مردم ترک خشونت آمار-مناطق در دهلی نو: آخرین به روز رسانی

مرگ و میر در بدترین خشونت های مذهبی به آمار هند پایتخت در دهه افزایش یافته است به حداقل 25 با توجه به سلامت رسمی.

خشونت باعث شد پس از اعتراض مسلمانان در برابر تبعیض آمیز قانون تابعیت مورد حمله قرار گرفتند.

بیشتر:

بیش از 200 نفر مجروح شده اند و در طول چهار روز خشونت در اسلام-مناطق شمال شرقی دهلی نو با پلیس متهم به دنبال راه های دیگر به عنوان اراذل و اوباش در روز یکشنبه در رفت و داد و بیداد کشتار مردم و آسیب رساندن به خواص از جمله مساجد.

خشونت باعث شد پس از هفته طولانی مسالمت آمیز تحصن در دهلی نو در برابر جدید قانون تابعیت بودند مورد حمله ملی هندو اوباش.
مسلمانان هند بزرگترین اقلیت می گویند تابعیت متمم قانون (CAA) به تصویب رسید در ماه دسامبر گذشته تبعیض علیه آنها می رود و در برابر کشور سکولار و اخلاق.
بخش هایی از پایتخت تبار به خشونت در روز یکشنبه پس از حکم Bharatiya Janata Party (BJP) رهبر هشدار داد مسلمانان در برابر ادامه با sit-ins.
بیش از چند روز بعد, جنوب دهلی Karawal ناگار Seelampur, Maujpur, Bhajanpura ویجی پارک Jafrabad, Chandbagh, Mustafabad و Yamuna Vihar شاهد مبارزات تن به تن بین هندوها و مسلمانان است.

هند هندو ملی نخست وزیر نارندرا مودی که به میزبانی رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان خشونت ادامه داد: مورد انتقاد قرار گرفته است برای اقدام در زمان.

در سه شنبه شب اعضای جامعه مدنی انجام یک راهپیمایی علیه خشونت.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, فوریه 26

عمیقا ناراحتیم’: ما کمیته خارجی

ایالات متحده-روابط خارجی مجلس رئیس کمیته Eliot Engel گفت که او “عمیقا آشفته” در بیش از مرگ و میر در ارتباط با خشونت در پایتخت هند است.

“عمیقا مشکل مرگ و میر ناشی از خشونت در هند بیش از روز گذشته. حق اعتراض از جنبه های کلیدی دموکراسی اما آنها باید صلح آمیز باقی می ماند و پلیس باید اطمینان از ایمنی همه,” او گفت:.

سفارت آمریکا در هند توصیه احتیاط

سفارت ایالات متحده در هند ارسال یک هشدار امنیتی و ارائه مشاوره به شهروندان خود را به احتیاط در میان خشونت در شمال شرق بخش هایی از دهلی نو است.

“ما شهروندان در هند باید ورزش احتیاط در نور از تظاهرات خشونت آمیز در شرق دهلی نو و اجتناب از همه مناطق با تظاهرات” بیانیه ای گفت:.

افزایش شمار تلفات 25: سلامت رسمی

حداقل 25 نفر در حال حاضر کشته شده در خشونت, به گفته یک مقام بهداشتی ذکر شده توسط رسانه های محلی خروجی آسیایی, اخبار, آژانس خبری بین المللی.

تلفات داده شد توسط Sunil Kumar پزشکی سرپرست گورو Teg بهادر در بیمارستان که در آن بسیاری از قربانیان آورده شده اند برای درمان.

مودی خواستار آرامش

مودی در نهایت شکسته سکوت خود در دهلی خشونت گفت: “صلح و آرامش مرکزی به اخلاق ما”.

“من به خواهران و برادران از دهلی نو به حفظ صلح و برادری در تمام زمانها. این مهم است که آرامش وجود دارد و عادی است که ترمیم در اولین” او هنوز توییتی.

قربانیان دهلی خشونت مرگبار پر بیمارستان

بیماران روی برانکار کهنه اورژانس در حالی که بستگان مرده wailed خارج از سردخانه به عنوان نفر زخمی در ادامه به پور را به یک بیمارستان عمومی.

Rahul Solanki 26 ساله هندو مرده از زخم گلوله با توجه به خانواده خود را. برادر, Rohit Solanki گفت که او به ضرب گلوله کشته شد در راه رفتن به یک فروشگاه برای خرید شیر.

دالان گورو Teg بهادر بیمارستان در دهلی نو مرز شرقی اغلب شلوغ اما روز چهارشنبه صدها نفر thronged آن بخش به عنوان پزشک مشغول به کار را از طریق شب برای درمان صدمات.

مردم ترک خشونت-مناطق آسیب دیده

بسیاری از مردم زندگی در مخلوط محله هندوها و مسلمانان باید نقل مکان کرد و در پی خشونت است.

کاربر توییتر, Md, Asif Khan نوشته شده تصویری از @imMAK02 رسیدگی که به نظر می رسد برای نشان دادن به مردم ترک Mustafabad منطقه دهلی نو با وسایل خود را.

قربانیان آتش سوزی را متهم به پلیس دهلی از معاونت در جرم هندو و اوباش در خشونت است.

نخست وزیر پاکستان را محکوم خشونت

نخست وزیر پاکستان عمران خان را محکوم کرده در دهلی نو گفت: “هر زمان که یک ایدئولوژی نژادپرستانه مبتنی بر نفرت طول می کشد بیش از آن منجر به خونریزی است.”

“من می خواهم برای هشدار دادن به مردم ما است که هر کسی در پاکستان هدف قرار دادن ما شهروندان غیر مسلمان و یا مکان خود را از عبادت خواهد بود با برخورد به شدت. ما اقلیت در برابر شهروندان این کشور است.”

SENSITIVE MATERIAL. THIS IMAGE MAY OFFEND OR DISTURB People supporting the new citizenship law beat a Muslim man during a clash with those opposing the law in New Delhi, India, February 24, 2020. R

مرد مسلمان بودن به شدت مورد ضرب و شتم توسط یک هندو اراذل و اوباش در این به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده عکس جان سالم به در [دانمارکی صدیقی/رویترز]

تماس برای استقرار ارتش

پلیس ضد شورش گشت در خیابان های هند پایتخت در روز چهارشنبه و شهر را رهبر به نام برای یک حکومت نظامی.

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, به نام روز چهارشنبه برای ارتش مستقر می شود و برای یک حکومت نظامی برای تحمیل شود و بیش از flashpoint شمال شرقی منطقه.

“ارتش [باید] نامیده می شود و منع رفت و آمد اعمال شده است.”

روز پس از ضرب وشتم

صبح روز چهارشنبه خبرگزاری فرانسه دیدم مردم تمیز کردن سیاه و سطل آشغال داخل یک مسجد در Ashok نگر منطقه سوخته در خشونت است.

یک ویدیو منتشر شده در رسانه های اجتماعی و تایید شده توسط AFP نشان داد مردان پاره کردن مسجد بلندگو در بالای مسجد مناره و قرار دادن یک هندو مذهبی پرچم یک پرچم.

جدید قانون تابعیت را مطرح کرده است نگرانی های خارج از کشور که مودی می خواهد به remould سکولار هند به یک هندو ملت در حالی که به حاشیه راندن این کشور از 200 میلیون مسلمان ادعای او را انکار می کند.

A man (R) speaks on his mobile phone as he walks past a burnt-out mosque and shops following clashes between people supporting and opposing a contentious amendment to India's citizenship law, in New D

هندی, سایت سیم گزارش داد که اراذل و اوباش فریاد ‘Jai Shri Ram’ ترجمه برای “پیروزی به خداوند رم”, رژه در اطراف سوزاندن مسجد در Ashok نگر منطقه از پایتخت [Sajjad Hussain/خبرگزاری فرانسه]

دادگاه درخواست رهبران برای رسیدن به قربانیان

دادگاه عالی دهلی نو خواسته است تا رهبران برای رسیدن به قربانیان خشونت است.

“ما نمی توانیم دیگر 1984 تحت تماشای این دادگاه و تحت سازمان دیده بان از همه شما” عدالت S Murlidhar گفت با اشاره به آخرین عمده خشونت در سال 1984 هنگامی که نزدیک به 3,000 سیک ها کشته شدند.

مدارس بسته

این درگیری اوباش هندو ها و مسلمانان در اعتراض به قانون تابعیت تشدید روز سه شنبه با توجه به Rouf خان 43 ساکن Mustafabad.

خان گفت: این اوباش بودند و دارای حق اعمال آهن و میله های آجر و چوب بامبو و با حمله به خانه های مسلمانان در میان شعارهای “Jai Shri Ram” یا “پیروزی به خداوند Ram,” محبوب هندو خدا مذهبی حماسه “رامایانا”.

“من نمی دانم اگر خانه ما سوخته بود یا نه اما زمانی که ما در حال اجرا به دور ما آنها را شنیده درخواست از مردم برای ریختن نفت سفید و همه چیز را رایت پایین گفت:” خان است که در زمان پناهگاه در داخل مسجد.

خشونت مجبور است مقامات نزدیک به مدارس و محل بان کی مون در مجمع از مردم در مناطق آسیب دیده.

خواسته مخالفان اصلی استعفای وزیر

رهبر اپوزیسیون اصلی حزب کنگره به دنبال استعفای وزیر خانه Amit Shah برای عدم کنترل خشونت مرگبار.

“چه شد وزیر انجام پس از هفته گذشته است ؟ چه شد وزیر انجام اوایل این هفته؟” سونیا گاندی رئیس حزب کنگره گفت: در یک کنفرانس خبری در دهلی نو.

“دولت مرکزی از جمله خانه وزیر مسئول است. حزب کنگره خواسته است که او استعفا بلافاصله.”

بدن از افسر اطلاعاتی یافت

خشونت-مناطق آسیب دیده باقی می ماند زمان. روز چهار شنبه در بدن یک هوش دفتر افسر Ankit Sharma, بازیافت شد از تخلیه.

شارما بود که گفته میشد توسط اراذل و اوباش در Chand باغ پل و ضرب و شتم به مرگ با توجه به گزارش های رسانه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>