هواپیما مسافر مبتلا به کروناویروس پس از فرود

مسافران اجازه داده شد به ترک بدون دیدن یک دکتر.

یک مسافر در یک پرواز از John F. Kennedy International Airport در شهر نیویورک به پالم بیچ فلوریدا تشخیص داده شده است با رمان coronavirus.

فرود هواپیما حدود 8:30 p. m. روز شنبه, با توجه به پالم بیچ شهرستان نجات آتش نشانی. خدمه و 114 مسافر گیر شد در آسفالته برای ساعت به عنوان مقامات بهداشت صحبت کرد به هر کس در هیئت مدیره.

مسافران بودند که در نزدیکی COVID-19-مثبت بیمار داده شد دستورالعمل نظارت بر سلامت خود را در طول چند روز آینده. آنها اجازه ترک فرودگاه بدون دیدن یک دکتر.

“در این زمان مسافران در مجاورت مثبت بیمار توصیه شد از نظارت بر مراحل” پالم بیچ شهرستان نجات آتش نشانی در بیانیه ای گفت.

“بقیه مسافران منتشر شد برای رفتن به خانه” و با توجه به جهت تماس با بخش بهداشت و درمان با هر گونه نگرانی.

هواپیمایی کارگران در حال حاضر استریل “limited در منطقه مهار” که در آن مسافران deplaned که گفته مقامات یک منطقه جداگانه از فرودگاه اصلی پایانه است.

حداقل 127,000 مردم تشخیص داده شده اند با کروناویروس در سطح جهانی با حداقل 4,717 مرگ و میر گزارش شده است. در ایالات متحده وجود دارد حداقل 1,323 مورد تأیید و 38 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد شنبه شب که او به شدت محدود کردن سفر هوایی به مدت 30 روز از بسیاری از اروپا به ایتالیا و کشورهای دیگر نبرد برای جلوگیری از شیوع بیماری است. مقررات جدید شروع جمعه.

اتحادیه اروپا با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اروپا ممنوعیت سفر اشتباه است و کار نمی کند.

“Coronavirus یک بحران جهانی نه محدود به هر قاره و آن نیاز به همکاری به جای یک جانبه اقدام” The E. U. گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “اتحادیه اروپا disapproves از این واقعیت است که تصمیم ایالات متحده برای تحمیل ممنوعیت سفر گرفته شد و یک جانبه و بدون مشورت. اتحادیه اروپا در حال شکل گرفتن قوی اقدام به محدود کردن گسترش ویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>