داروساز استفاده می شود فروشنده خودرو به اتهام COVID-19 تقلب

یک داروساز و یک ماشین استفاده می شود فروشنده باید دستگیر شده و به اتهام که آنها طراحی شده تقلب به سرمایه گذاری در جستجو برای تجهیزات حفاظتی در طول همه گیر

نیویورک — یک داروساز و یک استفاده می شود فروشنده خودرو دستگیر شدند روز شنبه به اتهام که آنها طراحی شده تقلب به سرمایه گذاری در جستجو برای ماسک و سایر تجهیزات حفاظتی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

داروساز ریچارد Schirripa, 66, از فورت سلنگا نیویورک ذکر شده بود با نام مستعار “ماسک مرد” او به عنوان متهم به چند جرم از جمله نقض دفاع تولید عمل احتکار و قیمت سنگ آهن در بازار کمیاب N95 ماسک.

“این ماسک مرد” شده است unmasked با اجرای قانون و عدالت را به او اتهام حریص جنایات” Philip R. Bartlett رئیس دفتر نیویورک ایالات متحده پستی خدمات بازرسی گفت: در یک نسخه.

وکیل او کاهش یافته است به نظر.

در یک مورد جداگانه فدرال و مقامات نیوجرسی استفاده می شود فروشنده خودرو رونالد رومانو اتهام که او سعی کرد به شهر نیویورک به پرداخت 45 میلیون دلار برای تجهیزات حفاظت شخصی او ندارد. یک پیام برای اظهار نظر باقی مانده بود با وکیل خود.

Schirripa “سوء استفاده یک بحران بی سابقه ای به شرکت در احتکار,” منهتن آمریکا وکیل جفری S. برمن گفت: در یک نسخه.

Schirripa صرف بیش از $200,000 برای تجمع N95 ماسک و سپس به فروش می رسد ماسک در قیمت های متورم شارژ مشتریان تا آنجا که 50 درصد بیش از آنچه که او برای پرداخت آنها برمن گفت.

دادستان گفت: Schirripa حتی گفته یک افسر مخفی: “من احساس می کنم مثل یک فروشنده مواد مخدر.”

او همچنین به اتهام دروغ گفتن به اجرای قانون defrauding مدیکر و مدیکید و بهره برداری از اطلاعات شخصی خود را از داروخانه مشتریان برای پر کردن نسخه برمن گفت.

Peter C. Fitzhugh رئیس دفتر نیویورک از تحقیقات امنیت داخلی گفت: Schirripa انباشته ماسک در مارس و آوریل.

رومانو, 58, از Manalapan نیوجرسی بود که به اتهام توطئه برای ارتکاب تقلب سیم سیم تقلب و توطئه برای نقض دفاع تولید عمل می کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>