پلیس: مبارزه با بیش از نقطه پارکینگ منجر به مرگبار تیراندازی بازار

آتلانتا می گویند پلیس مبارزه با بیش از یک نقطه پارکینگ منجر به تیراندازی منجر به مرگ یک مرد در خارج از یک high-end بازار خرید

آتلانتا — آتلانتا پلیس گفت: مبارزه با بیش از یک نقطه پارکینگ منجر به تیراندازی منجر به مرگ یک مرد در خارج از یک high-end مرکز خرید در یکی از شهرستان برجسته ترین محله.

دو گروه از مردم در جدا کردن وسایل نقلیه در لنکس بازار رو به یک تف بر فضای پارکینگ یکشنبه آتلانتا پلیس مسلح ، اندرو Senzer خبرنگاران در یک کنفرانس خبری.

گروه رفت داخل بازار اما استدلال تشدید زمانی که هر دو طرف آمد در خارج, پلیس گفت:. در طول این مبارزه قربانی به ضرب گلوله در سر Senzer گفت.

قربانی بود که در صحنه مرده بود بلافاصله شناسایی شده است.

چهار مظنون را در وسیله نقلیه خود را, اما پلیس می گویند آنها درگیر در یک تصادف در حالی که در تلاش برای ترک بازار است. تمام چهار شدم و فرار کردم اما یک افسر اسیر یک مظنون و در زمان است که فرد را بازداشت. معلوم بود که آیا مظنون در بازداشت بود و تیرانداز.

این بود که در چهارم تیر اندازی در چهار ماه در مجلل بازار با توجه به اخبار رسانه ها است.

در ماه دسامبر یک مرکز کارمند به ضرب گلوله کشته شد و سرقت از او به عنوان راه می رفت به ماشین در یک پارکینگ اخبار رسانه ها گزارش شده است.

ماه زیر یک افسر به ضرب گلوله یک مرد که حاضر به قرار دادن تفنگ خود را در یک طبقه پارکینگ. انسان ممکن است در تلاش برای جلوگیری از سرقت.

یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در معده در حالی که نشست “prearranged فروش” در بازار در ماه فوریه با توجه به اخبار رسانه ها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>