لهستان آرا در انتخابات ریاست جمهوری به تعویق افتاد همه گیر

لهستانی رای دهندگان مستقل نظارت بر انتخابات در دور اول تنگ ریاست جمهوری که تا به حال به تعویق افتاد به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

وقت آندره Duda, 48, است که مبارزه برای انتخاب مجدد در یک رای است که می تواند تعیین آینده از جناح راست دولت است که پشتیبانی از او را.

مراکز رای دهی باز در 7 (05:00 GMT) در روز یکشنبه و در 9pm (19:00 به وقت تهران) با خروج نظرسنجی انتظار می رود به عنوان به زودی به عنوان رای گیری به پایان می رسد.

ده نامزد رقابت به جای او اما نظر سنجی ها نشان می دهد که ورشو شهردار Rafal Trzaskowski یک لیبرال از اصلی مدنی پلت فرم (PO) حزب مخالف را گردن-و-گردن رواناب در جولای 12.

تازه ترین نظرسنجی نشان داد که هیچ یک نامزد به احتمال زیاد برای رسیدن به 50 درصد مورد نیاز برای جلوگیری از رواناب با توجه به شلوغ زمینه از نامزدها همه آنها مرد هستند. در این مورد دو رای بالا-اهل عمل را هر یک از دیگر در جولای 12.

رای گیری برنامه ریزی شده برای مارس 10 بود اما به تعویق افتاد و در یک هرج و مرج سیاسی و حقوقی نبرد به عنوان حزب حاکم فشرده به آن را نگه دارید و با وجود این بیماری همه گیر.

پیروزی برای Trzaskowski همچنین 48 را برخورد یک ضربه سنگین به قانون و عدالت (PiS) دولت است که با اتکا بر آن متحد Duda به تایید polarising قانون به خصوص اصلاحات قضایی.

در حالی که PiS اصرار دارد تغییرات مورد نیاز به علف هرز فساد قضایی منتقدان و اتحادیه اروپا اصرار آنها تضعیف استقلال قضایی و دموکراسی تنها سه دهه پس از لهستان ریختن کمونیسم.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که با توجه به مردمی PiS دولت به عنوان یک کلید اروپایی متحد به Duda برکت و رحمت خود را در این هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن او را دعوت به کاخ سفید در روز چهارشنبه به عنوان اولین خارجی رهبر به بازدید از coronavirus همه گیر آغاز شد که فقط چهار روز پیش از روز انتخابات.

لهستانی PM دفاع برانگیز قضائیه اصلاحات

در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مه و انتخابات به تعویق افتاد با توجه به همه گیر و ترکیبی جدید سیستم پستی و متعارف رای گیری در محل قرار داده شد و در روز یکشنبه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از عفونت.

در حالی که آمار و ارقام رسمی نشان می دهد حداقل 33,000 موارد تایید شده و بیش از 1,400 میر, وزیر بهداشت اذعان کرده است که به احتمال زیاد وجود دارد تا 1.6 میلیون غیر قابل تشخیص موارد در لهستان یک کشور اتحادیه اروپا از 38 میلیون نفر است.

ضد, گی, شعارهای

Duda وعده داده است به دفاع از حزب حاکم این قایق از محبوب مزایای اجتماعی از جمله یک کودک و کمک هزینه اضافی پرداخت حقوق بازنشستگی – یک عامل کلیدی در پشت populists برنده دور دوم در اکتبر انتخابات پارلمانی.

نان و کره مسائل سنگینی رای دهندگان ذهن به عنوان اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر است به ارسال لهستان به اول آن رکود اقتصادی پس از کمونیسم جويد.

“من خوشحال هستم. من نمی توانم شکایت; من اضافی بازنشستگی پرداخت و کودکان در حال گرفتن 500 zloty,” Irena یک زن 63 ساله بازنشسته کرده و گفته در مرکزی, لهستانی, شهر مینسک مزویککی.

“من می خواهم این را به ادامه” او افزود: کاهش به او ارائه مي دهد.

Duda نیز تکرار PiS حملات بشر+ حقوق و ارزش های غربی چیزی تحلیلگران را به عنوان یک پیشنهاد برای جلب حمایت رای دهندگان راست نامزد شده است.

Warsaw Mayor And Presidential Candidate Trzaskowski Holds Rally Ahead of Vote

نظر سنجی نشان می دهد که ورشو شهردار Rafal Trzaskowski یک لیبرال از حزب مخالف اصلی را وارد کنید گردن و گردن رواناب در جولای 12 [عمر مارکز/گتی ایماژ]

مبارزه با شعار “کافی است به اندازه کافی”, Trzaskowski وعده به استفاده از تجربه و اطلاعات تماس او جمع شده بودند به عنوان یک سابق اروپایی وزیر امور را به “جنگ سخت” به صورت عادلانه تکه از اتحادیه اروپا 2021-27 بودجه برای تعمیر پاره روابط با بروکسل است.

او وعده داده شده به نگه داشتن PiS محبوب رفاه پرداخت.

در حالی که بسیاری از دیدن او PO حزب به عنوان ضعیف و بی اثر مخالفت Trzaskowski حامیان توجه او را به عنوان سدی در برابر PiS درایو به اصلاحات دادگاه چیزی است که آنها اصرار دارند خطرات از بین بردن هر گونه مفهوم یک قوه قضائیه مستقل.

“من وکیل هستم و این (PiS عدالت اصلاحات) من تحت تاثیر قرار به طور مستقیم” Marek, 60 و گفته در مینسک Mazowiecki, همچنین کاهش به ارائه نام خانوادگی خود را.

“آن را به عنوان اگر یک آهنگر را به یک ساعت ساز فروشگاه و سعی کنید برای قرار دادن همه چیز در نظم. مردم ممکن است از آن پشتیبانی می کند اما در دراز مدت این اصلاحات باید معکوس شود.”

Voychech Shebilski این editor-in-chief از نفوذ سیاسی مجله Visegrad بینش وجود دارد گفت: مسائل جدید در افق برای انتخابات.

COVID-19 و بحران اقتصادی ناشی از آن هستند مسائل عمده امروز در کمپین,” او گفت: صحبت از شهر لودز. “دو نامزد در حال مبارزه نشان می دهد که خود را در انتخابات تضمین خواهد شد بهترین نتیجه برای تضمین آینده ای امن عبور را از طریق این زمان دشوار است.”

مسئله دیگر در اینجا این است که آیا وجود یک وعده امید و تغییر است که پیام اصلی Trzaskowski که به احتمال زیاد به آن را به دور دوم, انتخابات,” او اضافه شده است.

‘بوداپست مدل’

پس از برنده شدن در قدرت در سال 2015 هر دو Duda و PiS باید در بسیاری از طرح میتوانست سیاست لهستان توسط stoking تنش با اتحادیه اروپا و دارای حق اعمال نفوذ از طریق شرکت های دولتی و عمومی پخش.

برخی از تحلیلگران مشاهده این انتخابات به عنوان یک مقطع مهم: دومین دوره پنج ساله برای Duda اجازه می دهد PiS را حتی بیشتر بحث تغییرات در حالی که شکست می تواند باز کردن این قدرت است.

یک پیروزی برای Duda خواهد هموار کردن راه برای “تقویت ‘شرق’, گرایش, مانند ظهور الیگارشی … و یک رانش را به بوداپست مدل (مجارستان ویکتور اوربان) – که خطر” دانشگاه ورشو دانشمند علوم سیاسی آنا Materska-Sosnowska به خبرگزاری فرانسه گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>