بازی بازی های 360 درجه نرم افزار و تجربه, آلمانی, میراث جهانی یونسکو

ورتبورگ قلعه دریا کتگات-بامبرگ قدیمی شهر — همه آنها بخشی از میراث بشریت است. با “DW میراث جهانی 360” برنامه و در مجموع پنج سایت های میراث جهانی کشف می تواند در یک راه کاملا جدید.

لوتر جستجوهای ورتبورگ قلعه خود را برای ترجمه از عهد جدید. زخمی مهر گزارش شد در کتگات-دریا. و نیز وجود دارد که چیزی اشتباه در بامبرگ: معروف سوار مجسمه در کلیسای جامع ناپدید شده است! در آن بود به سرقت رفته است ؟ با کمی کارآگاه مهارت شما می تواند به منظور بازگرداندن به مناظر معروف در برنامه ما است. در طول جستجوی خود را برای یافتن سرنخ هایی به شما نیز خواهد شد بسیاری در مورد این مکان. شما می توانید به کاوش در مجموع پنج میراث جهانی یونسکو: ورتبورگ قلعه در آیزناخ این کتگات-دریا, دریای شمال, شهر قدیمی Bamberg, کلیسای جامع آخن و باوهاوس در دساو.

Screenshot DW-Weltere-App (DW/E. Yorck von Wartenburg)

چه خبر ویژه:

تعاملی 360 درجه داستان ارائه یک نمای پانوراما از طریق گوشی های هوشمند و یا قرص خود را. اگر شما می خواهید به تجربه خود را حتی بیشتر به طور مستقیم در این مکان با استفاده از یک مقوا یا واقعیت مجازی (VR) ، ما بازی تنها کار با صدا. بنابراین فراموش نکنید که به نوبه خود بر روی صدا!

دانلود “DW میراث جهانی 360” foriOS از فروشگاه App و یا برای آندروید از فروشگاه Google Play. شما همچنین می توانید برنامه را با Oculus بروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>