پلیس ستایش برای پیوستن به خط مقدم از فلوید تظاهرات

افسران پلیس در یکی از نیوجرسی بزرگترین و خشن ترین شهرستانها در حال گرفتن ستایش در رسانه های اجتماعی برای راهپیمایی در کنار معترضان در تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ

افسران پلیس در یکی از نیوجرسی بزرگترین و خشن ترین شهرستانها ستایش بودند در رسانه های اجتماعی برای راهپیمایی در کنار معترضان در تظاهرات برگزار شده در این آخر هفته بیش از جورج فلوید مرگ است.

Camden County Police Chief جو Wysocki که کار کرده است در این شهرستان برای دهه پیوست خط مقدم از ماه مارس در کامدن (آرکانزاس) در روز شنبه بعد از ظهر ورزشی لباس محافظ و ماسک و یک نشانه صلح.

“دیروز یک مثال دیگر از ما در حال انجام تعامل و بسیار واقعی گفت و گو که ما با ساکنان سراسر کامدن (آرکانزاس) ساخته شده است که سازمان ما بخشی از بافت این شهر” Wysocki گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به آسوشیتد پرس.

پس کمدن را نیروی پلیس منحل شده و اصلاح شده در سال 2013 به عنوان یک county آژانس افسران شده اند وجود دارد بیش از حد متمرکز بر جامعه محور. این عجیب نیست برای دیدن آنها در راه رفتن ضربان و یا حضور در محله بلوک احزاب مانند یک شنبه شب که در آن دو افسر کبابی کردن همبرگر و هات داگ.

“ما می دانیم که ما با هم قوی تر هستند ما می دانیم که هم در شهر کمدن ما می تواند به ایجاد یک فضای که در آن پلیس متمرکز شده است deescalation و گفت و گو” Wysocki گفت.

تظاهرات برگزار شده است به مدت چند روز در شهرستانها در سراسر ایالات متحده در پاسخ به Floyd مرگ است. فلوید بود که سیاه, درگذشت دوشنبه پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را بر روی گردن خود را تا زمانی که او متوقف تنفس.

شنبه شب تظاهرات خشونت تبدیل شد در شهرهایی مثل نیویورک و فیلادلفیا و لس آنجلس و آتلانتا. فروشگاه ویندوز بودند شکست و آیتم های به سرقت رفته بود ماشین پلیس بودند به آتش کشیدند. هر دو افسر پلیس و شهروندان دچار آسیب های جدی.

وجود دارد چند نمونه از پلیس همبستگی در سراسر ایالات متحده به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

راهپیمایان در فلینت میشیگان وارد یک ایستگاه پلیس که در آن Genesee County Sheriff کریستوفر سوانسون — در پاسخ به شعارهای “راه رفتن با ما! پیاده روی با ما!” — گفت: “بیا!” پیوست و اعتراض.

افسران زانو همراه با معترضان در دیگر نقاط کشور مانند میامی Dade شهرستان در فلوریدا و سانتا کروز در کالیفرنیا نیز به اشتراک گذاشته شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>