پنسیلوانیا حزب دموکرات را متهم توافق قانونگذاران پنهان کردن همکار COVID تشخیص

تشکر. اندرو لوئیس آزمایش مثبت و دو تن از همکاران خود جدا.

دولت دموکراتیک رهبران در پنسیلوانیا هستند که ایران با همتایان خود از به خطر انداختن هر کس در خانه ملت پس از یک نماینده که می خواهم با حضور در جلسات و اعلام کرد او آزمایش مثبت برای coronavirus.

تشکر. اندرو لوئیس که نشان دهنده Dauphin County نشان داد چهار آزمایش مثبت برای COVID-19 on May 20 بعد از او با تجربه علائم شبه آنفولانزا دو روز زودتر.

“من بلافاصله شروع به خود انزوا و پروتکل تماس با مجلس نمایندگان و ما حزبی اداره منابع انسانی. آخرین روز من در کنگره بود روز شنبه, مارس 14” لوییس در بیانیه ای گفت.

دو دیگر جمهوری خواهان در کنگره اهل الماس و تشکر. فرانک رایان اعلام کرد در Facebook صفحات چهارشنبه آنها رفت و به انزوا پس از آنها مطلع شدند منابع انسانی که آنها در تماس با کسی که تست مثبت در کنگره. نه رهبر گفت: آنها در حال تجربه هر گونه علائم.

نه الماس نه رایان که ضبط نمی پوشیدن پوشش صورت در جلسات اخیر نشان داد که آن شخص بود اما آنها می گویند مخاطب اتفاق افتاده در اطراف May 14. الماس گفت: او مطلع شد و در 21 همان روز او با حضور در قوه مقننه شنوایی.

لوییس و الماس رایان شدند بنا به گزارش دیده نشستن نزدیک به یکدیگر در جلسات اخیر در کنگره.

ایالتی پنسیلوانیا دموکرات ها گفتند و برخی از جمهوری خواهان نمی شد در مورد لوئیس تشخیص تا به تازگی و آنها را متهم به خانه عربستان از پوشش تا وضعیت خود را.

“اگر او واقعا در مورد مراقبت از خوب بودن از کسانی که او ممکن است در معرض او باید شفاف از یک روز” پنسیلوانیا حزب دموکرات سخنگوی برندان ولش در بیانیه ای گفت.

لوئیس گفت که او تصمیم گرفت به او نشان می دهد تشخیص این هفته به دلیل او احساس می کرد که زمان مناسب.

“از احترام به خانواده من و کسانی که من ممکن است در معرض, من تصمیم به نگه داشتن من مثبت مورد خصوصی” او در بیانیه ای گفت.

ولش گفت: نماینده را توضیح ساخته شده وجود ندارد و به نام او برای او به جا شود.

پنسیلوانیا ایران نمی بلافاصله پس از بازگشت پیام از شبکه خبری ABC درخواست برای نظر.

دوفین پنسیلوانیا در حال حاضر 1,174 coronavirus موارد و 66 مربوط به مرگ و میر با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>