پلیس: 1 کشته و 17 زخمی در کلیولند حزب تیراندازی

پلیس می گویند تیراندازی است که به دنبال مبارزه در کلیولند پارتی با حضور چند باشگاه موتور سیکلت کشته شدن یک مرد و زخمی شدن 17 نفر دیگر

CLEVELAND — حداقل یک نفر کشته و 17 نفر مجروح شدند که تیراندازی فوران اواخر روز شنبه پس از یک مبارزه در یک مهمانی در کلیولند اوهایو با حضور چند باشگاه موتور سیکلت, پلیس گفت:.

یک زن 48 ساله مرد مرده پیدا شد با زخم گلوله چند وقتی افسران پلیس کلیولند در پاسخ به یک آدرس در یک محله در شهر به سمت شرق و در حدود 11:30 p. m. پلیس گفت: بسیاری دیگر از قربانیان به سمت چپ صحنه در وسایل نقلیه خصوصی و شروع به وارد در بیمارستان های مختلف.

پلیس گفت که آنها آموخته شده است یک حزب وجود دارد حزب با حضور “چند باشگاه موتور سیکلت.” مبارزه آغاز شد و برخی از مردم خارج از حزب اما بازگشت آنها شلیک گلوله در افراد دیگر که برخی از آنها برای شلیک به عقب.

در مجموع 18 نفر از جمله زن و مرد قربانیان به ضرب گلوله کشته شدند و تحت درمان در بیمارستان های مختلف, مقامات گفت. صدمات طیف وسیعی از جزئی به جدی, اگر پلیس نمی بلافاصله ارائه جزئیات بیشتر در مورد قربانیان و یا میزان صدمات خود را.

پلیس گفت: این پرونده دارای “چندین بورس” و همچنان تحت بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>