پنس انتقاد برای پاسخ به شیوع HIV به عنوان فرماندار ایندیانا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد که معاون رئیس جمهور مایک پنس تجربه به رهبری دولت coronavirus پاسخ به پرسش های مطرح شده در اطراف پنس را از دست داده و با یک بحران بزرگ بهداشتی هنگامی که او فرماندار ایندیانا است.

“او استعداد خاصی برای این” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز چهارشنبه در کاخ سفید جلسه به عنوان او به دنبال برای اطمینان دادن به مردم در مورد نحوه کاخ سفید در برخورد با این ویروس نیز آلوده کرده است که حداقل 60 آمریکایی ها تا کنون.

دیگران را مورد انتقاد پنس در پاسخ به این دولت بدترین شیوع HIV در تاریخ خود و ملت را اول شیوع HIV مربوط به تزریق دهان مسکن در حالی که او فرماندار ایندیانا در سال 2015. بحران زمانی آغاز شد که مردم شروع به تزریق یک مایع از یک داروی مسکن قوی چندین بار در روز و به اشتراک گذاری سوزن.

در حالی که مقامات بهداشت حمایت برای تمیز-تعویض سوزن به سرعت گسترش عفونت پنس قاطعانه مخالف این برنامه بر اساس آن می تواند در تشویق و یا حمایت از سوء مصرف مواد مخدر.

“من باور نمی کنم موثر مبارزه با مواد مخدر سیاست شامل توزیع مواد مخدر متعلقات” پنس گفت: در آن زمان. “من باور نمی کنم که موثر مبارزه با مواد مخدر سیاست شامل توزیع متعلقات به مواد مخدر توسط مقامات دولتی.”

آن را تا دو ماه پس از وقوع شناسایی شد-و حداقل 75 نفر تایید HIV-مثبت-که پنس اعلام وضعیت اضطراری است. او اعلام کرد که او اجازه می دهد یک سوزن ارز برنامه برای 30 روز اما اضافه کرد که اگر مجلس فرستاده او را گسترده تر سوزن برنامه تبادل لایحه او را وتو کند.

شیوع برجسته ضعف در ایندیانا سلامت به عنوان زیرساخت های آن قرار داده شده 41 ملی در آمریکا در سلامت رتبه بندی.

مطالعات در مجلات پزشکی باید گفت که این اپیدمی می تواند مانع شده اند اگر دولت تا به حال عمل کرده و سریع تر است.

پس از انجام یک 2018 دانشگاه ییل بررسی شیوع پژوهشگر و دانشیار فارست W. کرافورد گفت: “یافته های ما نشان می دهد که با زودتر اقدام واقعی تعدادی از عفونت های ثبت شده در شهرستان اسکات — 215 — ممکن است پایین آورده و به کمتر از 56 اگر دولت عمل کرده بود در سال 2013 یا به کمتر از 10 عفونت اگر آنها تا به حال در پاسخ به [هپاتیت C] شیوع در 2010-2011.”

“به جای آنها کاهش بودجه برای آخرین تست HIV ارائه دهنده در شهرستان” کرافورد اضافه شده است.

پس از یک برنامه ریزی والدین درمانگاه در اسکات شهرستان — که در آن شیوع سرچشمه — بسته شده بود در سال 2013 رایگان تست HIV در دسترس نیست در این منطقه است. پنس به عنوان یک عضو کنگره رای به قطع Planned Parenthood بودجه در سال 2011.

در حالی که هیچ با لینک مستقیم میان بسته و شیوع بیماری به یک مرکز ارائه تست HIV در شهرستان اسکات کارگران می تواند مثبت گزارش نتایج به دولت است.

اما دکتر جروم Adams, پنس را کمیسیون بهداشت و درمان در این زمان که در حال حاضر به عنوان ایالات متحده جراح عمومی در دفاع از فرماندار و گفت او نیاز به اطمینان که او انجام شده بود درست است.

“فرماندار می خواستم مطمئن شوید که اگر ما رفت و در این مسیر آن را کاملا ضروری است” دکتر آدامز گفت: در آن زمان. “من باور دارم او دعا بر روی آن تا زمانی که تصمیم نهایی است.”

منتقدان اما می گویند که پنس سابقه واجد شرایط نیست او را به رهبری یک طرح ملی سلامت و بحران است.

مجلس نانسی پلوسی گفت: صبح روز پنجشنبه در کاپیتول هیل که او در صحبت با معاون رئیس جمهور و ابراز نگرانی خود را از او نگه داشتن موقعیت.

“در حالی که من نگاه به جلو به کار کردن با او,” او گفت: “در حالی که او فرماندار ایندیانا کاهش بهداشت عمومی بودجه و داشتن برخی از کلینیک ها به خصوص والدین نزدیک بود که تنها جایی که اسکات شهرستان که در آن شما می توانید آزمایش اچ آی وی و ایدز است. وجود دارد شیوع. دوباره او را به سمت خود را از داستان است.”

“این است که در مورد منابع است. همچنین پرسنل. آن را نیز در مورد احترام به علم و تصمیم گیری مبتنی بر شواهد,” او اضافه شده است.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز من-Vt., در زمان به توییتر یکشنبه شب در تماس تلفنی با مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه را به پنس منجر پاسخ “نفرت انگیز” و اضافه کرد که پنس “می خواستم به دعا دور’ اپیدمی اچ آی وی.”

لینا ون های گذشته سر از والدین نیز توییتی گفت: “به عنوان فرماندار ایندیانا HIV/ایدز رونق گرفت تا او مجاز بهداشت عمومی-و نه ایدئولوژی — به طور مستقیم سیاست و پاسخ است.”

های مختلف محقق در سال 2018 دانشگاه ییل مطالعه گفت: در یک صدای جیر جیر که پنس را آهسته پاسخ “سوخت شیوع HIV در خود دولت است.” و اشاره کرد که پنس است که یک پزشک یا دانشمند مغلوب ساختن پیشی جستن “ساخته شده انتخاب قرار دادن کسی نیست تا وظیفه به این موقعیت بسیار مهم. آن را به خطر می اندازد همه ما است. این است که یک جمهوری خواه یا دموکرات موضوع” گرگ Gonsalves توییتی.

این نه تنها مسئله بهداشت عمومی است که در آن پنس رو نقد.

در اواخر سال 2000 پنس همچنین عنوان خطر سیگار کشیدن به عنوان آشکار توسط یک op-ed کشف شده توسط Vox در سایت کنگره: “با وجود این هیستری از طبقه سیاسی و رسانه ها سیگار نمی کشیم.”

در روز چهارشنبه جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید کرد که پنس خواهد بود نه یک کوروناویروس “تزار” به عنوان “او یک بخشی از دولت” اما او انتظار می رود که در این صورت از پاسخ است.

در حالی که برخی بر این باورند که این حرکت به تعیین نکرده است یک ضربه به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر آذر به نام حرکت “نابغه” در یک جلسه در کاپیتول هیل در روز پنج شنبه.

او به عنوان شهادت در خانه راه و روش جلسه کمیته پنج شنبه, آذر خواسته شد با تشکر. جیمی پانتا D-کالیفرنیا اگر coronavirus نیروی کار را دنبال مشاوره از کارشناسان پزشکی با استناد به آنچه که او به نام پنس را “آهسته رفتن” در پاسخ به 2015 شیوع HIV در دولت خود را.

“همانطور که می دانید یکی از بزرگترین شیوع یکی دیگر از ویروس HIV رخ داده در ایندیانا است. این نتیجه مهم تست سایت ها و کلینیک های بسته با توجه به کاهش بودجه دولت است. زمانی که مشخص شد که این موارد بودند خونتان با توجه به سوزن های پس از آن فرماندار پنس موفق به توجه به توصیه کارشناسان پزشکی. او واقعا آهسته راه رفتن مورد نیاز بهداشت عمومی پاسخ” پانتا گفت. “آیا می توانم به شما اطمینان دهم ما آقای وزیر که HHS را دنبال مشاوره از پیشرو کارشناسان پزشکی و تاخیر در اجرای?”

“من همیشه به دنبال مشاوره حرفه ای مقامات در این مسائل,” آذر پاسخ داد. “من به آنها اعتماد کامل.”

ABC News’ استفانی اببس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>