پلیس می گویند 2 کشته و 7 زخمی در تیراندازی کارولینای شمالی

پلیس گفت تیراندازی در کارولینای شمالی بزرگترین شهر دو نفر کشته و هفت نفر دیگر زخمی شدند

شارلوت N. C. — دو نفر کشته و هفت نفر دیگر زخمی شدند در یک تیراندازی در کارولینای شمالی بزرگترین شهرستان, پلیس گفت: در حالی که پنج نفر دیگر شد برخورد با وسایل نقلیه پس از آن.

تیراندازی در اطراف اتفاق افتاد نیمه شب در یک “بداهتا بلوک” بود که در ادامه Juneteenth جشن شارلوت-مکلنبورگ پلیس معاون جانی جنینگز به خبرنگاران گفت: اوایل روز دوشنبه.

پلیس در پاسخ به یک تماس در مورد یک عابر پیاده برخورد پیدا صدها نفر از مردم در خیابان جنینگز گفت. به عنوان خدمات اورژانس وارد, چند عکس از کار اخراج شدند, پراکندگی جمعیت. جنینگز گفت: وجود شواهد متعدد بورس اما هیچ کس در زندان اوین از صبح روز دوشنبه.

پنج نفر برخورد با وسایل نقلیه در حالی که در حال اجرا دور جنینگز گفت.

شرایط 12 نفر بستری با آسیب نیست ،

تیراندازی در محل Beatties فورد جاده در شمال شارلوت, پلیس گفت:.

اطلاعات بیشتر نبودند فورا در دسترس است. تماس مستقیم پیام و ایمیل از آسوشیتد پرس به شارلوت-مکلنبورگ پلیس نیست بلافاصله بازگشت.

Juneteenth که برای جشن های آغاز شده در جمعه بیست و زمانی که آخرین بردگی آمریکایی های آفریقایی تبار آموخته بودند رایگان 155 سال پیش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>