پنتاگون دفاع Esper تماس به تسلط بر فضای نبرد’ در آمریکا تظاهرات

Esper کلمات درو انتقاد از افسران بازنشسته ارتش و کنگره است.

پنتاگون در دفاع از وزیر دفاع علامت Esper استفاده از اصطلاح “جنگ فضایی” پس از انتقاد از افسران بازنشسته ارتش و کنگره رهبری در مورد مدت و ممکن است داخلی به کارگیری این خدمت فعال نظامی.

در تماس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و فرمانداران در دوشنبه — ضبط شد که به دست آمده توسط ABC News, Esper خواست متحده “برای تسلط بر فضای نبرد” به طوری که ناآرامی های مدنی “ریزید و ما می توانیم به عقب بر گردیم به حق طبیعی است.”

در طول هفته گذشته هزاران نفر از آمریکایی ها باید مسالمت آمیز اعتراض سیستمیک نژادی و نابرابری موجب مرگ جورج فلوید در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس است. اما غارت و شورش در بسیاری از شهرهای آمریکا موجب متحده به فعال کردن گارد ملی برای حمایت از اجرای قانون — با رئیس جمهور تهدید به استقرار وظیفه فعال نظامی به سرکوب خشونت.

دو بازنشسته چهار ستاره ژنرال در زمان نادر مرحله از علنا محکوم Esper نظرات در دوشنبه استدلال به زبان نامناسب برای توصیف وضعیت کنونی.

“این نبرد فضایی’ آمریکا???” توییتی ret. ژنرال ارتش ، تونی توماس که به رهبری ایالات متحده فرماندهی عملیات ویژه. “نه آنچه آمریکا نیاز به شنیدن…همیشه مگر اینکه ما در حال تاخت و تاز دشمن و یا تجربه یک قانون اساسی شکست…یعنی یک جنگ داخلی…”

رئیس سابق ستاد مشترک ارتش ژنرال مارتین دمپسی ابراز احساسات مشابه به tweeting “امریکا است نه میدان جنگ. شهروندان ما هستند نه دشمن.”

در مورد خواسته Esper استفاده از اصطلاح “جنگ فضایی” یک مقام ارشد دفاع رسمی که کاهش یافته است به شناسایی خبرنگاران پنتاگون گفت که روز پنجشنبه در “DOD اغلب ارتباط در یک زبان منحصر به فرد برای حرفه ای از سلاح.”

“او با استفاده از شرایط است که ما باید” این مقام گفت. “هیچ چیز نباید خوانده شود به استفاده از این اصطلاح به معنی هر چیزی به غیر از این یک اصطلاح رایج به معنی منطقه ما عامل در.”

Esper خدمت 10 سال در ارتش ایالات متحده در وظیفه فعال و دیگری 11 سال در گارد ملی و ارتش ذخیره.

یک ارشد سابق دولت گفت: با توجه به ABC News که رهبران کنگره در هر دو طرف راهرو باید به بخش خصوصی ابراز نگرانی در مورد Esper کلمات از آنجا که آنها می تواند دیده می شود به عنوان تخمگذار زمینه را برای نیایش قیام عمل 1807 که اجازه می دهد تا رئیس جمهور برای اعزام سربازان وظیفه فعال در ایالات متحده تحت شرایط محدود است. این رئیس جمهور که به استناد این قانون به این دلیل که وظیفه فعال نظامی — بر خلاف گارد ملی — است که منع از انجام قانون اجرای فعالیت های زیر پس Comitatus عمل می کنند.

در روز سه شنبه در کنگره آدام اسمیت D-بشویید. رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس, نام Esper و رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley به شهادت قبل از خود را به کمیته هفته آینده به توضیح نقش آنها تصور ارتش ایالات متحده در پاسخ به اعتراضات.

او همچنین به خبرنگاران گفت که زبان مانند “جنگ فضایی” است که “عمیقا مورد نظر چگونه نظامی ایالات متحده می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اجرای قانون” هر چند او شخصا صحبت به Esper در مورد آن.

از سه شنبه فرمانداران در 28 ایالت و ناحیه کلمبیا به حال فعال بیش از 20,400 از اعضای گارد ملی برای کمک به دولت و اجرای قانون محلی عملیات با توجه به گارد ملی.

اما یک شبه عناصر 82nd Airborne Division همراه با فعال وظیفه پلیس نظامی واحد از فورت براگ فورت درام و فورت رایلی صحنه مشترک در پایگاه اندروز در خارج از پایتخت کشور در مورد آنها درخواست شد با توجه به دو مقامات ایالات متحده.

“تصمیم به استفاده از فعال نیروهای نظامی در کنترل جمعیت در ایالات متحده تنها باید به عنوان آخرین چاره” گفت: ABC اخبار تحلیلگر میک Mulroy بازنشسته دریایی و معاون سابق دستیار وزیر دفاع برای خاورمیانه است.

“گارد ملی به طور کامل قادر و آموزش دیده برای این عملیات. آنها از این جوامع و به احتمال زیاد فعال شده اند چند بار به حمایت از مردم پس از آتش سوزی, طوفان و یا بیماری های همه گیر. برخی از مردم به آنها کمک کرد تا آنهایی که اعتراض. فعال ارتش و سپاه تفنگداران دریایی واحد آموزش دیده برای مبارزه با ملت ما دشمنان نمی همکار خود آمریکایی ها است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>