فیلیپین’ Duterte حرکت به خاتمه دفاع پیمان با ما

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte قصد دارد به منظور ختم کشور در بازدید از پیمان امنیتی با ایالات متحده آمریکا, سخنگوی خود را در روز جمعه گفت.

سخنگوی ریاست جمهوری سالوادور Panelo گفت Duterte شد و همچنین برنامه ریزی برای صحبت با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در “هر زمان” اما دستور کار روشن بود.

بیشتر:

“من به دستور دبیر اجرایی به وزیر امور خارجه به ارسال اخطار فسخ به دولت ایالات متحده” Panelo به نقل از Duterte عنوان کرد و گفت.

معلوم نیست زمانی که متوجه فرستاده خواهد بود.

ماه گذشته رئیس جمهور تهدید به پایان سال 1999 بازدید از نیروهای قرارداد (VFA) پس از دولت آمریکا لغو ویزای گردشگری صادر شده به سناتور رونالد Dela رزا سابق رئیس پلیس و سیاسی متحد Duterte.

“من به شما هشدار … اگر شما برنده این اصلاح در این کار من را فسخ … بازدید از نیروهای قرارداد. من که پسر از ب****” این عجول و بی پروا به زبان Duterte گفت: در ژانویه 23 گفتار.

دلا روزا اجرا Duterte را سرکوب غیر قانونی مواد مخدر را ترک کرده است که هزاران نفر مشکوک به مواد مخدر مرده است.

توافق نامه ارائه چارچوبی برای ورود موقت از نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا به فیلیپین برای مشترک آموزش تمرینات با نیروهای فیلیپینی.

پیمان فسخ می تواند از طریق اخطار کتبی از هر دو حزب که اثر را در 180 روز.

میلیون ها نفر در آمریکا کمک های امنیتی

در پایان سال گذشته Duterte نیز دستور داد ممنوعیت سناتور آمریکایی از ورود به فیلیپین.

که در پاسخ به ما انجام همان در برابر مقامات فیلیپینی که نقش مهمی در بازداشت مخالفت سناتور لیلا دی لیما, یک منتقد سرسخت رئیس جمهور در مبارزه با مواد مخدر.

رئیس جمهور اتحاد خود محروم مقامات دولت از سفر به آمریکا و رد دعوت برای پیوستن به یک جلسه ویژه با تهمت و رهبران انجمن ملل آسیای جنوب شرقی در ماه مارس است.

در داخل داستان است که ما از دست دادن متحدان سنتی در آسیا به چین ؟

جداگانه دفاع پیمان پس از امضا توسط متفقین در سال 2014 افزایش همکاری های دفاعی که اجازه تمدید اقامت نیروهای مسلح و معتقدات آنها را برای ساخت و حفظ پادگان و انبار و فروشگاه های دفاع تجهیزات و سلاح در داخل پنج تعیین شده فیلیپین اردوگاه های نظامی.

اما فسخ VFA تاثیر می گذارد بیش از 300 مشترک آموزش و فعالیت های دیگر در این سال به تنهایی با نیروهای “که نظامی فیلیپین و سازمان های اجرای قانون نیاز به افزایش توانایی های خود را در مقابله با تهدیدات امنیت ملی” با توجه به Dutertes’ وزیر امور خارجه Teodoro اهسته جونیور

به ما ارائه شده بیش از $550m در امنیت کمک به فیلیپین از سال 2016 تا 2019, اهسته گفت:, و اضافه کرد که ممکن است یک “اثر سرما بر ما روابط اقتصادی” اگر فیلیپین تساوی پایین آن اتحاد امنیتی با واشنگتن است.

نیروهای ایالات متحده ارائه کرده اند هوش و آموزش و کمک های اولیه است که اجازه فیلیپین برای مقابله با قاچاق انسان, حملات سایبری غیر قانونی مواد مخدر و تروریسم اهسته گفت: با استناد به چگونه به ما کمک نظامی کمک فیلیپینی نیروهای سرکوب فاجعه محاصره مبارزان مسلح در تراز وسط قرار دارد با داعش (ISIS) گروه مسلح در جنوب شهر مروی در سال 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>