پنتاگون نیروهای نظامی در 4 ساعت, آماده به کار برای رفتن به مینیاپولیس در صورت نیاز

اگر نیروهای نظامی درخواست آنها را تنها به ارائه پشتیبانی به مقامات محلی.

پنتاگون قرار داده است تعداد کمی از ارتش ایالات متحده واحد در چهار ساعت آماده به کار برای اعزام به مینیاپولیس اگر مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz درخواست آنها برای کمک به پایان دادن به تظاهرات خشونت آمیز اما تا کنون Walz نشان داده است او را تنها با استفاده از گارد ملی نیروهای خود را از دولت و یا کشورهای همسایه. اگر سربازان وظیفه فعال هستند درخواست وزارت دفاع ایران گفت: آنها تنها به ارائه پشتیبانی به مقامات محلی.

“در این زمان وجود دارد این است که هیچ درخواست توسط فرماندار مینه سوتا برای 10 عنوان نیروهای پشتیبانی مینه سوتا گارد ملی و یا دولت در اجرای قانون گفت:” جاناتان رته هافمن, پنتاگون سخنگوی رئیس, در بیانیه ای. “به عنوان یک محتاطانه برنامه ریزی و اندازه گیری گروه کارگردانی کرده است آمریکا شمالی دستور به افزایش, هشدار, وضعیت چند واحد باید از آنها درخواست شود توسط فرماندار به پشتیبانی مینه سوتا مقامات.”

این واحد که به طور معمول حفظ 48 ساعته به یاد بیاورید به حمایت از دولت و مقامات مدنی برای چندین احتمالات (مانند بلایای طبیعی) و در حال حاضر در 4 ساعت, وضعیت, گفت:” هافمن.

یک مقام ارشد دفاع کرد و گفت: کوتاه شدن زمان پاسخ برای انواع ماموریت ها از جمله کسانی که برای غیر نظامی حمایت غیر معمول است اما نمی دانم زمانی که آخرین بار آنها اصلاح شده است در پاسخ به ملکی اختلالات.

هافمن گفت: وزیر دفاع علامت Esper و ژنرال مارک Milley رئیس ستاد مشترک ارتش در حال صحبت دو بار با Walz بیش از 24 ساعت گذشته و حال “با بیان این که بخش آمادگی برای ارائه پشتیبانی به محلی و مقامات دولتی به عنوان درخواست.”

قبلا در شنبه Walz مجاز کامل تماس بگیرید تا از مینه سوتا را 13,200 guardsmen که صرفا یک مجوز اگر همه آنها مورد نیاز است.

در حال حاضر در مینه سوتا گارد ملی می گوید که قصد دارد تا از 3200 guardsmen فعال تا پایان روز شنبه و پرسنل اضافی نامیده خواهد شد تا در روزهای آینده. Guardsmen در حال ارائه پشتیبانی به پرسنل اجرای قانون در مینیاپولیس اما مجاز به انجام دستگیری تحت قوانین خود را از نامزدی.

Walz به خبرنگاران گفت: در روز شنبه که او آگاه از پنتاگون برنامه ریزی و آن را به نام “گزینه” است که ممکن است شامل “چند صد نفر” از نیروهای. مینه سوتا فرماندار به وضوح اعلام کرد که اولویت خود را به استفاده از خود دولت guardsmen و دیگران از کشورهای همسایه است که می تواند در تعداد بیشتر و آشنایی بیشتر با دولت است.

پس از فوران خشونت در مینیاپولیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی است که ارتش ایالات متحده ممکن است درگیر بالا بردن سوال اگر او با اشاره به استفاده از سربازان وظیفه فعال و یا federalizing مینه سوتا گارد ملی.

وظیفه فعال نظامی نیروهای ممنوع توسط پست-جنگ داخلی پس Comitatus عمل از انجام قانون اجرای وظایف در ایالات متحده است. اما قیام عمل 1807 اجازه می دهد تا رئیس جمهور به ارسال نیروهای نظامی برای پایان دادن به بی قانونی. آن استفاده می شود در طول شورش سال 1992 در لس آنجلس است که به دنبال رادنی کینگ دادگاه تبرئه و در سال 2005 در نیواورلئان پس از طوفان کاترینا.

پرسید: اگر قیام عمل ممکن است استناد ارشد دفاع رسمی تنها می گویند که “این گروه آماده است به حمایت از فرماندار و یا هر درخواست که فرماندار برای مقابله با این وضعیت در حال حاضر در مینه سوتا است. که تا چه حد از آنچه که ما به دنبال در.”

یک مقام آمریکایی گفت: ABC اخبار که چند پلیس نظامی واحد در چندین پایگاه ارتش از جمله فورت درام نیویورک و فورت براگ در کارولینای شمالی در میان کسانی قرار داده شده در آماده سازی برای استقرار سفارشات در مورد آنها درخواست شده توسط مینه سوتا فرماندار.

اما ارشد دفاع کرد و گفت: یک واحد مهندسی نیز قرار داده شده در وضعیت هشدار به احتمالا کمک در قرار دادن موانع و یا نرده در صورت نیاز.

ارشد دفاع گفت: برنامه ریزی برای امکان فعال وظیفه نظامی واکنش داخلی تصمیم گیری آغاز شد و در روز جمعه پیش از Esper و Milley تماس با Walz.

اگر وظیفه فعال نیروهای درخواست Walz آنها را از سقوط در زیر ایالات متحده شمال فرمان.

ABC News’ مت Seyler کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>