پلیس: نوزاد دختر می میرد در ویرجینیا بعد از اینکه در ماشین سمت چپ

پلیس در ویرجینیا می گویند 11-ماه-پیر دختر مرده است بعد از اینکه سهوا سمت چپ به تنهایی در یک وسیله نقلیه برای “یک دوره طولانی از زمان است.”

SPRINGFIELD, Va. — 11-ماه-پیر دختر مرده است بعد از اینکه سهوا سمت چپ به تنهایی در یک وسیله نقلیه برای “یک دوره طولانی از زمان” پلیس در شمال ویرجینیا خبر داد.

افسران در پاسخ جمعه حدود 5 p. m. به گزارش از بی فرزند چپ در یک وسیله نقلیه کانتی فیرفکس اداره پلیس گفت: در انتشار اخبار.

یک بررسی مقدماتی در بر داشت پدر دختر قرار داده و او را در صندلی عقب یک SUV در خانه اش و “سهوا” چپ خود را در حالی که او با استفاده از ماشین دیگری برای اجرای errands, پلیس گفت:. خوانش درجه حرارت در این منطقه در روز جمعه صعود به بالا 80s و کم 90s با توجه به سوابق از خدمات ملی آب و هوا.

“پس از بازگشت به خانه او سپس سوار SUV به یک در خانه و مهدکودک را انتخاب کنید تا فرزند دیگری هنگامی که او متوجه شد 11-ماه-پیر شد و هنوز هم در صندلی عقب” در انتشار اخبار گفت.

کارآگاهان را به مشورت با کانتی فیرفکس دفتر کشورهای مشترک المنافع را وکیل و هیچ هزینه و انتظار می رود در مورد, پلیس گفت:.

نه دختر و نه پدر او مشخص شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>