Pelosi خواستار دموکراتیک وحدت میان ساندرز’ کمپین افزایش

واشنگتن — سخنران نانسی پلوسی روز چهارشنبه خواست حزب وحدت میان برنی ساندرز’ افزایش در انتخابات ریاست جمهوری, حتی در حالی که آمریکا نگران فرار انتخابات فصل است که می تواند با قرار دادن خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی بالای بلیط و تهدید اکثریت خود را.

“من امیدوارم که هر کس می گویند: مهم نیست که چه کسی نامزد برای رئیس جمهور ما از صمیم قلب در آغوش که فرد” پلوسی D-کالیفرنیا گفت: خانه دموکراتیک حزبی در یک بسته-درب نشست. “ما می توانیم نشان می دهد هر بخش است. این است که باید در مورد وحدت وحدت وحدت,” او گفت: با توجه به دموکراتیک aide که با حضور در جلسه. دستیار بود و نه مجاز به بحث در مورد جلسه خصوصی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود.

پایین-رای وحشت آشکار هستند به عنوان سناتور ورمونت طول می کشد به طور فزاینده ای فرمانده سرب در رای گیری اولیه و برابر ثابت pummeling توسط رقبا شده اند که قادر به کاهش سرعت خود را افزایش است.

با کارولینای جنوبی اولیه روز شنبه به دنبال سه شنبه مسابقات در مارس 3, House Democrats در حال مرور بهترین روش برای نگه داشتن بر روی صندلی های خود را در حالی که مخالفان سعی کنید به کمند آنها را به ساندرز’ سوسیالیستی برچسب.

بسیاری از اولین دوره دموکرات ها در شمارش خود را به خوبی گردد مارک های حزب احتمالی ریاست جمهوری, نامزد, هر کس که ممکن بود برای دیدن آنها را برای انتخاب مجدد. خانه اکثر ساخته شده بود توسط نمایندگان مجلس که از مناطق که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محبوب است و مبارزات انتخاباتی خود عمل خواهد شد و تبدیل کردن رای دهندگان در پاییز. اما در یک کمپین چرخه کامل از ناشناختهها به عنوان حزب در تلاش برای سرنگون مغلوب ساختن پیشی جستن آنها با تکیه بر زمینه های که تحت فشار قرار دادند و آنها را به کار در وهله اول به آن را دوباره.

“من به مسابقه من با همان درجه از اعتماد به نفس مهم نیست که در بالای بلیط” گفت: Rep. تام نگه داشته یک دانشجوی سال اول دموکرات از رقابتی نیوجرسی منطقه که پشتیبانی از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در اصلی.

نگه داشته گفت: او را “کاملا” پشتیبانی ساندرز اگر سناتور می شود حزب نامزد. اما کنگره گفت: دموکرات ها نیاز به ساده کردن پیام خود را و به دست گرفتن لحظه ای با یک نامزد که می تواند به سرنگونی مغلوب ساختن پیشی جستن. “چرا ما را از خطر این فرصت فوق العاده ای با نامزدی کسی که تمایل به تقسیم سمت خود ما فراتر از من,” او گفت:.

دیگر دموکرات ها اگر چه باز تر در مورد ترس خود را از یک ساندرز نامزدی.

اول ترم Rep. ایلین لوریا که شکست یک وقت حزب جمهوری خواه در سال 2018 در منطقه نوسان در سواحل ویرجینیا گفت: ساندرز نامزدی خواهد بود “فوق العاده تفرقه” و می تواند به خطر اندازد میانه تر اعضای کنگره مانند خودش.

مخالفان او در حال حاضر در تلاش برای تگ لوریا سابق فرمانده نیروی دریایی و نیروی دریایی آکادمی فارغ التحصیل به عنوان یک “سوسیالیست” او گفت:. لوریا رد این برچسب به عنوان “مسخره است.”

“برنی ساندرز فقط می افزاید: سوخت به آتش” لوریا گفت.

او تایید کرده است بایدن اما تا به حال ستایش سابق شهردار نیویورک Mike Bloomberg, تماس هر دو آنها را سیاستمداران که “ساخت پل به جای شکستن آنها را.”

به امید سوق بایدن را عقب مانده نامزدی در دولت او متعهد شده است برای برنده شدن در این شماره 3 خانه دموکرات در کنگره جیم Clyburn از کارولینای جنوبی یک رهبر با نفوذ و دارای بالاترین رتبه آفریقایی آمریکایی در کنگره اعلام کرد حمایت خود را در روز چهارشنبه.

جانباز تشکر. دیوید قیمت D-N. C. گفت: بایدن: “وجود یک کنگره منطقه در این کشور او نمی تواند در انتخابات.”

بخش اجرا عمیق میان آمریکا که تنظیمات اولیه span حزب ایدئولوژیک رسیدن از لیبرال ترین و مترقی اعضای حمایت ساندرز برای کسانی که ترجیح می دهند بایدن بلومبرگ و یا دیگر نامزدهای میانه.

دانشجوی سال اول Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. یکی از ساندرز’ بسیاری از مشخصات بالا حامیان در خانه. تشکر. Ro Khanna, D-کالیفرنیا یک ساندرز کمپین co-رئیس.

بسیاری از لیبرال ها می گویند ساندرز تنها نامزد قادر به انرژی پایه رای دهندگان و در مغلوب ساختن پیشی جستن. تعهد خود را برای مهار نابرابری درآمد و جسورانه خود را با سیاست های پیشنهادی از جمله “مدیکر برای همه” و شهریه دانشگاه آزاد, در حال گالوانیزه رای دهندگان آنها می گویند. آنها نقطه به نقطه ساندرز’ قوی در نوادا به عنوان یک تصویر لحظهای از ائتلاف او می تواند در ساخت در سراسر کشور در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

مبارزه شنبه در کارولینای جنوبی ساندرز هشدار داد که “معمولی کمپین” مانند بایدن را نمی شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

در سه شنبه شب مناظره ریاست جمهوری, نامزد پیت Buttigieg هشدار داد از پتانسیل پایین-رای عواقب در کنگره اگر ساندرز برنده نامزدی. سنا دموکرات ها در حال مبارزه برای تلنگر مجلسی از جمهوری خواهان که اکثریت باریک است در حالی که آمریکا در حال کار برای حفظ مزیت خود را.

پلوسی گفت که او فکر می کند که “هر کس ما نامزد است و ما با شور و شوق در آغوش — و ما برنده خواهد شد کاخ سفید به سنا و مجلس نمایندگان.”

خانه دموکرات نگه متوسط اکثریت و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق به حزب خود را در کنترل مجلسی, آمریکا دیده می شود عجله به سمت خروجی با بازنشستگی. خانه ایران است که هنوز هم استخدام نامزدها را به چالش دموکرات و عقب مانده در جمع آوری کمک های مالی.

پلوسی گفت: قانونگذاران باید یک جلسه پنج شنبه در کمیته ملی حزب دموکرات مقر درباره نامزدی روند. حزب کنوانسیون است در ماه جولای.

دموکرات ها تغییر نامزدی قوانین به کاهش قدرت “superdelegates” — نمایندگان مجلس و دیگر افراد برجسته — برای انتخاب نامزد.

اگر نامزد امنیت nod آشکار در دور اولیه رای گیری در کنوانسیون superdelegates از جمله قانونگذاران ممکن است نقشی در رای.

در اوایل بحث در لاس وگاس 2020 داوطلبان خواسته شد که آیا نامزد با بیشترین نمایندگان باید نامزد حتی اگر آن شخص فاقد نماینده اکثریت. تقریبا هر نامزد پیشنهاد شده است که کنوانسیون روند باید کار راه خود را.

ساندرز که به کمک نیروی تغییرات به نامزدی روند در سال جاری و انتظار را قابل توجه نماینده رهبری در هفته های آینده بود تنها استثنا.

“کسی که بیشترین آرا را باید تبدیل به نامزد,” او گفت:.

خانه دموکرات ها و به ویژه دانشجویان سال اول در حال گفت به نمودار دوره های خود را به عنوان آنها در حال اجرا در سال 2018 است.

در این راه برخی از خانه دموکرات ها برنده کرسی های خود را به عنوان آنها فاصله خود را از Pelosi, آنها ممکن است مواجه با در حال اجرا برای انتخاب مجدد با فاصله گرفتن از نامزد حزب.

“این دشوار است” پلوسی گفت: خانه انجمن. “ما را به نفع خود.”

آسوشیتد پرس نویسندگان مایکل Tackett و لوری tanya warren در واشنگتن و الکساندرا Jaffe در کارولینای جنوبی باعث شد برای این گزارش.

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

این داستان درست شده است نشان می دهد که سه شنبه است که در مارس 3 نه 2 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>