پلیس زندان زن که با پرداخت وثیقه با ماری جوانا-معطر نقدی

لوئیزیانا زن دستگیر شد اتهام مواد مخدر بعد از پلیس مشخص 5000 دلار پول نقد استفاده می شود به او ارسال یک زندانی به قید وثیقه تا به حال یک “بوی قوی از ماری جوانا است.”

ASHLAND, لا. — لوئیزیانا زن دستگیر شد اتهام مواد مخدر بعد از پلیس مشخص 5000 دلار پول نقد استفاده می شود به او ارسال یک زندانی به قید وثیقه تا به حال یک “بوی قوی از ماری جوانا است.”

مقامات شروع به بررسی طوفانی لین Parfait, 33, روز جمعه پس از مدت کوتاهی او نشان داد تا در اشلند زندان به پرداخت اوراق قرضه هزینه برای یک زندانی که در آنجا برگزار شد در اتهام مواد مخدر در ترربنن محله کلانتر, در بیانیه ای گفت به دست آمده توسط رسانه های خبری.

پس از ابتلا به یک بوی پول نقد و یک کارآگاه جستجو ماشین خود را در حالی که او هنوز در زندان و در بر داشت در حدود $40,000 بیشتر در داخل همراه با حدود 100 Klonopin قرص ها و مواد غذایی تمبر کارت که نیست ثبت نام به Parfait با توجه به کلانتر ،

محققان صدها اضافی قرص و پول نقد به عنوان به خوبی به عنوان ماری جوانا و کوکائین و متعلقات در یک جستجوی کامل را بعد از اخبار رسانه ها گزارش شده است. چهار مراقبت از کودکان وجود دارد تبدیل به یک نسبت.

Parfait شد, به اتهام چند فقره اختیار به قصد توزیع مواد مخدر چهار فقره از استفاده غیر قانونی از یک کنترل مواد مخدر در حضور افراد زیر 17 سال مصرف کالای قاچاق و یا به یک موسسه تادیبی و دیگر اتهامات مرتبط با, مقامات گفت.

این معلوم نیست که آیا او یک وکیل است که می تواند نظر او را به نمایندگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>