دو از اعضای کابینه و دیگر مقامات بالا ستایش اوباما و دولت او را از دست داده و شیوع بیماری حتی به خود دولت پاسخ می آید زیر آتش از جمهوری خواه و دموکرات اعضای کنگره است.

“سانسور. آن می تواند عواقب مرگبار” Pompeo گفت: روز سه شنبه در وزارت امور خارجه. “تا به حال چین مجاز خود را دارد و روزنامه نگاران خارجی و پرسنل پزشکی به صحبت و بررسی آزادانه مقامات چینی و کشورهای دیگر شده اند به مراتب بهتر آماده برای رسیدگی به این چالش است.”

جریان اطلاعات دقیق از چین وی افزود: بسیار مهم است برای کمک به نه تنها مردم بلکه “شهروندان در سراسر جهان است.” به نام او در تمام دولت ها به “حقیقت در مورد کوروناویروس و همکاری با سازمان امداد بین المللی.”

شهادت قبل از تخصیص بودجه سنا کمیته آذر گفت: دولت نیز نامشخص است اگر اطلاعات ارائه شده توسط چین در رمان شیوع کروناویروس شده است کامل و شفاف است.

اما هر دو از کسانی بودند که در تقابل با مغلوب ساختن پیشی جستن خود سخنان دو روز پیش ستایش یازدهم برای “کار بسیار بسیار سخت” و “انجام یک کار بسیار خوب است.”

“این یک مشکل بزرگ است اما رئیس جمهور یازدهم, او کار بسیار سخت برای حل این مشکل او را حل کند مشکل” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در روز یکشنبه ،

تهمت نیز باران ستایش خود را مدیریت پاسخ در آمریکا گفت: سهشنبه در هند “ما تعداد بسیار کمی از مردم با آن است. … ما واقعا پایین احتمالا 10. بسیاری از مردم در خارج از خطر در حال حاضر.”

شده اند وجود دارد 57 تایید موارد این ویروس در ایالات متحده با سه شرکت منتشر شده از بیمارستان و دیگر تصور می شود مسری است. اکثر کسانی که — 43 از 57 — آمریکایی ها عودت از الماس شاهزاده کشتی کروز یا ووهان, چین, کانون شیوع. تنها 14 از افراد هستند که یا وارد آمریکا از چین و چک به یک بیمارستان و یا گرفتار این ویروس در ایالات متحده از یک دوست که تا به حال سفر خارج از کشور.

اما مقامات از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری شنبه هشدار داد که داده های اخیر نشان می دهد سطح دیگری از ویروس در سطح جهان گسترش با موارد شناسایی شده در بیشتر کشورها در حال حاضر و در سطح دیگری از ویروس گسترش یافته است.

“داده ها در طول هفته گذشته مطرح شده است و ما سطح نگرانی گفت:” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی.

طی کنفرانس خبری در هند مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت ایالات متحده “بسیار نزدیک به یک واکسن.”

اما خود اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: کنگره روز سه شنبه ایالات متحده حداقل “ماه” به دور از در حال توسعه یکی دیگر از مشاوران شهادت یکی بود هنوز یک سال کامل به دور است.

مختلف پاسخ احسان جمهوری خواه ایالت جان کندی گفت که گرگ او را “اعداد نیست همان CDC. … آیا شما فکر می کنید شما oughta تماس با آنها را؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست کرده است $2.5 میلیارد دلار از کنگره برای اورژانس مکمل بودجه برای مبارزه با COVID-19 ویروس رسمی نام و نام خانوادگی. که بودجه خواهد آمد از $1.25 میلیارد دلار پول نقد اضطراری درخواست از کنگره به عنوان به خوبی به عنوان reprogramming پول موجود از جمله پول کنگره اختصاص داده شده به مبارزه با ابولا.

دموکرات ها محکوم به حرکت به هر دو کافی برای مقابله با بحران و کوتاه اندیش تلاش “به سرقت وجوه اختصاص داده شده به مبارزه با ابولا” در کلمات بهداشت ، چاک شومر در میان دومین شیوع آن بیماری کشنده هنوز هم طولانی جمهوری دموکراتیک کنگو.

درخواست “است که نشان می دهد خود را قوی بی کفایتی و بیشتر ثابت می کند که او و دولت او نیست coronavirus بحران به طور جدی به عنوان آنها نیاز به” سنا دموکراتیک رهبر اقلیت اضافه شده دوشنبه.

آن را نه تنها دموکرات ها که به چالش کشیده اند دولت را پاسخ. صندلی مجلس سنا تخصیص بودجه کمیته بهداشت ، ریچارد شلبی, R-Ala., گفت: در آذر دولت “درخواست… کم است-balling احتمالا از آن, و شما نمی توانید استطاعت به انجام این کار است. … اگر شما کم توپ چیزی شبیه به این به شما پرداخت هزینه برای آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دیپلمات ارشد اروپا و وزارت امور خارجه همچنین هشدار داد که روسیه پخش شد دروغ در مورد رمان شیوع کروناویروس در روز شنبه. سرپرست معاون وزیر امور خارجه در امور اروپا فیلیپ Reeker و آژانس جهانی تعامل مرکز که مبارزه تروریستی تبلیغات و خارجی دولت دروغ گفته آژانس خبری است که هزاران نفر از روسیه و مرتبط با حساب های رسانه های اجتماعی به طور جدی به, پخش كردن, هشدار درباره شیوع در یک تلاش هماهنگ شده از جمله متهم آمریکا از ایجاد ویروس.

Pompeo گفت: هیچ چیزی در مورد نقش روسیه روز سه شنبه. اما او حمله دولت ایران برای سانسور به عنوان به خوبی.

“ایالات متحده عمیقا از اطلاعات نشان می دهد که رژیم ایران ممکن است سرکوب اطلاعات حیاتی در مورد شیوع بیماری در آن کشور گفت:” با توجه ایران است و دوم به چین در COVID-19 مرگ و میر.

دکتر ایرج Harirchi سر ایران ضد coronavirus نیروی کار آزمایش مثبت برای ویروس خود را, مقامات اعلام کرد — یک روز پس از او به نظر می رسد در یک کنفرانس خبری کم اهمیت جلوه دادن خطر ناشی از شیوع این بیماری در ایران و مخالفت با قرنطینه قم شهرستان با بیشترین تعداد بیماران آلوده و مرگ و میر در ایران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>