پلیس کاوش مهدکودک قتل کشف بیشتر موارد

مظنون به قتل 3 دختر ساله توسط یکی از معلمان مهد کودک فرستاده تکان سراسر آلمان است. پلیس در حال حاضر می گویند که آنها کشف شبیه نزدیکی کشنده حوادث مربوط به کودکان در مدرسه را قبل از محل کار.

یک تحقیق در برابر یک معلم مظنون به قتل یک 3 ساله در یک مهدکودک در غرب آلمان گسترش یافته پلیس پس از کشف موارد مشابه در کودکستان ها و daycares او قبلا در مقامات گفت: در روز پنج شنبه.

25 ساله و معلم مشغول به کار در یک مهدکودک در غرب شهر فیرزن. در مه 4, زن بود و تنها فرد مسئول به دنبال پس از 3 سال در حالی که او در زمان چرت زدن بعد از ظهر.

این زن بعد از هشدار همکاران او که دختر به نام گرتا توسط پلیس متوقف شده بود تنفس. کودک را به بیمارستان بردند که در آن او از نارسایی تنفسی درگذشت — یک روز پس از جشن تولد خود را.

کالبد شکافی بعد از کشف خونریزی در دختر پلک — نشانه ای از یک عمل خشونت آمیز.

تعداد زیادی از کودکان یافت می شود ناخودآگاه

محقق سرب گیدو Rosskamp روز پنجشنبه گفت که در حالی که بررسی 25 ساله, معلم, مقامات یافت “به وحشت خود بودند که حوادث مشابه” در سه مکان های دیگر زن کار کرده است.

ادامه مطلب: بهداشت, حفاظت, حفاظت از سلامت’: آلمانی, خانوادگی, وزیر Giffey

محققان گفت که کودکان یافت شد ناخودآگاه در سه مهد کودک و کودکستان که در آن او کار می کرد در شهرهای Krefeld Tönisvorst و کمپن.

در برخی موارد کودکان چشم در حال حاضر نورد به سمت بالا وقتی که اولین پاسخ دهندگان به آنها رسید, مقامات گفت. برخی از آنان گرفته شود و به بیمارستان برای درمان و همچنین, اما هیچ یک از بچه ها فوت کرده است.

هیچ یک از این موارد به پلیس گزارش شد محققان اشاره کرد.

وقتی پرسیده شد که در مورد 25 ساله سابق کارفرمایان و همکاران پلیس گفت که آنها فکر “چرا چنین کسی که فاقد همدلی با کودکان می خواهم به چنین کار” Rosskamp گفت.

ادامه مطلب: سکس با دکتر در دادگاه برای بیماریهای سوء استفاده از صدها نفر از کودکان

او شناخته شده بود برای نشان دادن عدم ارتباط عاطفی به کودکان تحت مراقبت او و او به طور منظم دریافت بررسی فقیر از کارفرمایان سابق.

25 سال نیز در مقامات رادار بیش از یک حادثه جداگانه در مارس 2019 که در آن او به دروغ متهم یک مرد از حمله به او را با یک چاقو در جنگل. یک متخصص پزشکی قانونی بعد نشان داد که برش زن خود را با چاقو باعث مسئولین توصیه می کنند که او به دنبال کمک روانپزشکی.

زن انگیزه نامشخص باقی مانده و او هنوز به ایجاد یک بیانیه به پلیس در مورد هر یک از این موارد است.

rs/rc (AFP dpa)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>