فیلیپین ‘آمادگی’ آن را به عنوان چنگ زدن با کروناویروس تهدید

مانیل فیلیپین – coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19 در حال حاضر به کشته شدن بیش از 1800 نفر و آلوده 72,000 بیش از دیگران از آن اولین بار شناسایی شده در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر.

در فیلیپین که مرگ برای اولین بار در خارج از چین گزارش شد دولت مواجه شدید انتقاد بیش از دست زدن به آن از شیوع و تصمیم خود را به اجازه می دهد پرواز مستقیم از چین با وجود این مستند در هوبئی استان کانون بیماری همه گیر.

بیشتر:

یک وحشت زده و عصبی عمومی فوران خشم و پس از آن نشان داد که 44 ساله ووهان ساکن که بعد درگذشت و یک زن همراه در بازدید از سه شهر در فیلیپین قبل از آنها هر دو آزمایش مثبت این ویروس در پایتخت, Manila.

در مجلس سنا جلسه پس از تایید مرگ مربوط به ویروس قانونگذاران سوال وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو III بیش از دولت سیستم شناسایی و ردیابی کردن افرادی که ممکن است در تماس با آلوده زن و شوهر – یک فرایند شناخته شده به عنوان تماس با ردیابی.

“من فکر می کنم این فقط یک شکست از ارتباطات است. من فکر می کنم آن را نیز شکست رهبری در بخشی از وزارت بهداشت و درمان گفت: مخالفت سناتور فرانسیس Pangilinan.

همانطور که از دوشنبه 17 فوریه سه نفر وجود دارد تایید coronavirus موارد در کشور از جمله یک مرگ و یک بیمار که در حال بازگشت به چین قبل از عفونت تایید شد. حداقل 171 بیماران باقی می ماند در بیمارستان بستری و تحت بررسی هستند در حالی که 350 نفر دیگر مرخص شد.

در سن لازارو بیمارستان که در آن آلوده و شوهر از ووهان بستری شد کارکنان پزشکی در این باره گفت که این عدم شفافیت از مقامات بهداشت و درمان understaffing و کمبود محافظ تجهیزات پزشکی در معرض مبرم دولت این کشور نظام سلامت است که “آمادگی” برای مدیریت شیوع.

“هنگامی که وزارت بهداشت گفت: ما برای این آماده شده (COVID19), من نمی دانم اگر آنها می گویند که به دلیل آنها می خواهند برای جلوگیری از وحشت عمومی و یا آنها می خواهند به دروغ” یکی از پرستاران که خواسته نمی شود به شناسایی الجزیره گفت:.

وحشت در بیمارستان

پرستار دیگر به یاد می آورد به الجزیره چگونه کارکنان پزشکی در سن Lanzaro رشد اضطراب پس از مرد چینی وضعیت تبدیل برای بدتر و او تا به حال به انتوبه – یک روش پزشکی شاغل هنگامی که یک بیمار دیگر نمی تواند نفس خود را بدون کمک.

سپس وحشت و هرج و مرج در گرفت در مانیل مستقر عمومی بیمارستان هنگامی که این بیمار در اثر عفونت.

بهداشت و درمان کارگران که درمان شده بود دو بیماران آلوده از ووهان بود به قرنطینه خود را وادار به سایر کارکنان پزشکی به کار اضافه کاری.

San Lazaro, Philippines

San Lazaro بیمارستان در مانیل متخصص در درمان بیماری های عفونی در فیلیپین [علامت R Cristino/سازمان حفاظت محیط زیست]

برخی از کارگران بهداشت و درمان به سادگی در اشک را شکست ناشی از خستگی و اضطراب بیش از گسترش این ویروس در آنها به الجزیره.

پرستار دیگر در همان بیمارستان وجود دارد گفت: پروتکل های استاندارد برای مدیریت جدید و در حال ظهور بیماری است. اما چرخش سریع از سلامت کارگران که به دنبال بالاتر شغل پرداخت در بیمارستان های دیگر و یا خارج از کشور باعث می شود آن را دشوار برای به اجرا درآوردن سیاست.

“مقامات بهداشتی نیز نیاز به نگاهی عاطفی و روانی آمادگی بهداشت کارگران در نظر میگیرد” گفت: کارکنان ،

‘فولاد ماسک به عنوان نازک به عنوان دستمال کاغذی’

در یکی دیگر از بیمارستان های عمومی در مانیل دو پرستار در پذیرش کلی بخش اختصاص داده شده به مراقبت از حدود 100 بیماران در طول خود را تغییر. بیمارستان نیز آماده سازی یکی از بخش های آن به یک منطقه قرنطینه.

سرپرست خود را نشان داد به الجزیره یک ماسک است که استفاده از آنها به عنوان محافظ دنده از ویروس.

“آن را به عنوان نازک به عنوان بافت کاغذ. آن را احتمالا می تواند تنها ماسک بوی بد دهان” او تمسخر. “اما ما یک انتخاب نیست, این است که همه ما باید. ما با پوشیدن دو ماسک در یک زمان.”

Coronavirus - Philippines

با وجود انتقادات به دولت فیلیپین است اطمینان عمومی است که آماده است برای مقابله با شیوع کروناویروس [هارون Favila/AP]

“DOH آماده شده است. اما آنچه که ما شاهد این ویروس آلوده مردم سریع تر است. با وجود چالش های نامعقول نیروی کار و سلامت کارگران و منابع محدود ما شامل عفونت و مانع هر گونه موارد از محلی انتقال گفت:” Alethea De Guzman وزارت بهداشت اپیدمیولوژی اداره است.

با توجه به برآوردهای دکتر به بیمار نسبت در فیلیپین است یک دکتر در هر 33,000 بیماران یک تخت بیمارستان در دسترس است به هر 1,121 فیلیپینی بیماران.

“ما درک می کنیم اضطراب است که ما سلامت کارگران را احساس می کنند. اما ما همچنین باید در نظر بگیرید که وجود دارد کمبود تجهیزات حفاظت شخصی در سراسر جهان به دلیل اپیدمی جهانی شیوع” de Guzman, گفت:, و اضافه کرد که دولت در تلاش است به امن تر لوازم و تجهیزات حفاظتی با وجود کمبود جهانی.

در اوایل این ماه رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte اعلام کرد که 2.25 میلیارد پزو فیلیپین ($44.5 متر) اختصاص داده می شود برای خرید دنده محافظ, که شامل عینک های N95 ماسک و دستکش و روسری برای خط مقدم سلامت کارگران است.

کاهش بودجه برای بهداشت و درمان

اما تخصیص بودجه اضافی آمد بر روی پاشنه از وزارت بهداشت و درمان را در سال 2020 بودجه در حال کاهش 10 میلیارد پزو فیلیپین ($197m).

چند قانون گذاران انتقاد از این حرکت گفت که این کشور در حال حاضر در تلاش برای مقابله با های اخیر پی در پی شیوع تب دانگ و سرخک و تجدید حیات فلج اطفال.

در بیانیه ای مخالفت مجلس سناتور Risa Hontiveros به نام کاهش بودجه “غیر منطقی معکوس و حتی جنایی.”

Jocelyn سانتوس-Andamo دبیر فیلیپینی پرستاران ایران (FNU) و اتحادیه ملی پرستاران گفت: به طور کلی دولت نیست درمان سلامت به عنوان یک اولویت است.

“در حال حاضر پایین سلامت در بودجه کاهش بیشتر و در نتیجه کمتر لوازم پزشکی ضعیف نگهداری تجهیزات پزشکی و understaffing. حتی قبل از COVID-19 سلامت عمومی سیستم های در حال حاضر رو به وخامت” او گفت:.

FNU و داد از سلامت کارگران و اتحادیه های دولتی و خصوصی سلامت کارگران شده اند و با برگزاری تظاهرات خواستار کافی دنده محافظ برای پرستاران و افزایش در حداقل دستمزد ماهانه در حال حاضر ثابت در 16,000 فیلیپین پزو ($320).

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت که فیلیپین بهبود یافته آن در بهداشت و درمان ظرفیت بیش از سال است.

“ما می توانید ببینید که چگونه آنها با موفقیت شامل موارد فردی از COVID-19 و مانع از آن از آلوده کردن دیگران” گفت: دکتر ربیع Abeyasinghe که نماینده فیلیپین.

“نگاهی به روند جهانی ما نیاز به آماده شدن برای یک ممکن است در مقیاس بزرگ جامعه شیوع” که در آن ویروس است که انتقال از فرد به فرد” Abeyasinghe اضافه شده است.

اما کارکنان پرستار در بیمارستان بیماری های عفونی شانه ای بالا انداخت شانه های او آهی کشید و در اخبار است.

“من نمی دانم دیگر. بار مانند این تنها چیزی است که شما می توانید انجام دهید این است که دعا – و من حتی یک فرد مذهبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>