شکار پلیس برای بچه ها گم 3 و 2; مادر دستگیر

پلیس در جستجوی دو اوکلاهما کودکان که گم شده و به روز شده اند ضربه زدن بر روی درب و توقف رانندگان در یک مجتمع آپارتمانی در تولسا

TULSA, Okla. — پلیس در جستجوی دو اوکلاهما کودکانی که گم شده است برای روز دوشنبه زدم در درب متوقف و رانندگان در یک مجتمع آپارتمانی در تولسا پس از ارسال شیرجه رفتن تیم به نزدیکی برکه.

پلیس گفت: 3 سال معجزه کلاهبردار و 2 ساله تونی کلاه بردار از تولسا گذشته دیده جمعه با مادر خود را که بازداشت آنها. عمه خود است که خود را نگهبان.

مادر 24 ساله Donisha ویلیس دستگیر شد و جمعه شب برگزار شد در اوراق قرضه خود را در Tulsa County زندان با توجه به زندان سوابق. او متهم است که با غفلت و آزار یک افسر پلیس است. زندان سوابق لیست نیست یک وکیل برای ویلیس.

Tulsa رئیس پلیس Wendell فرانکلین گفت ویلیس آینده بود با محققان.

افسران تکمیل شبکه جستجو از منطقه شنبه به دنبال در سطل زباله و ماشین. مقامات همچنین با استفاده از یک شیرجه تیم به جستجو در نزدیکی بدن از آب است.

Tulsa پلیس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر دوشنبه ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>