سیاستمداران تماس برای کالیفرنیا دادستان کل به پروب تیراندازی پلیس از

قتل محققان می گویند قربانی شد با مسلح غیر قانونی اسلحه.

این تیراندازی منجر به مرگ یک دختر 18 ساله با یک Southern California sheriff معاون بود که با پوشیدن بدن دوربین باعث شده است تا سیاستمداران و نوجوان خانواده به درخواست دولت دادستان کل خاویر بکررا راه اندازی یک تحقیقات مستقل “بنابراین ما می دانیم که ما در حال گرفتن حقیقت است.”

آندرس Guardado ضرب گلوله کشته شد و پس از دو Los Angeles County Sheriff نمایندگان گفت که آنها را دیدم او را دارای حق اعمال یک تفنگ را در مقابل یک کسب و کار و رهبری آنها را در تعقیب پا. اما Guardado خانواده ادعا کرد که در زمان او به ضرب گلوله کشته شد او به عنوان یک گارد امنیتی به صورت خودکار فروشگاه بدن در یک unincorporated بخش از آگورا هیلز کالیفرنیا در نزدیکی جایی که او به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

Congresswomen Nanette دیاز Barragan و ماکسین واترز هر دو جنوب کالیفرنیا دموکرات با صدور یک بیانیه مشترک درخواست بکررا برای انجام یک تحقیق کامل به تیراندازی.

“آندرس Guardado آخرین مرد جوان از رنگ کشته شده توسط پلیس تیراندازی,” Barragan و آب گفت: در بیانیه خود را. “باید شفافیت کامل به طوری که مردم می تواند اعتماد تحقیقات و ما می دانیم که ما در حال گرفتن حقیقت است.”

بکررا است و در عین حال به می گویند اگر او می خواهد انجام تحقیقات به Guardado مرگ است. Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا گفت: این امر می تواند “زودرس” برای بکررا برای راه اندازی یک تحقیق از یک تیراندازی خود را کارآگاه هنوز در مراحل اولیه کاوش.

در حالی که Barragan, آب و Guardado خانواده ادعا کرد که او در قتل محققان گفت: این نوجوان به ضرب گلوله کشته شد در نیم تنه بالایی و که او مسلح با .40-کالیبر تفنگ دستی که تا به حال هیچ شماره سریال و نصب شده بود با ممنوع تمدید مجله با 15-دور ظرفیت.

اما Gardado خواهر جنیفر Guardado, 22 گفت: این تفنگ در بر داشت در صحنه تیراندازی را متعلق به برادرش. او همچنین در توصیف این تیراندازی موسوم به “حرکت” توسط نمایندگان.

“او حتی نمی تواند کسی را که قرار بود به او شلیک,” جنیفر Guardado گفت: در تداوم برادرش در نزدیکی صحنه قتل.

اندرو هانی کارگر شرکت از آندرس Guardado ادعا نوجوان مشغول به کار بود به عنوان یک گارد امنیتی به صورت خودکار فروشگاه بدن در زمان او کشته شد.

“ما تا به حال کسی به نگه داشتن چشم در مقابل زیرا ما شده است داشتن مردم tagging تا به تازگی و چیزهای شبیه به آن است و پلیس ظاهرا آمد و کشیده تفنگ به او و او ترسیده و فرار” هانی گفت: ABC ایستگاه KABC-تلویزیون در لس آنجلس.

سروان. کنت Wegener سر از لس آنجلس کلانتر قتل اداره گفت: تیراندازی باز شدن در 5:52 بعد از ظهر روز پنج شنبه زمانی که دو نماینده خال خال Guardado ایستاده در خارج از کسب و کار.

“Guardado گزارش نگاه به سمت معاونان تولید یک تفنگ دستی و زد جنوبی پایین جلوی خانه کسب و کار در محل” وگنر گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه شب.

او گفت: نمایندگان تعقیب Guardado در پا و یکی از آنها را اخراج شش عکس در نوجوان هدف قرار دادن او را در تنه. Guardado بود در صحنه مرده, او گفت:.

اسامی نمایندگان درگیر در این حادثه را منتشر نکرده اند.

Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا گفت: نه معاون درگیر در این حادثه بودند با پوشیدن دوربین های بدن به دلیل از لس آنجلس کانتی هیئت ناظران ارائه نشده است بودجه برای او به تجهیز تمام افسران در بخش خود را با تجهیزات.

Wegener گفت: محققان باید نگاه کرد به گزارش Guardado مشغول به کار بود به عنوان نگهبان و یا اقدام به عنوان یک گارد امنیتی.

او اشاره کرد که Guardado نمی شد با پوشیدن یک گارد امنیتی, یونیفرم, و یا در اختیار داشتن یک گارد امنیتی نشان. او افزود که نیروهای امنیتی در کالیفرنیا مورد نیاز به حداقل 21 سال قبل از آنها می تواند مجوز و کارآگاهان گفت: هنوز برای پیدا کردن شواهد تایید نوجوان بود اقدام به عنوان یک گارد امنیتی.

Guardado دانشجویی در L. A. تجارت-دانشکده فنی لس آنجلس Community College District, در بیانیه ای گفت.

“LACCD به شدت از تماس با آقای Guardado خانواده به صورت کامل و مستقل رسیدگی به شرایط قتل” college district, مقامات گفت. “مرگ او می آید در یک زمان از اعتراض ملی برای عدالت اجتماعی و قابل توجهی پلیس اصلاحات در مورد استفاده از نیروی کشنده توسط اجرای قانون و برای تاکید بیشتر بر د-تشدید تکنیک ها و جامعه محور. ما هرگز نباید حساسیت یا نرمال توسط این تعداد نگران کننده ای از مرگ و میر با اجرای قانون از سیاه و قهوه ای مردان و زنان در این کشور — آن را نمی توان تحمل و زمان برای پلیس اصلاحات در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>