پلیس به دنبال مرد مسلحی است که 3 بار به ماشین گشت متحرک شلیک کرد

افسری که خودرو را رانندگی می کرد هیچ آسیبی را حفظ نکرد.

پليس در پی يک حادثه تيراندازی در ويرجينيا هنگامی که يک اتومبيل پليس سه بار با تيراندازی مورد اصابت قرار گرفت، در حال شکار يک تفنگدار است.

این حادثه حدود ساعت ۷:۲۵ بعد از ظهر در سوفوکل ویرجینیا رخ داد که یک خودروی پلیس مشخص شده در حال رانندگی از منطقه بود و سه بار با گلوله مورد اصابت قرار گرفت.

به گزارش اداره پلیس سوفوکل، افسری که خودرو را رانندگی می کرد، هیچ آسیبی را حفظ نکرد.

اداره پلیس سوفوکل در بیانیه ای که در رسانه های اجتماعی منتشر کرد، اعلام کرد: «حضور بزرگ پلیس در منطقه فوری در حالی وجود دارد که ماموران شواهد را جمع آوری می کنند و مظنون را جستجو می کنند.»

اين حادثه درست چند روز پس از آن روی می دهد که دو افسر پليس در حالی که در خودروی پليس پارک شده خود در لس آنجلس نشسته بودند، توسط يک مرد مسلح کمین کردند. یک افسر ۳۱ ساله در فک و بازوهایش مورد اصابت گلوله قرار گرفت. افسر دیگر که ۲۴ سال داشت، دچار اصابت گلوله به پیشان، بازوها و دستش شد.

مرد مسلح درگیر در آن حادثه هنوز در حال فرار است و هیئت نظارت شهرستان لس آنجلس اجازه پاداش 100،000 دلار برای اطلاعات منجر به دستگیری و محکومیت مظنون در روز یکشنبه.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بامداد یکشنبه هنگامی که فیلم تکان دهنده لس آنجلس را در توییتر دوباره توییت کرد وزنه زنی کرد و گفت: «حیواناتی که باید ضربه سختی بزنند!»

جو بایدن نامزد حزب دموکرات ریاست جمهوری نیز این کمین را محکوم کرد و گفت: «این تیراندازی خونسرد بی وجدان است و مرتکب باید به دست عدالت سپرده شود.»

مقامات در سوفوکل، ويرجينيا، اکنون از هر کسی که ممکن است شاهد تيراندازی بوده باشد يا اطلاعات بيشتری در مورد اين حادثه داشته باشد، می خواهند که بلافاصله با آنها تماس بگيرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول