پلیس با استفاده از گاز اشک آور را به عقب رانده معترضان مسالمت آمیز برای مغلوب ساختن پیشی جستن کلیسا بازدید

پلیس تقویت شده توسط سرباز گارد ملی با زور و اجبار به عقب رانده معترضان در برابر کاخ سفید جمعه شب به روشن راه را برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید از یک کلیسا فقط چند دقیقه پس از او گفت که او می خواست یک نظامی نشان می دهد از زور علیه تظاهرات خشونت آوردن کشور است.

به عنوان دوربین های تلویزیونی نشان داد تصاویر زنده از مغلوب ساختن پیشی جستن توقف سریع در تاریخی کلیسای جان که در آن یک آتش سوزی کوچک باعث آسیب به آن زیرزمین در جریان تظاهرات شب قبل از رئیس جمهور مطرح شده با یک کتاب مقدس و با اعضای ارشد دولت است. لحظات قبل از پلیس پاک کرده بود تا حد زیادی به تظاهرات صلح آمیز از منطقه با استفاده از گاز اشک آور و ضرب و شتم با باتوم و سپر از جمله حداقل یک اخبار عکاس.

چشمگیر تشدید 15 دقیقه قبل از یک شب حکومت نظامی شد و با توجه به اثر آمد و به زودی پس از سی گارد ملی نیروهای مستقر در نزدیکی کاخ سفید است.

به عنوان معترضان بودند که در پاکسازی از منطقه تهمت آمد به باغ گل رز کاخ سفید به تماس خود را “قانون و نظم” رئیس جمهور گفت: “تروریسم داخلی” بود مقصر ناآرامی.

“به عنوان ما صحبت می کنند, من اعزام هزاران و هزاران نفر از سربازان به شدت مسلح نظامی پرسنل و مأموران اجرای قانون برای جلوگیری از شورش, غارت خرابکاری ضرب و جرح و گستاخ تخریب اموال,” او گفت:. “ما به پایان خواهد رسید آن را در حال حاضر.”

وی از فرمانداران خود را به استفاده از گارد ملی ارتش واحدهای پلیس به “تسلط بر خیابان” و تهدید به استقرار نظامی وظیفه فعال اگر فرمانداران موفق به استفاده از گارد ملی بیشتر زور و اجبار.

او گفت که او ممکن است استناد 1807 قیام عمل می کنند که مجوز رئیس جمهور برای استقرار نظامی در داخل ایالات متحده برای مقابله با اختلال جسمی.

پس سخنان خود در باغ گل رز تهمت و دستیاران او راه می رفت در سراسر خیابان پنسیلوانیا به مطرح قبل از دوربین در کلیسا, برگزاری مقدس است.

“ما بزرگترین کشور در جهان ما در حال رفتن به نگه داشتن آن خوب و امن” او گفت: بیان حل و فصل است که این کشور در حال آمدن است اما در غیر این صورت درگیر خبرنگار در سوال.

دادستان کل لایحه Barr وزیر دفاع علامت Esper کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین و مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany پیوست و رئیس جمهور برای یک عکس گروهی.

او سپس شروع به راه رفتن به کاخ سفید پس از فقط یک دقیقه یا بیشتر در مقابل کلیسا, دخترش, Ivanka عقبی او را.

اسقف Mariann ادگار زمانی مشخص صادر شده در پاسخ به سفر رئيس جمهور به کلیسای “رئیس جمهور فقط با استفاده از یک کتاب مقدس و یکی از کلیساها از اسقف نشین به عنوان یک پس زمینه برای یک پیام تضاد به تعالیم عیسی و همه چیز را که کلیسای ما می ایستد. برای انجام این کار, او تحریم استفاده از گاز اشک آور توسط افسران پلیس ضد شورش برای پاک کردن حیاط کلیسا. من عصبانی هستم.”

در یک صدای جیر جیر, Arlington County عضو هیئت مدیره لیبی Garvey گفت که افسران از northern Virginia شهرستان شد به یاد می آورد از واشنگتن است.

“وحشت زده کمک های متقابل توافق آزار به خطر انداختن خود و دیگران ایمنی برای یک عکس, op,” او نوشت.

تماس با ABC News, Garvey گفت: حدود 40 آرلینگتون افسران پلیس بوده است در واشنگتن به عنوان بخشی از کمک های متقابل توافق با ایالات متحده در پارک پلیس در خدمت به عنوان پشتیبان برای کمک به امن نگه داشتن مردم.

در بیانیه روز دوشنبه آرلینگتون کانتی هیئت مدیره گفت: “در جهت هیئت شهرستان, شهرستان مدیر و رئیس پلیس همه ACPD افسران چپ منطقه کلمبیا در 8:30 امشب. شهرستان است که دوباره بررسی توافق نامه اجازه داده است که افسران ما را در به خطر انداختن موقعیت که در معرض خطر سلامت و ایمنی خود را و است که مردم در اطراف آنها برای یک هدف شایسته نیست ما کمک های متقابل تعهدات است.”

نیویورک دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: فقط پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد: “چه رئيس جمهور بود تماس نظامی آمریکا علیه شهروندان آمریکایی فقط به طوری که او می تواند یک عکس op از او راه رفتن به کلیسا.”

“این فقط برای عکس فرصت است. منظورم این است که شگفت انگیز است که خواستار خروج ارتش آمریکا برای یک عکس فرصت است. که آنچه در آن بود. منظورم این بود شرم آور” کومو با سی ان ان گفت. “این واقعا شرم آور است.”

یک سخنگوی کاخ سفید در بیانیه ای گفت که اجرای قانون نیروهای تحت فشار قرار دادند و مردم به منظور اجرای واشنگتن 7 بعد از ظهر حکومت نظامی.

“محیط گسترش یافت برای کمک به اجرای این شهرستان را 7 بعد از ظهر حکومت نظامی در همان منطقه ای که در آن تظاهر کنندگان اقدام به رایت کردن یکی از کشور ما اکثر کلیساهای تاریخی شب قبل” جاد Deere, یک, کاخ سفید معاون دبیر مطبوعاتی گفت:. “معترضان داده شد سه هشدارهای ایالات متحده پارک پلیس.”

اما اکثر تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز و اجرای قانون شروع حرکت آنها را 15 دقیقه قبل از حکومت نظامی آغاز شده و حتی با توجه به ABC News’ راشل اسکات. دقیقه زودتر مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بود خود را یک “متحد” از معترضان مسالمت آمیز.

“من رئیس جمهور شما از نظم و قانون و متحد از همه معترضان مسالمت آمیز او گفت:” در باغ گل رز.

چند بازگشایی از سی گارد ملی و پلیس نظامی وارد شده بود در نزدیکی پارک لافایت دوشنبه شب که در آن گروه زیادی از معترضان در حال مبارزه با پلیس برای گذشته سه شب. در یک نقطه در روز جمعه تظاهرات باعث شد مقامات به تهمت گرفته شده به یک پناهگاه در زیر کاخ سفید برای حفاظت از خود را.

ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley و بر دیده می شد راه رفتن در نزدیکی پلیس در پارک لافایت به عنوان وسایل نقلیه نظامی مستقر شدند در این نزدیکی هست.

یک مقام آمریکایی گفت که وظیفه فعال پلیس نظامی ارتش واحد از فورت براگ در کارولینای شمالی در حال آماده شدن برای تواند در حالت آماده به کار در منطقه واشنگتن دی سی شنبه شب.

گارد ملی و نیروهای در حال رفتن به حفاظت از آثار تاریخی ملی کاخ سفید اموال و زیرساخت های رسمی گفت و نه همه سی گارد نیروهای مسلح خواهد شد.

قبل از آن که کاخ سفید بشود برای یک شب دیگر از تظاهرات در خارج از دروازه خود مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در فرمانداران خود را برای دست زدن به تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ با تاکید بر موارد شورش و غارت که به شدت خدشه دار تظاهرات مسالمت آمیز در سراسر کشور است.

به عنوان دبیر مطبوعاتی خود اشاره کرد مارتین لوتر کینگ جونیور در حمایت از صلح تهمت به اشتراک گذاشته یک پیام از ایالت Tom Cotton, R-ارک., که پیشنهاد رها کردن یک ارتش ایالات متحده حمله هوایی تقسیم بندی بر روی آن انجام “هرج و مرج شورش و غارت.”

“100% درست” به رئیس جمهور نوشت.

به جای تمرکز بر روی معترضان نارضایتی — مانند سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس — مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فزاینده تبدیل شده است تمرکز خود را برای خاموش کردن ناآرامی های مدنی است که به همراه ملی تظاهرات و گرفته تندرو موضع برای بازگرداندن نظم است.

او گفت: بدون ارائه شواهد که بسیاری از شورش است که موجب ویرانی شهرهای آمریکا طی شب های انجام شده توسط حامیان آمورف “antifa” جنبش — یک گروه از مردم که تعریف خود را به عنوان ضد فاشیستی. او توییتی یکشنبه که ایالات متحده آمریکا را تعیین گروه یک سازمان تروریستی است اما کاخ سفید می گویند نیست دوشنبه تحت چه اختیارات قانونی آن را انجام دهید بنابراین نه آن را توضیح دهید که چگونه آن را می تواند تحت تعقیب قرار دادن اعضای آن به عنوان تروریست.

رئیس جمهور گفت: ملت فرمانداران در یک تماس شنبه که آنها نیاز به “تسلط” بر ادامه وضعیت ناآرامی و مرتبط با وضعیت به یک درگیری نظامی.

“شما باید برای تسلط, اگر شما نمی تسلط شما در حال اتلاف وقت خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با توجه به ضبط تماس به دست آمده توسط ABC News. “آنها در حال رفتن به اجرای بیش از شما میخوای شبیه یک دسته از پرشهای. شما باید به تسلط.”

او گفت: در نقطه دیگر: “این یک جنگ است که در یک حس خاص و ما میخوایم آن را به پایان سریع است.”

در بیانیه شگفت آور رئیس جمهور گفت: فرمانداران او قرار دادن Milley خود را بالا مشاور نظامی “در اتهام” پاسخ به اعتراضات داخلی. رئيس جمهور نبود توضیح آنچه که او به معنای قرار دادن Milley “مسئول است.”

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany کمی به روشن شدن رئیس جمهور معنی جز بگویید ABC اخبار ارشد کاخ سفید خبرنگار جاناتان کارل که دولت فدرال خواهد بود استقرار “اضافی فدرال دارایی” و Milley خواهد نقش بازی در یک مرکزی “مرکز فرماندهی” برای هماهنگ کردن پاسخ ها در سطح محلی است.

McEnany نیز به دنبال تطهیر معنای تماس رئیس جمهور برای فرمانداران به “تسلط” خیابان گفت: رئیس جمهور علاقه در تماس بیشتر گارد ملی فعال است که برای خرد کردن اعتراضات اما به آنها اجازه می دهد به ادامه مسالمت آمیز است.

“هنگامی که آن خطوط در حال غرق اجرای قانون در دفاع بنابراین آنچه رئیس جمهور گفته است که او می خواهد برای تسلط بر خیابان با گارد ملی با حضور پلیس و چه مطالعات نشان داده اند که هنگامی که وجود دارد این است که قریب به اتفاق گارد ملی حضور آن در واقع deescalates وضعیت و علل کمتر ناآرامی های مدنی. بنابراین ژنرال Milley واقعا در نقطه در صحبت کردن در مورد گارد ملی. اثربخشی و اطمینان حاصل کرد که آنها در حال استفاده به اثر بزرگ در سراسر کشور,” او گفت:.

کاخ سفید را حفظ است “افزایش امنیت استقرار” با کارکنان روز دوشنبه ناامید از آینده و توصیه به پنهان کردن خود را مدالها با توجه به یک ایمیل فرستاده شده به کارکنان یکشنبه شب.

در یک سری از توییت از اواخر هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن است دامن زده شعله های آتش از بخش با تهدید به sic “سگ باطل” معترضان در برابر کاخ سفید — فراخوانی زشت تصاویری از سگ های مورد استفاده در آمریکایی های آفریقایی تبار در 1960a — و نوشتن “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” دومی مشهور ساخته شده توسط یک میامی رئیس پلیس در دهه 1960 بود که صریحا محکوم برای آن نژادپرستانه تاریخ است.

بیش از آخر هفته کل DC گارد ملی نامیده می شد تا برای کمک به حفظ نظم و ترکیبی از سازمان های اجرای قانون — در میان آنها واشنگتن Metropolitan Police Department, the Secret Service, و ایالات متحده پارک پلیس — عقب رانده معترضان در نزدیکی کاخ سفید است.

دیگر فدرال واحد پیوسته اند و همچنین از جمله شورش تیم از اداره زندانها و اداره تحقیقات فدرال نجات گروگان تیم ارشد وزارت دادگستری رسمی روز دوشنبه گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت: در تماس با فرمانداران گفت: واشنگتن خواهد بود “تحت کنترل خیلی بیشتر” از آنجا که “ما در حال ریختن و ما در حال رفتن به جلو و در هزاران نفر از مردم است.”

“ما در حال رفتن به سرکوب بسیار به شدت به او گفت:” بعد اضافه کرد: “ما در حال رفتن به انجام چیزی است که مردم قبل از دیده نمی شود.”

او نداد.

ABC News’ لوئیس مارتینز, سارا Kolinovsky کاترین Faulders الکساندر Mallin, جک, تاریخ و لیبی Cathey کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>