پلیس به دنبال مظنون که شات 2 افسران در طول توقف ترافیک

مشکوک بود یک فرد مورد علاقه در تحقیقات به قتل, پلیس گفت:.

مقامات در شکار برای یک فرد علاقه ای که به ضرب گلوله دو پلیس مریلند کارآگاهان پس از آنها متوقف به سوال او.

پلیس در پاسخ به یک خانه در بالتیمور را در محله بروکلین شنبه شب در بر داشت بدن یک فرد که آنها تعیین ضرب گلوله کشته شده بود گفت: گروهبان. Jacklyn دیویس از Anne Arundel County Police Department.

قتل کارآگاهان به سرعت توسعه داده اند یک فرد مورد علاقه در مورد آنها را که منجر به شناسایی فرد را بکشد و او را در وسیله نقلیه خود را در نزدیکی شهر بالتیمور خط.

که در آن نقطه فرد اخراج کارآگاهان قابل توجه یکی از آنها و فرار از صحنه در ماشین, دیویس گفت:.

دوم کارآگاه دنبال مظنون به ساحل سنگی جامعه که در آن مظنون ادامه داد: به آتش در او. در طول یک تبادل آتش دوم کارآگاه نیز به ضرب گلوله.

مظنون, به عنوان یک, بلند, نازک, سفید, جنس نر, است که در, احتمالا در منطقه ساحل سنگی, مقامات گفت. مشکوک است و فکر به گردن خالکوبی و در نظر گرفته شده است مسلح و خطرناک است.

“هر کسی در جامعه نگاه کردن ویندوز خود را و اگر شما نگاه کنید به چیزی یا کسی در حیاط خود با ما تماس بگیرید,” دیویس گفت: اوایل صبح روز پنج شنبه. “او به ضرب گلوله دو نفر از بچه های ما — او مسلح او را خطرناک و ما به دنبال او.”

دو کارآگاه در بیمارستان بستری شد در شرایط با ثبات دیوید گفت.

پلیس بهبود مشکوک و خودرو را پس از او فرار کرد ،

حداقل 50 افسران ملحق شده بودند جستجو برای مظنون که از اوایل پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>