PIA: پاکستان مسافر سقوط هواپیما در کراچی دهها کشته

یک هواپیمای مسافربری با نزدیک به 100 نفر در هیئت مدیره سقوط در یک منطقه مسکونی در پاکستان در شهر کراچی و کشته شدن حداقل 30 نفر و زخمی شدن بسیاری دیگر, مقامات گفت.

این خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) هواپیما به فرود در کراچی جناح فرودگاه بین المللی هنگامی که آن پایین آمد میان خانه های ارسال plumes از دود به هوا است که می تواند دیده می شود از فاصله دور.

معلوم بود اگر مرده بودند همه مسافران و یا همچنین شامل مردم بر روی زمین.

PIA سخنگوی عبدالله حافظ گفت: وجود 91 مسافر و هفت خدمه در هیئت مدیره پرواز که تماس از دست رفته و با کنترل ترافیک هوایی فقط پس از 2:30 بعد از ظهر (09:30 به وقت تهران).

“خیلی زود است که اظهار نظر در مورد علت سقوط” او گفت: AFP news agency.

Abdul Sattar Khokhar سخنگوی این کشور هوانوردی گفت: Airbus A320 رفت و آمد بود از لاهور به کراچی بزرگترین شهر کشور.

پرواز PK8303 شد و با توجه به زمین در کراچی در ساعت 14:45 به وقت محلی (09:45 GMT).

ارتش پاکستان گفت نیروهای امنیتی مستقر شده بودند به این منطقه و هلیکوپتر بودند که استفاده می شود به بررسی آسیب ها و کمک حال انجام عملیات نجات.

“ما هواپیما A320 بود که در آینده از لاهور به کراچی … آخرین کلمات خلبان بودند که یک مشکل فنی وجود دارد و به او گفته شد در رویکرد نهایی است که او هر دو باند در دسترس به او باشد. اما خلبان نشان داد که او می خواست برای رفتن در اطراف” PIA مدیر عامل شرکت Arshad ملک گفت: در یک پیام ویدئویی منتشر شده پس از سقوط.

دهها کشته و بسیاری زخمی

صحبت کردن با الجزیره Meeran یوسف سخنگوی وزارت بهداشت و درمان در استان سند که در آن تصادف صورت گرفت گفت: حداقل 30 نفر کشته و چندین نفر دیگر هستند زخمی شدند.

“تا کنون تنها سه اجساد شناسایی شده اند و با توجه به سوختگی های شدید. دو هواپیما مسافران را تایید کرد در میان زخمی,” او گفت:.

قبلا در روز جمعه, سند, وزیر بهداشت Azra Pechucho گفت: حداقل 11 و شش زخمی از مردم گرفته شد به کراچی اصلی بیمارستان دولتی.

“یازده جسد آورده شده است در اینجا و شش زخمی شده اند در اینجا آورده,” او گفت: صحبت کردن در کراچی جناح کارشناسی ارشد پزشکی مرکز (JPMC). “از شش [زخمی] چهار پایدار هستند و دو برنز موارد است.”

“ما در حال انجام تست DNA از اجساد مردگان به طوری که می توان آنها را شناسایی و آنها را می توان با توجه به خانواده خود” Pechucho اضافه شده است.

زودتر از بستگان از یک مسافر در هیئت مدیره الجزیره گفت: او قادر به تماس با او را پس از سقوط.

تصاویر نشان داده شده در تلویزیون ملی نشان داد plumes از دود فوق متراکم مسکونی آپارتمان با کامیون های آتش نشانی در مسیر به صحنه تصادف.

تلویزیون و فیلم از صحنه نشان داد تعدادی از آمبولانس قادر به پیشرفت در کوچه های باریک مسکونی محله که در آن تصادف صورت گرفت که مردم شلوغ به سمت سایت.

نخست وزیر پاکستان عمران خان گفت که او “شوکه و غمگین” با سقوط به tweeting که او در تماس با دولت هواپیمایی اجرایی. “دعا و تسلیت به خانواده متوفی گفت:” خان.

Pakistan plane crash

نجات کارگران حرکت بدن از محل سقوط [آصف حسن/خبرگزاری فرانسه]

فاجعه می آید به عنوان پاکستانی در سراسر کشور در حال آماده سازی برای جشن پایان ماه رمضان و آغاز عید فطر با بسیاری از سفر بازگشت به خانه های خود در شهرستانها و روستاها.

پاکستان از سر گرفته محدود داخلی پروازهای تجاری در هفته گذشته پس از یک سال-مدت تعلیق با توجه به کوروناویروس. پروازهای عملیاتی با کاهش ظرفیت به اطمینان حاصل شود که مسافران در حال نشستن با یک صندلی را در فضای بین آنها را در کابین.

در سال 2016 یک PIA تجاری پرواز سقوط کرد در شمال پاکستان در منطقه چترال و کشتن تمام 47 نفر در هیئت مدیره.

PIA یکی از جهان پیشرو شرکت های هواپیمایی تا سال 1970 در سال های اخیر تجربه مکرر لغو و تاخیر و مشکلات مالی.

گزارش اضافی توسط الجزیره اسد هاشم

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>