فایزر گزارش دلگرم خیلی زود واکسن نتایج آزمون

فایزر و آلمانی آن شریک BioNTech گزارش نشانه های دلگرم کننده از آن خیلی زود تست ممکن است COVID-19 واکسن

برای اولین بار چهار تجربی COVID-19 واکسن در حال آزمایش توسط Pfizer و آلمانی آن شریک BioNTech نشان داد نتایج دلگرم کننده در آزمایش اولیه از 45 نفر شرکت گفت.

مطالعه داوطلبان داده می شود یا کم یا متوسط دوز در دو عکس حدود یک ماه از هم جدا کرده بود پاسخ ایمنی بدن در محدوده انتظار می رود محافظ هنگامی که در مقایسه با برخی از COVID-19 بازماندگان با توجه به نتایج اولیه.

عوارض جانبی معمولی برای واکسن عمدتا درد در محل تزریق و تب است.

گزارش ارائه شده برای انتشار در یک مجله علمی است اما هنوز بررسی شده است. با دیگر نامزدهای بالقوه هنوز هم در اولین مرحله از تست Pfizer با هدف باز کردن یک مطالعه با مقیاس بزرگ در تابستان امسال اما نمی تواند در عین حال می گویند که شات بهترین باشد.

اما محققان نمی اداره یک شات دوم از بالاترین دوز در ابتدا آزمایش چسبیده با کم و متوسط دوز. بالاتر از دوز شات باعث بیشتر تزریق واکنش های بدون آشکار اضافه شده بهره مند شوند.

حدود 15 مختلف COVID-19 واکسن داوطلبان در تست انسان در سراسر جهان با چندین آماده برای شروع بزرگ در آخرین مرحله از مطالعات به اثبات اگر آنها واقعا کار می کنند.

شرکت های مختلف به دنبال انواع مختلف واکسن, افزایش شانس که حداقل یک رویکرد کار ممکن است — اگر چه هیچ تضمینی وجود ندارد. این شرکت گزارش و BioNTech نامزدها استفاده از یک قطعه از coronavirus کد ژنتیکی به نخست بدن به تشخیص و حمله ویروس.

در اوایل این هفته Inovio دارو صادر انتشار اخبار گفت: ژن آن بر اساس کانديد واکسن نشان داد نتایج دلگرم کننده در شبیه آزمایش اولیه در 40 داوطلب.

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>