پیت Buttigieg سال 2020 به پایان می رسد کاخ سفید پیشنهاد

گفت که “راه تنگ است به” سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg یکشنبه شب اعلام کرد که او خود را تعلیق 2020 انتخابات ریاست جمهوری است.

“در این نقطه در مسابقه, بهترین راه برای حفظ ایمان با آن اهداف و آرمان ها است و در کنار و کمک به حزب ما و کشور ما هم” Buttigieg گفت: هواداران است زادگاه خود در جنوب خم. “پس امشب من این مشکل تصمیم به تعلیق مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری است.”

“من دیگر نمی خواهد دنبال به 2020 دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور, اما من همه چیز را در قدرت من به اطمینان حاصل شود که ما یک جدید دموکراتیک رئیس جمهور آمده ژانویه,” او گفت:.

تعلیق از مبارزات انتخاباتی به ارمغان می آورد به یک دید تاریخی پیشنهاد اول آشکارا گی مرد برای راه اندازی یک عمده پیشنهاد برای ریاست جمهوری.

“ما ارسال یک پیام را به هر بچه وجود دارد و شاید اگر هر علامت آنها را به عنوان های مختلف که به نحوی به مقصد به کمتر از, برای دیدن که کسی که یک بار احساس کردم که همان راه دقیق می تواند تبدیل به یک برجسته آمریکایی کاندیدای ریاست جمهوری با شوهر خود در سمت خود,” او گفت:.

در هفته های پایانی مبارزات انتخاباتی خود Buttigieg شده است و هدف میان خود رقابت: سناتور. برنی ساندرز. او گفت در مقابل ساندرز’ خواستار “انقلاب ایدئولوژیک” و تلاش خود را در تکمیل تعمیرات اساسی آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی. در سخنرانی یکشنبه امشب Buttigieg دوباره اشاره به تهدید ساندرز نامزدی.

“ما نیاز به رهبری برای التیام یک کشور تقسیم شده نه ما بیشتر از هم جدا. ما نیاز به یک گسترده در دستور کار است که واقعا می تواند تحویل برای مردم آمریکا نه یکی که گم می شود در ایدئولوژی. ما نیاز به یک رویکرد قوی به اندازه کافی نه تنها به نفع کاخ سفید اما به نگه داشتن خانه, پیروزی سنا و ارسال میچ مک کانل به بازنشستگی” او گفت:.

Buttigieg بود که پس از یک شات در یک شلوغ زمینه از نامزدها تبدیل به یک نام خانگی در طول دموکراتیک اولیه و در نهایت رفتن به کرایه خوبی در آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه قبل از حرکت خود را آهسته بود در طول مسابقات در متنوع تر متحده از نوادا و کارولینای جنوبی است.

زمانی که او اعلام کرد او اکتشافی کمیته در ژانویه 2019 رای دهندگان او را نمی دانم و یا خود را در موقعیت های سیاست و نمی تواند تلفظ نام خانوادگی.

“بوت لبه لبه” شد pronouncer از انواع گچ بری در سراسر مبارزات انتخاباتی کالا و حتی آراسته در سراسر یک دیوار در کل در ستاد.

در 38 سال, او در یک هزار ساله و جوانترین نامزد در این زمینه است. Buttigieg تکیه بر جوانان خود را امیدوار به یک نسل جدید از رهبری در واشنگتن دی سی و زد در یک پیام وحدت این کشور در یک پست-دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

او شروع به خود را در سالن های شهر درخواست رای دهندگان به تجسم روز را خورشید می آید تا بیش از امریکا و تهمت بود دیگر رئیس جمهور است.

“ما خواهد بود حتی بیشتر تقسیم و قطبی در آن روز, پس از آن ما در حال حاضر. فقط فرسوده از مبارزه خسته و زده تا بیش از سیاست است. و این بدان معنی است که ما در حال رفتن به نیاز به یک رئیس جمهور است که با تمرکز بر متحد کردن مردم آمریکا و شفا چه بوده است پاره و شکسته در میان ما” Buttigieg گفت: در شهر هال در نیوهمپشایر در ماه ژانویه است.

Buttigieg به عنوان اولین عمده همجنسگرا نامزد به کوه قابل اجرا برای رئیس جمهور, مبارزه کرد و در کنار او, شوهر, تصفیه و تزکیه که خود را توسعه یافته پایه فن در طول راه. در یکی از Buttigeig قدرتمند ترین لحظات او نیز شد اولین فرد از جامعه تجاوز به صحبت کردن علنی در یک مناظره ریاست جمهوری مرحله خود را در مورد بیرون آمدن.

در طول ABC News/Univision میزبانی بحث در سپتامبر Buttigieg به یاد می آورد که یک افسر نظامی در حالی که مستقر در افغانستان در سال 2014 در دوران “نمی بپرسید همین را بگویم که” در حالی که همچنین در خدمت به عنوان شهردار در یک دولت تحت سپس فرماندار مایک پنس.

“در یک نقطه خاص که آن را به حرفه ای شکست من تا به حال تعجب که آیا فقط تصدیق کرد که من که قرار بود به نهایی پایان دادن به زندگی حرفه ای حرفه ای شکست. من برگشتم از استقرار و متوجه شدم شما فقط به زندگی می کنند یک زندگی بود و من هنوز علاقه مند به دانستن آنچه در آن بود در عشق و دیگر هیچ, بنابراین من فقط بیرون آمد.”

برای Buttigieg وجود نداشت و شکست اما به جای حمایت قاطع خود را از جامعه است. پس از بیرون آمدن در یک op-ed در روزنامه های محلی خود را در طول سال 2015 انتخاب مجدد در سال انتخاب شد با 80 درصد آرا.

“شهردار Buttigieg زد باور نکردنی انتخاباتی که شکست سقف شیشه ای و الهام بی شماری تجاوز مردم به اجرا برای دفتر و وارد خدمات عمومی” گفت: Alphonso دیوید جمهور از کمپین حقوق بشر. “تاریخ خود را ساخت باز و صادقانه مبارزات انتخاباتی به نمایندگی به یک جامعه است که برای مدت طولانی بیش از حد تحت فشار قرار دادند از کانون توجه است. او به صدای میلیون ها نفر در سراسر کشور به مسائل اغلب نادیده گرفته شده است. او دفاع و پشتیبانی خود را برای حمایت از تجاوز برابری و به طور موثر بیان چگونه مسائل تبعیض و نابرابری شخصا تحت تاثیر او و خانواده اش بدون شک در حال حرکت کشور ما به سمت یک برابر جامعه است.”

Buttigieg در زمان متوسط بیشتر از مواضع برخی از نامزدهای دیگر در حزب خود. مهمترین آنها را مدیکر برای همه کسانی که می خواهند این طرح چپ خصوصی بیمه در محل و او مخالف دانشگاه آزاد برای همه است. به جای او پشتیبانی رایگان کالج برای کسانی که استطاعت آن را.

او خود را در آغوش گرفت underdog وضعیت در مسابقه و ثابت خود را به یک استاد جمع آوری کمک اغلب ضرب و شتم بیشتر نام های قابل توجه در هر سه ماهه. اما خود را در جمع آوری کمک های مردمی نیز آورده ستیز مشاجره با سن. الیزابت وارن در پایان 2019 بیش از حضور در وقایع خصوصی.

برای بسیاری از سال Buttigieg خصوصی جمع آوری اعانه شد بسته به فشار و مبارزات انتخاباتی خود را متوقف کرده بود با انتشار نامهای از bundlers اما پس از فشار از خبرنگاران و وارن آنها را باز کنید تا او البته تغییر در دسامبر اجازه می دهد رسانه ها و فاش کسانی که در جمع آوری پول برای مبارزات انتخاباتی خود را.

شهردار سابق بود که به طور مداوم نیاز به دفاع از خود را تجربه و این که آیا او واجد شرایط به فرمانده. خود را شکست خورده اجرا می شود برای ایندیانا خزانه دار دولت در سال 2010 و DNC صندلی در سال 2016 شد اغلب اشاره به عنوان unelectable و اشتباه نامزد را در مغلوب ساختن پیشی جستن در یک انتخابات عمومی ،

یکی از بزرگترین سیاسی کاستی بود عدم حمایت از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی. او ماند در حدود 2 ٪ در میان سیاه دموکراتیک رای دهندگان و دموکراتیک متمایل مستقل با توجه اخیر واشنگتن پست/ نظرسنجی ایپسوس.

برخی از علل بالقوه برای کم پشتیبانی از انتقاد او موفق به دریافت بیش از او در رابطه با ساکنان جنوب خم و تنزل از این شهر اولین بار, سیاه, رئیس پلیس داریل Boykins در سال 2012.

تیراندازی مرگ یک مرد سیاه و سفید, اریک لوگان توسط یک افسر پلیس در تابستان 2019 یکی از بزرگترین آزمون Buttigieg انتخاباتی.

خشم و سرخوردگی به سرعت گسترش در سراسر شهر و شهردار شد و مجبور به انصراف از حوادث در شهر نیویورک و لس آنجلس است که هفته به South Bend برای نظارت بر وضعیت و دیدار با اعضای جامعه و خانواده قربانی.

Buttigieg نیز کشیده تشکر. جیم Clyburn ماهی سرخ در کارولینای جنوبی که جمعه شب به خانه بازگشت و پیوستن به راهپیمایی و اعتراض زدند.

یک هفته بعد شهردار برگزار شد تاون هال با رئیس پلیس و هدف اعضای South Bend جامعه انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از حوادث مانند این از اتفاق می افتد.

خواست در طول ماه ژوئیه دموکراتیک بحث در مورد عدم سیاه افسران پلیس در جنوب خم شدن و عدم بهبود تنوع آن در طول تصدی خود به عنوان شهردار Buttigieg infamously اعتراف کرد “من می توانم آن را انجام داده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>