پنتاگون: 109 نیروهای دچار آسیب های مغزی از ایران اعتصاب

پنتاگون می گوید تعدادی از ایالات متحده خدمات اعضای مبتلا به صدمات مغزی به ضرب گلوله به بیش از 100 عنوان سربازان بیشتر رنج می برند عواقب این ایران موشک های بالستیک حمله اوایل ماه گذشته در عراق

واشنگتن — تعدادی از ایالات متحده خدمات اعضای مبتلا به صدمات مغزی به ضرب گلوله به بیش از 100 پنتاگون روز دوشنبه گفت: به عنوان سربازان بیشتر رنج می برند عواقب این ایران موشک های بالستیک حمله اوایل ماه گذشته در عراق است.

گروه گفت: آخرین تعداد 109 اعضای نظامی است که درمان شده اند برای TBI خفیف قابل توجهی افزایش بیش از 64 گزارش کمی بیش از یک هفته پیش.

تعداد آسیب شده است به طور پیوسته افزایش پس از پنتاگون شروع به انتشار اطلاعات در مورد صدمات حدود یک هفته پس از Jan. 8 حمله در al-Asad پایگاه هوایی در عراق است. مقامات پنتاگون هشدار داده اند که ادامه خواهد داد به تغییر.

گروه گفت: 76 از خدمات اعضای بازگشته اند به وظیفه در حالی که 26 در آلمان یا ایالات متحده برای درمان و دیگری هفت در راه خود را از عراق به آلمان برای ارزیابی و درمان است.

وزیر دفاع علامت Esper خبرنگاران پنتاگون گفت بیش از یک هفته پیش که گروه مشغول به تحصیل شد راه های جلوگیری از آسیب های مغزی در میدان جنگ و به منظور بهبود تشخيص و درمان است.

ژنرال ارتش ، علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: ممکن است در برخی موارد که علائم از TBI از ایران با حمله موشکی نمی خواهد تبدیل به آشکار برای یک یا دو سال. او گفت: ارتش است که در مراحل اولیه تشخیص و درمان برای سربازان.

در بیانیه روز شنبه سخنگوی مطبوعاتی پنتاگون الهام فرح اعتبار حرفه ای پزشکی با ارائه مراقبت “است که فعال است و نزدیک به 70 درصد از کسانی که مبتلا به بازگشت به وظیفه. ما باید همچنان برای رسیدگی به سلامت جسمی و روانی با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>