فیلیپین شبکه تلویزیون ABS-CBN باقی می ماند بسته در انتظار حکم دادگاه

فیلیپین بزرگترین شبکه تلویزیونی باقی خواهد ماند و پس از توقیف به دادگاه عالی حاضر به عمل در روز سه شنبه در یک درخواست فوری از سرگیری عملیات سفارش به جای دولت برای پاسخ به این درخواست در عرض 10 روز.

ABS-CBN شده است مبارزه با خاموش کردن دولت که آزادی مطبوعات طرفداران و کارشناسان حقوقی می گویند که تلاش های دولت رییس جمهور رودریگو Duterte به سکوت رسانه مهم است.

این کشور بالاترین دادگاه بررسی در مورد طول یک جلسه کامل در مانیل به عنوان قضات بازگشت به کار پس از جزئی بلند کردن اجسام از دو ماه مستند به دلیل coronavirus.

بیشتر

با توجه به گزارش های قضات رای دادند به اتفاق آرا به دولت رگولاتور کمیسیون ملی ارتباطات (NTC) به عنوان به خوبی به عنوان هر دو مجلس کنگره به اظهار نظر ظرف مدت 10 روز و پنج روز دیگر برای درخواست ABS-CBN به پاسخ های اضافی.

فوری درخواست ظ روز دوشنبه ABS-CBN استدلال کرد که ممکن است 5 بسته شدن سفارش صادر شده توسط تمسخر باعث شده بود “قبر بی عدالتی و آسیب جبران ناپذیر” نه تنها به شبکه اما همچنین برای مشاهده عمومی.

به تمسخر در دفتر رئیس جمهور و سازمان دولتی که تنظیم های تلویزیونی و برنامه های رادیویی در این کشور و همچنین عملیات شرکت های تلفن.

پس از به تمسخر دستور خاموش کردن ABS-CBN گفت: این شرکت از دست داده بود معادل از بین $10.8 m $12.6 m در درآمد تبلیغات به خطر انداختن معیشت خود 11,000 کارکنان.

“اگر این خون ریزی شدید مالی متوقف نشده ABS-CBN ممکن است محدود به نهایت اجازه رفتن از کارگران و کاهش حقوق و مزایای قابل ملاحظه ای کاهش هزینه ها و هزینه های” دادگاه دادخواست گفت.

در روز دوشنبه قیمت سهم ABS-CBN سهام نیز کاهش یافت و 9.6 درصد زیر از سرگیری تجارت پس از تجارت متوقف شد در مارس 5.

روز سه شنبه شرکت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کارلو Katigbak گفت: سنا شنوایی که اگر ABS-CBN باقی خواهد ماند و دید این امر در نظر تخمگذار کردن کارگران در ماه اوت با توجه به محدودیت های مالی است.

در یک قبلا درخواست ثبت شده و قبل از دیوان عالی کشور در هفته گذشته ABS-CBN اشاره به حمایت برابر بند از قانون اساسی و حق دادرسی در برابر استدلال تمسخر فوری بسته شدن.

به تمسخر مدعی است که آن را به حال هیچ چاره ای اما به موضوع “متوقف و دست بردارد” سفارش به نقل از انقضای ABS-CBN را 25 سال حق رای دادن به عمل در مارس 4.

سابق دیوان عدالت آنتونیو Carpio استدلال در Philippine Daily Inquirer روزنامه که تمسخر هرگز صادر شده “متوقف و دست بردارد سفارش” قبل و که آن را “بدیهی است که تبعیض ناعادلانه” علیه این شبکه با انکار آن “قانون اساسی حق برخورداری از حمایت قانون”.

‘بی نظیر برسد’

در آن پیگیری درخواست در روز سه شنبه ABS-CBN گفته NTC را بسته سفارش در تضاد با “قصد و تمایل کنگره” اجازه ادامه عملیات این شرکت در حال بررسی تمدید آن حق رای دادن.

در فوریه NTC در حال حاضر حاکی از به کنگره است که این امر صدور گواهینامه موقت به ABS-CBN در حالی که آن را در انتظار قانونگذاران” تصویب یک حق رای دادن جدید. آژانس بعد reneged در آن وعده و دستور shutdown. تمسخر نیز بنا به گزارش ها در تلاش برای نوار ABS-CBN از آن فرکانس سیگنال است.

روز دوشنبه در مجلس نمایندگان که تحت سلطه Duterte را متحدان از سر گرفته شد مذاکرات در موقت لایحه دادن ABS-CBN موقت حق رای دادن. اما بحث شد و ناگهان به حالت تعلیق در نشان دادن عدم اطمینان حلق آویز بیش از این شبکه بازگشت به طور منظم برنامه نویسی.

با چشم انداز از حق رای دادن مذاکرات احتمالا کشیدن در ماه ABS-CBN خواسته است دادگاه عالی اجازه می دهد تا از سرگیری فعالیت خود را با استناد به نمونه های قبلی از تمسخر اجازه ایستگاه به ادامه عامل در انتظار تجدید.

قبل از آن دستور داده شد بسته ABS-CBN بود سهم 44 درصد از مخاطبان تلویزیون در بازار سراسر کشور پیش از آن نزدیک ترین رقیب شرکت رسانه های GMA شبکه که 25 سال حق رای تمدید شد توسط کنگره و امضا شده توسط رئیس جمهور Duterte در سال 2017.

“با ABS-CBN بی نظیر رسیدن به آن ضروری است که ABS-CBN بود در هوا به موقع و قابل اعتماد اطلاعات به خصوص در زمان اضطراری برای بهداشت عمومی و فجایع طبیعی که به طور منظم تهدید این کشور مانند توفان و زلزله و سیل و” ABS-CBN درخواست روز دوشنبه گفت:.

در بیانیه های قبلی به الجزیره, شاون Crispin ارشد نماینده از کمیته حمایت از روزنامه نگاران (CPJ) در جنوب شرقی آسیا به شدت محکوم خاموش نامیده می شود و در مقامات اجازه می دهد تا ABS-CBN “به ادامه کار تحت یک گواهینامه موقت تنظیم شده است.”

مکرر هدف از Duterte

پس از تبدیل شدن به رئیس جمهور در ماه ژوئن سال 2016 Duterte بارها تاکید کرد تمایل خود را برای نزدیک کردن ABS-CBN ادعا کانال حاضر به اجرا سیاسی خود را تبلیغات در طول مبارزات انتخاباتی نجومی – اتهامات این شبکه را رد کرده است.

ABS-CBN News

پس از آن خاموش کردن ABS-CBN گفت: این شرکت در حال حاضر از دست داده و میلیون ها دلار درآمد حاصل از تبلیغات به خطر انداختن معیشت خود 11,000 کارکنان [فایل: ساعت رولکس دلا پنا/سازمان حفاظت محیط زیست]

ABS-CBN را پوشش Duterte به اصطلاح جنگ با مواد مخدر کرده است که به کشته شدن هزاران نفر از مردم نیز خشم رییس جمهور فیلیپین و در موارد متعدد او تهدید کرده است که برای جلوگیری از تجدید آن حق رای دادن در حالی که نشان می دهد صاحبان باید به شرکت فروش.

هنوز Duterte همیشه چنین نبوده است خصمانه نسبت به پخش.

در حالی که او شهردار شهر داوائو در جنوب جزیره میندانائو Duterte به نظر می رسد به عنوان یک به طور منظم میزبان یک برنامه تلویزیونی است که پخش بیش از یکی از ABS-CBN شبکه ایستگاه های محلی.

در طول سال 2016 کمپین Duterte همچنین به نظر می رسد به عنوان مهمان از محبوب ABS-CBN TV show, تقویت ملی خود را از مشخصات.

در حال حاضر برای خود وکیل General Jose Calida است فشار برای پایان کشور بزرگترین شبکه به نقل از یک سال 2003 تصمیم دیوان عالی کشور که حکم داد که تمسخر نمی تواند موضوع موقت بدون اجازه قوه مقننه را حمایت.

رئیس اتحادیه ملی روزنامه نگاران از فیلیپین (NUJP) Nonoy Espina کنگره این کشور برای نشستن بر حق تمدید برای مدت زمان طولانی و اضافه کرد که “هر گونه وجود ندارد حسن نیت” در میان رهبری آن به تصویب این لایحه به سرعت.

“بدون توجه به آنچه که آنها هرگز می تواند لرزش درک که آنها twiddled شست خود به دلیل Duterte را بارها و بارها ابراز می خواهید برای جلوگیری از تجدید شبکه های حق رای دادن” او به الجزیره.

با بستن این کشور بزرگترین گوینده Espina گفت: Duterte دولت در حال ایجاد یک “اثر سرما نه آنقدر در میان روزنامه نگاران در زمین اما در میان صاحبان و مدیریت و این بیش از هر تهدیدات واقعی در جمع خبرنگاران خواهد قرار داده یافت نشد مستقل و انتقادی گزارش.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>