پرو coronavirus موارد خروش گذشته 100,000: به روز رسانی زنده

  • پرو تعداد تایید coronavirus موارد پیشی گرفته 100,000 ساخت آن کشور با دومین شماره از موارد در آمریکای جنوبی پس از برزیل.

  • این که گزارش 106,000 موارد در سطح جهانی بالاترین سطح در یک روز هنوز rasing نگرانی از گسترش COVID-19 در کشورهای فقیر.

  • چین را متهم کرده است که ما از لکه پکن و طفره رفتن از مسئولیت به چه کسی رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به ترک سازمان است.

  • در سطح جهان وجود داشته است بیش از 4.9 میلیون تایید موارد COVID-19 و بیش از 323,000 نفر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 1.7 میلیون نفر بهبود یافته اند.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, مه 20

20:22 GMT – قطر راه اندازی سرویس پیام برای محافظت از سلامت و حقوق کارگران داخلی

قطر امور اداری و توسعه کار و امور اجتماعی ایجاد کرده است یک سری از پیام های SMS در 12 زبان برای کمک به ارائه راهنمایی برای کارگران خانگی در COVID-19 و نحوه حفاظت از حقوق آنها.

این پروژه انجام شد و در conjuction با حمایت سازمان بین المللی کار پروژه برای دولت قطر Migrant-Rights.org و بین المللی داخلی فدراسیون کارگران (IDWF).

20:01 GMT – فوتبال-زنان بوندسلیگا به راه اندازی مجدد در مه 29

زنان بوندسلیگا را راه اندازی مجدد پس از coronavirus توقف در مه 29, آلمانی فدراسیون فوتبال (DFB) گفت: روز چهارشنبه پس از دیدار با این باشگاه است.

به DFB گفت: رقابت در میان رویدادهای ورزشی که تا به حال داده شده است و چراغ سبز به سر توسط مقامات بهداشت محلی که باید نهایی می گویند.

“من بسیار خوشحال هستم که باشگاه از زنان بوندسلیگا ابراز وحدت خود را در حمایت از ادامه فصل گفت:” DFB جمهور فریتز کلر.

19:46 GMT – پرو را تایید coronavirus موارد پیش افتادن از 100,000 – وزارت بهداشت

پرو تعداد تایید coronavirus موارد پیشی گرفته 100,000 وزارت بهداشت و درمان گزارش شده است.

وجود دارد 104,020 موارد تایید شده در این کشور آمریکای جنوبی است که در سراسر کشور تحت مستند از ماه مارس و مرگ و میر افزایش به 3,024 وزارت گفت.

Pediatric Multi-System Inflammatory Syndrome

پرو دومین شماره از COVID-19 موارد در آمریکای جنوبی پس از برزیل [فایل: Rodrigo Abd/AP]

19:24 GMT – اتریش معترضان خواستار پایان دادن به اقدامات ویروس

صدها نفر از مردم جمع آوری شده در وین مرکزی Heldenplatz مربع در اعتراض به اقدامات دولت اجرا برای مقابله با کروناویروس.

به منظور حفظ فاصله مورد نیاز یک متر بین هر یک از دیگر مردم ایستاده بودند در آن تصویر یک بچه فیل – یک مرجع به یک دولت کمپین درخواست از مردم برای حفظ حداقل “طول یک بچه فیل” بین هر یک از دیگر ،

19:06 GMT – ‘بزرگترین افطار’ آنلاین تنظیم برای قرار دادن تا با برجسته سخنرانان صف

بریتانیا در ماه رمضان چادر پروژه برگزار خواهد شد یک جهانی آنلاین افطار از مارس 19-20 که دیدن هزاران نفر از مردم از سراسر جهان گرد هم می آیند برای استراحت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این رویداد که مداوم بوده است در طول این ماه رمضان را از ویژگی های یک لیست از سخنرانان از جمله سابق ستاره فوتبال و سویل F. C, بازیکن, Fred عمر Kanoute هالیوود, ستاره Riz احمد و رسانه های شخصیت مشعل حسین.

18:45 GMT – مرکل می بیند ‘مراحل بیشتر و’ آینده به سهولت کشورهای در حال توسعه’ بدهی

جامعه بین المللی ممکن است به زودی به “اقدامات بیشتر” برای سهولت در کشورهای در حال توسعه’ بدهی بالای پرداخت یخ تصمیم ماه گذشته آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت.

“ما در زمان یک گام درست با بدهی در مهلت قانونی توسط G20 در پاریس, باشگاه, اما آن را تنها یک توقف” در بازپرداخت مرکل به خبرنگاران در برلین.

در مذاکرات با سران گروه های اقتصادی از جمله تجارت جهانی سازمان بین المللی کار, سازمان, بانک جهانی, صندوق بین المللی پول و سازمان همکاری اقتصادی و توسعه “این قطعا مشخص است که این ممکن است مرحله نهایی” مرکل اضافه شده است.

ماه گذشته G20 فرانسه و باشگاه طلبکار سازمان ملل توافق کردند که به صرف بیشتر پرداخت بدهی برای فقیرترین کشورهای جهان در سال 2020 به عنوان یک نتیجه از coronavirus بحران است.

18:20 به وقت تهران – بولیوی وزیر بهداشت برای فساد دستگیر بیش از هواکش: رئیس پلیس

بولیوی وزیر بهداشت Marcelo Navajas بازداشت شده است به ظن فساد مربوط به بیش از قیمت خرید coronavirus, پنکه, رئیس پلیس روز چهارشنبه گفت:.

Navajas بازداشت شده بود توسط پلیس در La Paz, سرهنگ ایوان Rojas گفت: یک روز پس از رییس جمهور موقت جانین Anez دستور رسیدگی به فساد ممکن است.

Bolivia street

بولیوی گزارش شده بیش از 4800 coronavirus موارد و 189 مرگ و میر به تاریخ [فایل: مانوئل Claure/رویترز]

18:08 GMT – Pompeo, تماس, چین, ویروس, پاسخ, ‘ناچیز’ نسبت به آسیب انجام می شود

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo زمان تازه هدف در چین بیش از coronavirus روز چهارشنبه در تماس تلفنی با 2 میلیارد دلار پکن متعهد شده است برای مبارزه با این بیماری همه گیر “لاشی” در مقایسه با صدها هزار نفر از زندگی را از دست داده و هزاران میلیارد دلار خسارت.

Pompeo را رد کرد رئیس جمهور چین ادعا می کنند که پکن به حال عمل کرده و با شفافیت پس از شیوع بیماری در چین و گفت: اگر Xi خواست نشان دهد که او باید با برگزاری یک کنفرانس خبری و اجازه می دهد تا خبرنگاران از او بخواهید هر چیزی را دوست داشت.

17:50 GMT – میمون مطالعات تشویق برای coronavirus واکسن

دو مطالعه در میمون ها ارائه برخی از اولین شواهد علمی که بازمانده COVID-19 مارس در نتیجه ایمنی از عفونت مجدد و همچنین به عنوان یک نشانه مثبت است که واکسن در حال توسعه ممکن است موفق شوند.

در یکی از مطالعات جدید محققان آلوده نه میمون جدید با کوروناویروس. بعد از بهبود این تیم در معرض آنها به این ویروس دوباره و حیوانات بیمار نیست.

در مطالعه دوم محققان همان درمان 25 میمون ها با آزمايش واکسن و سپس در معرض آنها را به کوروناویروس. در واکسینه کردن حیوانات “ما شاهد قابل توجهی درجه حفاظت” گفت: دکتر دن Barouch.

کنفرانس جهانی به دنبال بالا بردن $8bn برای coronavirus واکسن

17:35 GMT – یونان به راه اندازی مجدد گردشگری اواسط ماه ژوئن پروازهای بین المللی جولای 1

یونان را راه اندازی مجدد آن فصل گردشگری در 15 ژوئن و به تدریج بازگرداندن پروازهای بین المللی از ژوئیه 1 به تقویت اقتصاد خود را پس از ویروس مستند, نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis گفت.

با یونان رنج می برند کمتر از 170 COVID-19 مرگ و میر بیش از دو ماه به همه گیر Mitsotakis گفت: این کشور پاسخ سریع به این ویروس خواهد بود “گذرنامه ایمنی و اعتبار و سلامت” برای جذب بازدید کننده.

“گردشگری شروع دوره 15 ژوئن هنگامی که فصلی هتل ها می تواند بازگشایی و مستقیم پروازهای بین المللی به ما توریستی را به تدریج شروع ژوئیه 1” Mitsotakis گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ،

17:15 GMT – که گزارش اکثر coronavirus موارد در یک روز نگران کشورهای فقیر

وجود دارد 106,000 جدید موارد جدید عفونت کروناویروس ثبت شده در سراسر جهان در 24 ساعت گذشته – بیشتر در یک روز و در عین حال سازمان بهداشت جهانی گفت: ابراز نگرانی برای کشورهای فقیر حتی به عنوان غنی آنهایی که از ظهور مستند.

“ما هنوز راه طولانی برای رفتن در این بیماری همه گیر” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus یک کنفرانس خبری گفت. “ما بسیار نگران افزایش موارد در پایین و کشورهای با درآمد متوسط.”

16:56 GMT – نظر: مانند هند و سریلانکا است که با استفاده از coronavirus به stigmatise مسلمانان

در هندوستان پس از ظهور COVID-19, اعضای این کشور 200 میلیون مسلمان قوی جامعه بارها و بارها متهم بودن “سوپر پخش” از coronavirus هر دو توسط رسانه ها و حاکم هندو ملی, Bharatiya Janata Party (BJP).

در کشور همسایه سریلانکا دولت تصمیم به استفاده از این بیماری همه گیر به عنوان بهانه ای برای stigmatise مسلمانان و پندر را از دست بدهند.

اینجا بیشتر بخوانید.

16:34 GMT – ترکیه می گوید کم خطر دوم شیوع باز می شود به کنترل گردشگری

ترکیه می کند در معرض خطر موج دوم از عفونت های جدید کروناویروس در حال حاضر وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت:, و اضافه کرد که آنکارا آماده برای شروع آنچه که او به نام کنترل گردشگری سلامت با 31 کشور که از روز شنبه.

Koca نیز گفت: محدودیت های مسافرتی برای شهروندان ارشد بود به کاسته در روزهای آینده.

ترکیه روزانه تعداد COVID-19 موارد کاهش یافته است به حدود 1000 نفر از سراسر 4,500 ماه گذشته. رسمی آن coronavirus مرگ و میر می ایستد در 4,199 با بیش از 110,000 مردم داشتن بازیافت.

16:10 به وقت تهران هند – اجازه می دهد تا برخی از پروازهای داخلی از مه 25 – وزیر

هند اجازه خواهد داد که شرکت های هواپیمایی برای شروع برخی از پروازهای داخلی از 25 مه آن هواپیمایی کشوری گفت: روز یکشنبه دو ماه پس از این کشور تحمیل ممنوعیت سفر هوایی به آن رفت به lockdown برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“داخلی, عمران, حمل و نقل هوایی عملیات را recommence در یک کالیبره شیوه ای از دوشنبه” وزیر Hardeep سینگ پوری گفت: در توییتر.

پوری گفت: همه شرکت های هواپیمایی و فرودگاه مطلع هستند به آماده شدن برای عملیات از مارس 25 و که وزارت خواهد موضوع راهنمای مسافر جنبش به طور جداگانه.

هند مستند: روایت از نابرابری و اسلام هراسی | گوش دادن پست (کامل)

15:50 GMT – ایتالیایی ها اجازه مو خود را به عنوان coronavirus محدودیت کاسته

دولت ایتالیا است که اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی به تدریج در امید به احیای اقتصاد بدون تحریک موج دوم از عفونت.

ایتالیا پرداخت کرده است یکی از بالاترین قیمت های جهانی و همه گیر با بیش از 32,000 مرگ و میر و در مورد 225,000 آلوده.

اینجا بیشتر بخوانید.

15:27 GMT – برزیل توصیه کلروکين به درمان حتی موارد خفیف

برزیل وزارت بهداشت توصیه کرده است با استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین برای درمان حتی در موارد خفیف COVID-19 درمان جمهور Jair Bolsonaro برای تحت فشار قرار دادند با وجود فقدان شواهد قطعی از اثر خود را.

جدید فدرال دستورالعمل های منتشر شده توسط وزارت توصیه پزشکان تجویز داروهای ضد مالاریا از شروع علائم کروناویروس عفونت با آنتی بیوتیک آزیترومایسین.

بیماران مورد نیاز خواهد بود به ثبت نام در یک چشم پوشی تصدیق آنها مطلع شده است از عوارض جانبی بالقوه از جمله قلب و کبد و اختلال در شبکیه چشم آسیب “و حتی مرگ است.”

Jair Bolsonaro Bolsonaro است و در مقایسه با کروناویروس جدید به یک کمی آنفولانزا و محکوم کرد ‘هیستری’ در اطراف آن استدلال مستند اقدامات را آغاز کند یک بحران اقتصادی است که می تواند باعث مرگ و درد و رنج از ویروس خود را [آدریانو ماچادو/رویترز]

15:05 GMT – نیجریه پزشکان به اعتصاب بیش از درمان توسط پلیس در طول مستند

پزشکان در پایتخت تجاری نیجریه لاگوس را در اعتصاب به دلیل آنچه که آنها را به عنوان آزار و اذیت پلیس سلامت و بهداشت کارگران در تلاش برای حرکت از طریق این شهر به درمان بیماران در طول یک coronavirus مقررات منع رفت و آمد.

نیجریه انجمن پزشکی (NMA) پزشکان اتحادیه گفت: آن را به حال تبدیل به ناامن برای اعضای آن به “در ادامه به ارائه مراقبت های بهداشتی در حال حاضر اشتباه تنظیم”.

آن را با ذکر یک مثال که در آن گفت: یک آمبولانس حامل یک بیمار بود “مانع از حرکت به مقصد در حالی که حضور در healthworkers اذیت شد و به طور موقت بازداشت شده اند”.

Covid-19 restrictions eased in Lagos

نیجریه تا به حال بیش از 6000 مورد تأیید ویروس و 192 مرگ و میر [Adeyinka یوسف/Anadolu]

14:45 GMT – آلمان حرکت به ‘پاک کردن’ صنعت گوشت پس از شیوع ویروس

دولت آلمان ممنوع استفاده از پیمانکاران فرعی در صنعت گوشت پس از یک رشته از coronavirus عفونت در میان عمدتا خارجی کارگران کشتارگاه موجب زنگ.

“از آن زمان به تمیز کردن بخش” وزیر کار Hubertus Heil به خبرنگاران گفت: پس از آنگلا مرکل صدر اعظم کابینه توافق شده در مقررات سختگیرانه تر.

از 1 ژانویه تا سال 2021 کشتارگاهها و گوشت فرآوری گیاهان را به طور مستقیم به استخدام کارگران خود را پایان دادن به بحث عمل با تکیه بر زنجیره ای از پیمانکاران فرعی برای تامین کارگران از خارج از کشور اغلب از بلغارستان و رومانی.

14:35 GMT – اتحادیه اروپا ‘صرفه چهار’ را برای خود ویروس کمک طرح: هلندی PM

چهار کشور اروپایی را پیشنهاد سخت تر جایگزین به فرانسه و آلمان صندوق برای کمک به اقتصاد از طریق coronavirus بحران نخست وزیر هلند گفت.

هلند دانمارک و سوئد – لقب “صرفه چهار” – اصرار بر بیشتر تضمین می کند که کشورهای کمک خواهد تصویب اصلاحات و این که هر گونه کمک و باید در قالب وام نه کمک مالی.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و آنگلا مرکل روز دوشنبه پیشنهاد 500 میلیارد یورو ($546 میلیارد دلار) از صندوق به ترمیم اقتصاد ویران این بیماری همه گیر.

مخفی coronavirus تراژدی: هلندی سالمندان را فراموش کرده اید در همه گیر

14:15 GMT – دادگاه اسرائیل می گوید نتانیاهو او به نظر می رسد باید در شروع محاکمه

یک دادگاه اسرائیلی رد درخواست نخست وزیر بنیامین نتانیاهو به غیبت باز از خود فساد محاکمه هفته آینده گفت: او باید پایبند عمل از شنیدن این اتهامات در فرد است.

نتانیاهو خواسته بود Jerusalem District دادگاه معاف می شود از مارس 24 تفهیم اتهام, deeming این رویداد تشریفات و با این استدلال که آوردن محافظان خود خواهد بود یک اتلاف بودجه عمومی و فشار بر coronavirus قوانین در برابر جماعت.

13:55 GMT – انگلیس آماده حمایت از رولز رویس کارکنان بیش از کاهش شغل

دولت بریتانیا آمادگی خود را برای کمک به کسانی که تحت تاثیر یک طرح در موتور ساز رولز-رویس به برش حداقل 9,000 مشاغل سخنگوی نخست وزیر بوریس جانسون گفت.

سخنگوی گفت که اگر چه این طرح به کاهش بیش از یک ششم از رولز رویس نیروی کار شد خبر ناراحت کننده برای کارمندان دولت خواهد بود آماده برای کمک به آنها و کار با رولز رویس و دیگر شرکت ها در حمایت از این بخش است.

13:39 GMT – اسپانیا PM خواستار وحدت به عنوان او را هل می دهد به گسترش مستند

رو به رشد سیاسی اپوزیسیون و تظاهرات در خیابان های اسپانیا پدرو سانچز به نام برای وحدت خود را به عنوان دولت اقلیت به دنبال موافقت مجلس شورای اسلامی برای گسترش مستند.

گلدان-کوبیدن تظاهرکنندگان در خیابان های شهرهای مختلف به تقاضا سانچز دولت واریز بیش از آن در دست زدن به بحران و ممانعت از آزادی های اساسی.

“این اسپانیایی افرادی که متوقف ویروس با هم… هیچ کس حق هدر دادن آنچه که ما بدست آورده ایم در طول این هفته از زندان” نخست وزیر گفت: مجلس است که انتظار می رود به بازگشت تمدید وضعیت اضطراری تا 6 ژوئن.

Spanish protest - reuters

سانچز آمده است تحت سنگین criticims برای دولت خود را از دست داده و coronavirus بحران [Jon نازکا/رویترز]

13:20 به وقت تهران – مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش چینی ‘بی کفایتی’ برای ‘توده در سراسر جهان به قتل’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره شدت انتقاد کرد و در چین بیش از coronavirus همه گیر سرزنش پکن برای “توده ای در سراسر جهان به قتل”
.
صبح زود صدای جیر جیر که همچنین با اشاره به ناشناس “wacko در چین” شد آخرین گرم حرف از کاخ سفید که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن است ساخت حملات در پکن محور خود را در ماه نوامبر انتخاب مجدد پیشنهاد.

“آن ‘بی کفایتی از چین, و هیچ چیز دیگری که آیا این توده ها در سراسر جهان به قتل” رئیس جمهور توییتی.

13:05 GMT – Marks & Spencer, هشدار نسبت به اپیدمی تاثیر به عنوان سود نصف

انگلیسی-لباس-به-مواد غذایی خرده فروش, Marks & Spencer اعلام کرد رکود در سود سالیانه آن را به عنوان رزرو قابل ملاحظه اتهام اواخر از شیوع کروناویروس و گفت: این کاهش هزینه ها.

سود خالص سقوط 49.5 درصد به £27.4 میلیون دلار ($33 میلیون 30 میلیون یورو) در 12 ماه مارس 28 از یک سال قبل, M&S گفت: در یک بیانیه درآمد.

گروه رزرو £52 میلیون شارژ در ماه مارس تا حد زیادی با توجه به COVID-19.


سلام این Usaid صدیقی در دوحه مصرف voer از من collegue فرح نجار.


12:30 به وقت تهران – اوکراین بیشتر به سهولت coronavirus مستند

دولت تصمیم گرفته است برای سهولت در سراسر کشور مستند اقدامات شامل coronavirus همه گیر از 22 مه نخست وزیر Denys Shmygal گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی دولت نشست.

دولت اجازه خواهد داد که هتل ها به بازگشایی و حمل و نقل عمومی برای از سرگیری عملیات در شهرستانها از 22 مه در حالی که مهد کودک اجازه خواهد داشت برای بازگشایی از مارس 25 بعد از اجرای برخی از اقدامات احتیاطی.

پیشتر در ماه مه اوکراین, باز, پارک ها و مناطق تفریحی و اجازه برخی از مغازه ها مانند کسانی که متخصص در کالاهای خانگی و یا پارچه را باز کنید.

12:00 GMT – هند داخلی سفر هوایی به سر on May 25

داخلی مسافرت هوایی را از سر در هند در 25 مه پس از دو ماه تعطیلی معرفی شده در پاسخ به کروناویروس گیر یک وزیر را اعلام کرد.

“همه فرودگاه و هوایی مطلع هستند به آماده شدن برای عملیات از 25 مه” هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری گفت: در توییتر.

دولت متوقف تمام پروازهای داخلی و بین المللی در 25 مارس آن را به عنوان شروع در سراسر کشور مستند به توقف گسترش coronavirus.

11:45 GMT – پاکستان قانونگذار می میرد از coronavirus

یک قانونگذار محلی در پاکستان کشته پیمانکاری COVID-19 بیمارستان, مقامات گفت: به مناسبت اول مرگ یک شخصیت سیاسی در جنوب کشور آسیایی از این بیماری است.

شاهین رضا یک زن 65 ساله زن عضو مجمع استانی پنجاب این کشور بزرگترین استان درگذشت در بیمارستان مایو در شهر شرقی لاهور.

رضا متعلق به حزب حاکم نخست وزیر عمران خان و انتخاب شد بر روی یک صندلی محفوظ است برای زنان. سهشنبه بیشترین مرگ و میر گزارش شده در یک روز در 46 در کشور است.

11:30 GMT – کانادا واعظ بازداشت در میانمار برای برگزاری خدمات

میانمار پلیس کانادا یک کشیش به اتهام برگزاری یک سرویس در سرپیچی از coronavirus ممنوعیت تجمع جرم و پس از آن او و ده ها تن از پیروان خود و خانواده خود را آلوده شد.

میانمار-متولد واعظ دیوید Lah, 43, گرفته شده است به یک یانگون دادگاه که در آن او به اتهام نقض بلایای طبیعی و مدیریت قانون است.

MYANMAR - CANADA - HEALTH - VIRUS

تورنتو-بر اساس Lah که اغلب بازدیدکننده داشته است خود را در سرزمین مادری میانمار برای خطبه تورهای صورت می تواند سه سال پشت میله های زندان اگر محکوم [خبرگزاری فرانسه]

فیلم های پدید آمده در اوایل ماه آوریل نشان Lah پیشرو در خدمات که در آن او ادعا کرد که مسیحیان خواهد بود امان از این بیماری همه گیر.

10:05 GMT – اشاره به این حادثه تلخ: کشورهای آفریقایی ممکن است در امان بدترین بیماری همه گیر

نسبتا کم تعداد موارد تایید شده در آفریقا “مطرح شده امید که کشورهای آفریقایی ممکن است در امان بدترین بیماری همه گیر”, دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: در حالی که استقبال از این قاره برای پاسخ سریع به این بیماری همه گیر.

اشاره به این حادثه تلخ اما هشدار داد که میلیون ها نفر از مردم در آفریقا می تواند تحت فشار قرار دادند به فقر شدید به علت این بیماری همه گیر.

“همه گیر … را تشدید دیرینه نابرابری و تشدید گرسنگی و سوء تغذیه و آسیب پذیری به بیماری” اشاره به این حادثه تلخ گفت.

پس از همه گیر است که هنوز در آن “اوایل روز” در آفریقا تاکید کرد که “اختلال تشدید می تواند به سرعت”.

اینجا بیشتر بخوانید.

09:49 GMT – نخست وزیر روسیه می گوید شیوع رسیدن به stabler فاز

روسیه شیوع کروناویروس در حال ورود به یک ثبات بیشتر در فاز نخست وزیر میخائیل Mishustin گفت: در حالی که هشدار دهنده است که محدودیت ها برداشته شود باید با دقت در 17 مناطقی که این حرکت شده اند -.

روسیه coronavirus موارد پیشی گرفته 300,000 اما با کمترین روزانه افزایش عفونت پس از آوریل 1.

09:22 GMT – مجازی سافاری کمک به جذب حمایت برای پارک حیات وحش آفریقا

مجازی سافاری در حال کمک به منحرف کردن اذهان مردم تحت مستندات در حالی که جذب به شدت مورد نیاز برای حمایت از حیات وحش آفریقا پارک ضربه سخت ناپدید شدن گردشگران است.

برخی از حیات وحش کنیا گردشگری اپراتور های در حال پخش زنده از سافاری در رسانه های اجتماعی به این امید که بهره در معرض خطر انقراض و گونه های دیگر محو کند.

Ol Pejeta محافظت از کارگران ایجاد کرده اند “مبل صفری” رانندگی در اطراف فیلمبرداری با گوشی های هوشمند از باز بالا از وسیله نقلیه.

“یکی از راه های ما در حال تلاش برای نوآوری است که به دنبال در مجازی راه آوردن حیات وحش به مردم خانه های خود را به تلویزیون و به تلفن خود گفت:” Ol Pejeta مدیر عامل ریچارد Vigne.

09:17 GMT – تعداد موارد در مالزی تاپ 7,000

مالزی وزارت بهداشت گزارش 31 کروناویروس جدید, موارد مصرف تجمعی کل به 7,009 عفونت.

جدید میلادی به ثبت خروج تعداد کل مرگ و میر در 114.

08:41 GMT – آلمان حرکت می کند برای محافظت از بهداشت و درمان از شرکت های خارجی تصاحب

دولت آلمان به خودی خود قدرت های جدید را وتو خصمانه خارجی تصاحب مناقصه برای بهداشت و درمان شرکت های اندازه گیری طراحی شده برای اطمینان از یک منبع مداوم از محصولات ضروری در طول coronavirus بحران است.

مقررات تصویب شده در جلسه هیئت دولت اجازه خواهد داد که دولت برای جلوگیری از خارجی تصاحب از سازندگان واکسن پیش ساز مواد شیمیایی و داروها و تجهیزات حفاظتی و یا تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی.

Coronavirus testing site in Berlin

مقامات بهداشت در یک آزمایش در ایستگاه Festplatz, Mitte Berlin, Germany [فایل: Abdulhamid Hosbas/Anadolu]

08:39 GMT – انگلستان هنوز در حال کار کردن قرنطینه برنامه ریزی برای ورود به کشور

دولت بریتانیا هنوز هم کار بر روی جزئیات چگونه آن را پیاده سازی قرنطینه اقدامات برای مردم ورود به کشور, وزیر کشور Priti پاتل گفت.

“ما هنوز در حال توسعه اقدامات” پاتل گفت: در طی یک مصاحبه در LBC رادیو.

“در شرایط چگونه این کار ما خواهد بود با اعلام این مدت کوتاهی,” او گفت: تنها تایید که در طول مدت قرنطینه خواهد بود 14 روز.

08:14 GMT – فیلیپین گزارش 279 جدید موارد مرگ و میر پنج

فیلیپین’ وزارت بهداشت ثبت 279 اضافی تایید coronavirus موارد بالاترین افزایش روزانه در نه روز و پنج اضافی مرگ و میر.

در بولتن وزارت گفت: مجموع مرگ و میر رسیده بود 842 در حالی که عفونت افزایش یافته است به 13,221 با مجموع بهبود افزایش 89 به 2,932.

وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو گفت: جامعه آمریکا و هزینه هایی که این کشور در حال حاضر رو به یک موج دوم از عفونت با اولین اتفاق می افتد در ماه ژانویه که سه نفر مردم چین از ووهان آزمایش مثبت از ویروس.

Philippines Eases Lockdown Amid The Coronavirus Pandemic

رانندگان در یک قرنطینه پاسگاه پس از دولت آرام مستند اقدامات و مجاز بیشتر صنایع به سر در Marikina مترو مانیل فیلیپین [عزرا Acayan/گتی ایماژ]

07:53 GMT – جهانی تعدادی از موارد منجر به برتری 4.9 میلیون

تعداد کل موارد مثبت در سراسر جهان بیش از 4.9 میلیون, با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده است.

در حالی که جهانی مرگ و میر می ایستد در 323,345 حدود 1.7 میلیون نفر از بهبود از این بیماری است.

07:43 GMT – دانشگاه کمبریج حرکت سخنرانی آنلاین تا تابستان 2021

دانشگاه کمبریج تبدیل شده است اولین دانشگاه به اعلام اقدامات به صورت کامل 2020-2021 سال تحصیلی و گفت که آن را به حرکت تمام سخنرانی های آنلاین, با توجه به مطبوعات گزارش کانون.

ممکن است ممکن است برای کوچکتر آموزش گروه را اگر آنها مطابقت فیزیکی-فاصله مورد نیاز این دانشگاه گفت:, و اضافه کرد که این تصمیم مورد بررسی قرار خواهد گرفت, باید وجود داشته باشد هر گونه تغییر به “رسمی مشاوره در کروناویروس”.

07:37 GMT – تعداد موارد در روسیه پیشی 300,000

روسیه گزارش 8,764 جدید موارد پایین ترین آن روزانه افزایش از ماه مه 2 نظر گرفتن تعداد کل مستند عفونت به 308,705.

این کشور coronavirus پاسخ مرکز گفت: 135 نفر فوت کرده در 24 ساعت گذشته, گرفتن تلفات از این ویروس به 2,972.

Coronavirus cases in Russia exceed 300 thousands

روسیه گزارش شده است که تعداد از 308,705 مستند عفونت [Sefa Karacan/Anadolu]

06:58 GMT – تایلند می گوید که انتظار دارد یک واکسن در سال آینده پس از آزمایش در موش

تایلند انتظار دارد به یک coronavirus واکسن آماده سال آینده یک مقام ارشد گفت: پس از پیدا کردن مثبت نتایج آزمایش در موش سوری.

تایلند آغاز خواهد شد تست mRNA (messenger RNA) واکسن در میمون ها در هفته آینده پس از انجام موفقیت آمیز آزمایش در موش گفت: Taweesin Wisanuyothin سخنگوی دولت در مرکز COVID-19 وضعیت دولت است.

تایلندی واکسن در حال توسعه ملی واکسن موسسه گروه علوم پزشکی و دانشگاه Chulalongkorn را واکسن مرکز تحقیقات.

06:33 GMT – اسپانیایی دستور به پوشیدن ماسک اگر فاصله امکان پذیر نیست

دولتی اسپانیا ساخته شده آن را برای همه اجباری بیش از شش به پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی و آنهایی که آن را غیر ممکن است برای نگه داشتن بیش از دو متر (شش پا) از هم جدا.

وزارت بهداشت در اسپانیا یکی از سخت ترین-آمار کشور گفت: اقدامات مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

The coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Barcelona

در اسپانیا مردم را مجبور به پوشیدن ماسک محافظ اگر آنها نمی تواند باقی می ماند حداقل دو متر از هم جدا [Nacho Doce//رویترز]

06:24 GMT – بریتانیا رولز-رویس برای دراز کردن 9,000

انگلیسی, موتور ساز رولز رویس گفت که این امر نیاز به ذخیره کردن حداقل 9,000 از آن 52,000 کارکنان به هزینه صرفه جویی سالانه 1.3 میلیارد پوند ($1.59 میلیارد دلار) آن را به عنوان به دنبال مقابله با رکود در سفر هوایی ناشی از این بیماری همه گیر.

“ما پیشنهاد ساماندهی عمده کسب و کار ما برای انطباق با سطح جدیدی از تقاضای ما از دیدن” رئیس اجرایی وارن شرق در بیانیه ای گفت.

“به عنوان یک نتیجه ما انتظار داریم از دست دادن حداقل 9,000 نقش از ما نیروی کار جهانی 52,000.”

این کار ضرر و زیان بیشتر خواهد بود و در آن عمران و هوا فضا, کسب و کار, شرکت گفت: آن را به عنوان شروع رایزنی با اتحادیه های کارگری.

06:11 GMT – لهستانی مدارس ممکن است باقی می ماند بسته تا پایان ماه ژوئن

لهستانی مدارس خواهد شد و به احتمال زیاد باقی مانده تا پایان ماه ژوئن هنگامی که کودکان شروع تعطیلات تابستانی سخنگوی دولت Piotr مولر گفت: رادیو عمومی.

مدارس بسته شده اند و از ماه مارس زمانی که لهستان خود را تایید اولین مورد از coronavirus. توسط مه 25, آنها شروع خواهد شد ارائه مهدکودک برای جوانترین کودکان, اگر چه تدریس خواهد شد و هنوز هم انجام می شود آنلاین.

در سال تحصیلی جاری به پایان می رسد در تاریخ 26 ژوئن و پس از دو ماه تعطیلات در ماه های ژوئیه و اوت.

سلام این فرح نجار مصرف بیش از همکار من کیت Mayberry.

05:30 به وقت تهران –

من توزیع این وبلاگ برای همکاران من در دوحه در مدت کوتاهی. خلاصه ای از تحولات این صبح – برزیل تا به حال یک رکورد تعداد مرگ و میر برای یک روز بر ما ستایش تایوان COVID-19 پاسخ به عنوان رئیس جمهور Tsai و نشستند ون افتتاح شد برای دومین دوره استونی آغاز شده است و آزمون به صورت دیجیتال ایمنی گذرنامه و سنگاپور تحویل حکم اعدام توسط زوم.

04:35 – مرد محکوم به مرگ با زوم تماس در سنگاپور در میان دادگاه محدودیت

یک مرد بوده است محکوم به قطع در سنگاپور از طریق زوم تصویری-تماس اولین بار در شهرستان دولت تحویل داده شده است یک حکم اعدام از راه دور.

Punithan Genasan 37 ساله در مالزی به اعدام محکوم شد را برای نقش خود در سال 2011 معامله مواد مخدر روز جمعه در اسناد دادگاه نشان داد. سنگاپور تحت مستند به تلاش و محدود کردن یکی از بالاترین coronavirus نرخ در آسیا است.

“برای ایمنی از همه درگیر در دادرسی, دادرسی برای دادستان عمومی و انقلاب v Punithan A/L Genasan انجام شد تصویری-کنفرانس” سخنگوی سنگاپور دیوان عالی کشور گفت: در پاسخ به رویترز’ news agency سوالات با استناد به محدودیت های اعمال شده برای به حداقل رساندن این ویروس را گسترش.

Singapore supreme court

سنگاپور دیوان عالی کشور محکوم به اعدام در مالزی به اعدام در زوم تماس [ادگار سو/رویترز]

این اولین پرونده که حکم اعدام تلفظ شد توسط کنترل از راه دور شنوایی در سنگاپور سخنگوی اضافه شده است.

Genasan وکیل پیتر فرناندو تایید مشتری خود را دریافت حکم قاضی در یک زوم تماس است و با توجه به درخواست تجدید نظر. در حالی که گروه های حقوق بشر را مورد انتقاد قرار استفاده از زوم در پایتخت موارد فرناندو گفت: “نمی شی چون آن را تنها به دریافت حکم قاضی است که می تواند وضوح شنیده می شود و دیگر هیچ استدلال حقوقی ارائه شد.

04:20 GMT – مالزی حملات به مهاجران در منطقه تحت افزایش مستند

رسانه های محلی در مالزی به گزارش مقامات را آغاز کرده اند حمله به مهاجران مستند نشده در منطقه کوالا لامپور است که تحت افزایش مستند.

روزنامه استار گزارش مهاجرت کامیون ورود پتالینگ جایا شهر در صبح روز چهارشنبه و که پلیس ارائه کمک.

در یک بیانیه های محلی و MP ماریا چانه عبدالله بود که توزیع کمک های غذایی هنگامی که کامیون وارد به مقامات برای جلوگیری از استفاده از COVID-19 به عنوان بهانه ای برای سرکوب شدند.

“هیچ کس نباید در مواجهه با چنین هتک ابرو به خصوص در زمان بحران مانند این” او گفت:.

شده اند وجود دارد حملات قبلا در سایر نقاط شهر با جمعیت زیادی از مهاجران.

پتالینگ جایا شهر قدیمی مهر و موم شده بود خاموش پشت خاردار در مارس 10 بعد از سنبله در coronavirus موارد مرتبط به یک بازار مواد غذایی در منطقه با هیچ کس مجاز در داخل یا خارج. افزایش مستند است که با توجه به پایان مارس 23.

04:05 GMT – استونی آغاز می شود تست دیجیتال ایمنی گذرنامه برای محل کار

استونی آغاز شده تست یکی از اولین بار در جهان دیجیتال ایمنی گذرنامه با توجه به بازگشت به کار یک ائتلاف از شرکت های فن آوری پزشکی کارشناسان و مقامات دولت محلی در حال توسعه این برنامه.

دستگاه جمع آوری تست داده و اجازه می دهد تا مردم برای به اشتراک گذاشتن وضعیت سلامت خود را با یک شخص ثالث از طریق موقت QR کد.

Taavet Hinrikus بنیانگذار Transferwise و یک عضو از بازگشت به کار به رویترز گفت ایمنی گذرنامه در نظر گرفته شده بود به “کاهش ترس و تحریک جوامع در سراسر جهان به حرکت در زندگی خود را در میان همه گیر.”

02:00 GMT – ونزوئلا تحمیل حکومت جدید در کلید شهرهای مرزی

ونزوئلا تحمیل حکومت جدید در تعدادی از شهرهای در امتداد مرز خود را با کلمبیا و برزیل پس از یک پرش در coronavirus موارد است.

وزیر اطلاعات خورخه رودریگز گفت که این کشور تا به حال تایید 131 موارد جدید در 24 ساعت گذشته – بیشتر در یک روز – 110 از کسانی که در افرادی که در حال بازگشت از خارج از کشور.

بسیاری از ونزوئلا را ترک کرده اند این کشور به دلیل سقوط اقتصادی, پیدا کردن کار در کشورهای اطراف از جمله کلمبیا و پرو و اکوادور. کسانی که بازگشت به صرف 14 روز در قرنطینه در پناهگاه در مرز.

01:45 GMT – ما میاد تایوان همه گیر پاسخ در تحلیف پیام

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo روز سه شنبه ستایش تایوان coronavirus پاسخ آن را خواستار یک شریک قابل اعتماد در بیانیه ای ضمن تبریک رئیس جمهور Tsai و نشستند ون در دوره دوم; کلمات بود که در تضاد اخیر آمریکا در انتقاد از چین است.

“ما باید یک چشم انداز مشترک برای منطقه یک که شامل قانون شفافیت رفاه و امنیت برای همه Pompeo در بیانیه ای گفت. “اخیر COVID-19 pandemic ارائه یک فرصت برای جامعه بین المللی به دلیل تایوان pandemic-مدل پاسخ شایسته تقلید.”

Tsai که موفق به کسب یک پیروزی در انتخابات ژانویه, تا به حال مراسم در روز یکشنبه است. چین ادعا می کند خود حکومت تایوان را به عنوان خود را.

01:10 GMT – استرالیا نیو ساوت ولز به سهولت داخلی محدودیت های مسافرتی

برتر Gladys Berejiklian می گوید زندگی مردم در نیو ساوت ولز خواهد بود قادر به گرفتن تعطیلات در استرالیا دولت از آغاز ماه ژوئن.

گالری های هنری و موزه ها نیز بازگشایی اما Berejiklian مردم هشدار داد که نیاز به انطباق به دلیل برخی فیزیکی-فاصله اقدامات باقی خواهد ماند.

“ما می خواهیم مردم را به لذت بردن از خود بود اما در همان زمان, لطفا می دانم که هیچ چیز ما همان است که در طول یک بیماری همه گیر” او گفت: در یک کنفرانس رسانه ای کنفرانس.

00:10 به وقت تهران برزیل – گزارش رکورد روزانه مرگ و میر

برزیل روزانه مرگ و میر از این کروناویروس جدید به یک رکورد 1,179 در روز سه شنبه.

بالاترین روزانه تلفات قبل از آن تا به حال شده در مارس 12 881 نفر کشته شدند. همه گیر کشته شدن حداقل 17,971 مردم در برزیل, با توجه به وزارت بهداشت.

جناح راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد خود را برای دست زدن به شیوع این بیماری شده است و آوازی حریف به کروناویروس مستندات است که او را می بیند به عنوان بیش از حد آسیب رساندن به اقتصاد است.

برزیل سومین شماره از موارد در جهان پس از آمریکا و روسیه است.

—-

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (مارس 19) در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>