رئیس پلیس پنجه نرم می کند: ‘توقف تست بازیکنان NBA شروع به تست اولین پاسخ دهندگان’

در پایان یک ساعته تلفن تماس با کاخ سفید و میهن مقامات امنیتی یک پولیس از خارج سان فرانسیسکو ساخته شده استارک درخواست: “توقف تست بازیکنان NBA و شروع به تست ما اولین پاسخ دهندگان.”

درخواست تجدید نظر در آمد در طول یک تماس در روز جمعه توسط سازمان های بین المللی Association of Chiefs of Police به منظور ارائه به ادارات پلیس با اطلاعات “برای دریافت از طریق این بحران OK” دکتر الکس ایستمن از اداره پلیس دالاس گفت: در تماس است.

نیوجرسی دولت رسمی پلیس ابراز نگرانی کرد که فدرال قوانین حفظ حریم خصوصی شدند, پوشش مکان دقیق تایید coronavirus موارد در دولت خود را به خطر انداختن افسران و شهروندان وجود دارد.

“ما در حال حاضر یک مورد که در آن یک تست مثبت بود شکستن قرنطینه رانندگی در اطراف فقط با یک ماسک بر روی صورت خود,” او هشدار داد در تماس نگران است که افسران او نمی خواهد بود قادر به گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب بدون دانستن بیشتر در مورد که در آن موارد تایید شده است.

رئیس جان Carli از واکاویل کالیفرنیا گفت که او تا به حال به تکیه بر “backchannels” در یک بیمارستان محلی به تهیه آزمون برای افسران احتمالا در معرض این بیماری کشنده است.

“کسی نیاز به تصمیم گیری در سطح بسیار بالا به طوری که ما نیاز به این تصمیم گیری ساخته شده [در این راه]” او اصرار داشت به تهمت مقامات دولت در تماس ثبت شده و بررسی توسط ABC News.

به عنوان coronavirus متجاوزین جمعه تماس منعکس چگونه ادارات پلیس در سراسر کشور در حال مبارزه برای نگه داشتن سازمان خود را — و جوامع خود را — دست نخورده است.

همچنین نشان داده شده در گاهی اوقات صریح نظر, چگونه به شدت پلیس در آمریکا تغییر داده شده است در یک دوره کوتاه از زمان.

“ماموریت ما این است به طور کامل تغییر از آنچه ما انجام شد سه هفته پیش” لایحه بروکس, رئیس پلیس در نوروود ماساچوست گفت: در تماس است. “ماموریت اصلی ما در این نقطه است که نه تنها خدمات عمومی اما پایداری. من نیاز به اداره پلیس به توان عملیاتی و سالم 60 روز از در حال حاضر.”

زیر گرفتن از coronavirus ادارات پلیس و دیگر سازمان های اجرای قانون از دست داده اند و بخش قابل توجهی از نیروی کار خود را به قرنطینه خود انزوا و تایید بیماری. در وزارت امنیت داخلی به تنهایی “چند هزار” کارکنان شده است بارش باران در هفته های اخیر, ارشد DHS رسمی افشا در تماس است.

“اگر ما quarantining [ما] مردم برای 14 روز … ما در حال رفتن به از دست دادن ما اولین پاسخ دهندگان” Carli هشدار داد. “و ما باید در سطح ملی حمایت را به سطح محلی. توقف آزمایش بازیکنان NBA و شروع به تست ما اولین پاسخ دهندگان.”

او با اشاره به 13 بسکتبال حرفه ای بازیکنان که بنا به گزارش ها در حال حاضر آزمایش مثبت برای کوروناویروس. حداقل در برخی از این موارد این بود که بنا به گزارش مقامات دولت-و نه مقامات فدرال-که مصمم بودند موجه.

اما دکتر ایستمن از پلیس دالاس اشاره کرد در این تماس که بسیاری از افسران “هستند تقاضاهای مصرانه” به آزمایش می شود زمانی که خود را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض است که در واقع بسیار کم است.

در واقع ایستمن گفت: در منطقه تنها در حدود یک نفر از هر 10 افسران پلیس احتمالا در معرض coronavirus در واقع نیاز به آزمایش می شود.

در ضمن روال ترافیک متوقف می شود — و کسانی که در همه جا پلیس درخواست “مجوز و ثبت نام” — تبدیل شده اند تقریبا منسوخ شده است.

“ما واقعا گفت: مردم ما نه به اجرای ترافیک در همه” بروکس گفت: در تماس است.

در بسیاری از نقاط کشور کردند که حتی دستور داده شده است برای جلوگیری از دستگیری مردم “اگر آن را همه ممکن است” حتی به عنوان آنها “هنوز پاسخ سرعت کامل پیش رو” به اکثر جرایم خشونت آمیز و مسائل مربوط به مرگ و زندگی با توجه به روسای پلیس.

و افسران گشت در حال حاضر با توجه به فروشگاه های مواد غذایی که در آن تنش ها را برابر بیش از “احتکار حالات” و به کسب و کار دستور بسته شدن شهرداران و فرمانداران این ستاد گفت.

روسای توصیه شد که دیوان عالی ایالات متحده بعید است که به تداخل با هر گونه تلاش برای به اجرا درآوردن حکومت ، quarantines یا “موظف اجتماعی فاصله” — به عنوان محبوب به عنوان آن حرکت می کند ممکن است.

“ما در بی سابقه تایمز” یک وکیل در تماس به آنها گفت. “[اما] دیوان عالی کشور است … نه رفتن به درگیر شدن در واژگون محلی و یا دولت تصمیم گیری در این موضوع مگر در مواردی که قانون اساسی نقض و تخلف است و چیزی که منطقی نیست.”

بروکس به ذکر است که پلیس در حال رفتن به صورت “نهایی دوگانگی.”

“ما خواسته خواهد شد که برای اجرای سفارشات اما نمی توان فیزیکی دستگیری,” او گفت:. “و آن را پایین خواهد آمد به مهارت های شگفت انگیز از پلیس را که اتفاق می افتد.”

در تماس با پلیس رسمی از نیوجرسی که در آن یک coronavirus بیمار گفته رها خانه قرنطینه نگران است که مقامات بهداشتی در حال نه گفتن به سازمان های اجرای قانون که در آن تایید coronavirus بیماران زندگی می کنند.

که جلوگیری پلیس از در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب و “بهانه ای است HIPAA,” او گفت: با اشاره به بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون که به شدت محدودیت های شخصی اطلاعات سلامت.

در پاسخ رسمی از کارولینای شمالی توضیح داد که چگونه فقط یک هفته پیش سازمان های اجرای قانون محلی و مقامات بهداشت در دولت خود را ایجاد یک سیستم امن به پرچم ادارات پلیس زمانی که مورد تأیید پاپ تا در حوزه های قضایی خود را بدون به طور گسترده ای انتشار هر نام.

“که تا کنون موثر بوده است … بدون تلاش برای نقض HIPPA یا ما بیش از حد اطلاعات” این مقام گفت.

“وجود دارد رفتن به یک چند هفته شاید [حتی] یک زن و شوهر از ماه” Eastman گفت. “اما ما در حال رفتن را از طریق این.”

ضبط از روز جمعه تماس was posted به کروناویروس مربوط به صفحه در IACP وب سایت.

آنچه که در مورد coronavirus:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

    tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>